result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (26 Wątki)

Wakacje z Maluchem

Data utworzenia : 2019-08-27 10:20 | Ostatni komentarz 2020-03-26 21:24

Konto usunięte

1934 Odsłony
25 Komentarze

Kochane Mamy, jakie polecacie miejsca w Polsce na wakacje z Maluchem? Może polecacie konkretne miejsce, konkretną i sprawdzoną bazę noclegową? A może macie miejsce gdzie można miło spędzić czas z Maluszkiem i bezpiecznie gdzie są zapewnione atrakcje dla małego dziecka?

2020-03-26 21:24

Nam się marzy Chorwacja jednak w obecnej chwili taki wyjazd odłożony w czasie

2020-03-26 15:02

Ja to marzę o morzu gdzieś na Południu Europy, a jak nie to nasz Bałtyk. Miały być też góry w majówkę, ale w obecnej sytuacji niestety plany uległy zmianie. Mam nadzieję, że w wakacje będzie przynajmniej można gdzieś wyjechać. Na pewno też planuję na dłuższy weekend jezioro, bo marzę o odwiedzeniu starych śmieci.

2020-03-14 09:38

monia_dawid_jas u nas ferie w domu, ze względu na córkę, która ma dopiero 5 miesięcy. W sumie i tak syn tydzień ferii był chory. Co do wakacji, to w tym roku nic nie planujemy niestety

2020-03-10 00:09

My też planujemy w tym roku polskie morze. A jak z feriami zimowymi było u was.? Bo my chcieliśmy teraz na weekend wybrać się w góry . Synek ma 4 miesiące. Trochę się obawiam. 

2020-03-09 09:44

O tak my też planujemy się wybrać do zoo we Wrocławiu mamy blisko i już się nie mogę doczekać jak pokażemy synkowi zwierzęta myślę że już będzie jakieś zainteresowanie z jego strony :) 

Ostatnio znalazłam ciekawe miejsce w Polsce koło Katowic Park Gródek w Jaworznie, bardzo mi się spodobało i myślę czy by się nie wybrać jak zrobi się cieplej :) 

2020-02-29 15:37

Ja odcsamego poczatku zabieralam wszedzie dzieci ze soba. Jas mial dwa miesiacecjak pierwszyvraz byl nad morzem. Dla mnie wczasy z dziecmi to nie problem. Jest to spedzanie czasu z rodzina, a rodzina to rodzice i dzieci. 

2020-02-29 13:07

Ja byłam w ZOO we Wrocławiu i planuje kiedyś tam córeczkę zabrać 

2020-02-29 11:41

Planujemy z naszą Ninką udać się w wakacje do ZOO do Gdańska. Poszukujemy jakiegoś fajnego miejsca do nocowania z dzieckiem? Macie jakieś sprawdzone miejsce?