Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Promocje i zniżki na produkty dla dzieci i kobiet w ciąży

Data utworzenia : 2017-05-15 12:21 | Ostatni komentarz 2024-03-07 15:44

Konto usunięte

22189 Odsłony
1856 Komentarze

Dziewczyny! Jest teraz fajna promocja w Rossmannie. Jak kupi się dwa produkty Nivea Baby to dostaje się przy kasie kocyk dla Maluszka. Obowiązuje to tylko do środy lub do wyczerpania zapasów, więc jak ktoś jest chętny to lepiej pospieszyć się. Ja dziś byłam w Rossmannie i kocyki jeszcze są. Jak ktoś wie o ciekawych promocjach to proponuję wpisywać w tym wątku.

2017-05-19 09:00

Akurat takie strony jak Hipp zmieniają co jakiś czas zawartość tych paczek, które wysyłają za zarejestrowanie się. Ale chyba głównie są to próbki ich produktów, ogólnie też fajna opcja, żeby sprawdzić, czy dziecku posmakuje.

2017-05-19 08:36

Niebieskie pudełko otrzymałam w szpitalu, po wypełnieniu krótkiej ankiety, podawanie nr telefonu nie było obowiązkowe, podałam samego maila. W szpitalu dostałam jeszcze jedno pudełko, ale nie pamiętam zupełnie skąd ono było, w środku na pewno była próbka kremu nivea na odparzenia i co więcej też nie pamietam, bo smoczek Lovi był w niebieskim pudełku na pewno. W losowaniu niebieskiego pudełka mi się nie poszczęściło:) Po rejestracji na stronie bobovity i hippa dostałam paczuszkę:) Z hippa dostałam słoiczek, deserek mleczny, łyżeczkę i kupony zniżkowe na kolejne zakupy produktów Hipp w Rossmannie. Jeśli chodzi o pampersy dostałam już kilka razy różne próbki, zawsze są to po dwa pampersy, w przypadku pieluchomajtek była to jedna sztuka. Tam się nie tyle wybiera dany rozmiar, co chyba w zależności jakie próbki mają akurat takie się zamawia. Zamawiałam też próbki mleka z hippa i na stronie bebiklubu, fajna sprawa, gdy nie wiadomo co dziecku posmakuje.

2017-05-19 00:25

Ja z hipp dostałam takie coś do auta \"jedzie z nami dziecko\" teczkę i jakaś książeczkę :P ;) a na pampers nie każdy dostaje bo ja nie dostałam akurat ;) zresztą dwa pampersy to i tak jak chusteczki do nosa i nawet nie będziemy widzieć że takie coś się dostało bo to pójdzie w sekundy :P ale jeśli jest możliwość dostać to jak najbardziej warto próbować. Ja nie dostałam ale też szczególnie mi nie zależy :P termoforek jednak bardziej przydatny

2017-05-18 22:10

Aha, czyli z Pampers trzeba zarejestrować się i przysyłają dwie sztuki. I tam chyba rozmiar trzeba podać o ile dobrze kojarzę. A z Hipp jakie są bonusy? Też próbki ich produktów?

2017-05-18 14:03

Jeśli chodzi o te próbki pampersa, to są to dwie sztuki ich pieluszek, do mnie dotarły jakoś tydzień temu :P a za rejestrację na stronie Hipp-a też są bonusy:) A co do niebieskiego pudełka to u mnie w szpitalu dawali razem z wypisem i nie trzeba było nic podawać. W przychodni gdzie chodziłam do ginekologa też dostałam, tak więc próbek u mnie pod dostatkiem:P

2017-05-18 09:32

Annaleszk, termofor z bebiklubu też mam i podoba mi się, choć na szczęście jeszcze nie miałam potrzeby z niego korzystać. izapodg, widziałam tą akcję, choć jeszcze nie rejestrowałam się tam. A Ty już od dawna jesteś tam zarejestrowana czy dopiero teraz rejestrowałaś się? Jak przyjdzie do Ciebie paczka daj znać. Xenia21, fajnie, że dawali Wam te pudełka, chociaż też nie lubię podawać swoich danych, żeby właśnie później nie dzwonili i nie wciskali mi nic. Pozdrawiam dziewczyny

2017-05-18 08:41

U mnie w szpitalu to położne rozdawały same te pudełka każdej mamie, ale trzeba było wypełnić ankietę ( trzeba było podać dane ). Wypełniłam a teraz dzwonią do mnie i oferują mi różne rzeczy..... np.książki dla dziecka.

2017-05-17 22:14

Dziewczyny na stronie Pampers https://www.pampers.pl/oferty-kuponow można zamówić bezpłatne próbki Pampersów :) Ja zamówiłam i dzielę się wiadomością dalej :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna