Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2023: zestaw wyprawkowy butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewacz 3 w 1 z funkcją sterylizacji i etui do smoczków

Data utworzenia : 2023-09-19 12:19 | Ostatni komentarz 2024-04-02 13:14

MamyCanpolu

1287 Odsłony
20 Komentarze

Zapraszamy testerki do podzielenia się opinią o zestawie wyprawkowym butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewaczu 3 w 1 z funkcją sterylizacji i o etui do smoczków.

2024-04-02 13:14

Butelki towarzyszą Nam od pazdzoernka. Najpierw do grudnia małe. Od grudnia już te większe. Ciągle w użytku. Myte i wyparzane - i nadal wyglądają dobrze. Także solidne wykonanie. Miarka się nie zmywa.  Wymienialiśmy jedynie - wiadomo- smoczki do butelek :) 

Także polecamy bardzo! 

A smoczki u Nas tylko te zostały zaakceptowane. 

2023-10-24 17:04

W końcu mogę napisać opinie użytkową. Na temat aspektów wizualnych już pisałam.

Etui - ładne, elastyczne, pomieści na spokojnie 2 smoczki.

Smoczki - Piękna kolorystyka, fajny kształt tarczy. Małemu od razu spasowały. Cały czas w użytku.

Buteleczki - na razie używamy najmniejszych. Po myciu i wyparzaniu nic się z nimi nie dzieje. Przepływ ok. Smoczki zaakceptowane też od razu przez Malucha.

Podgrzewacz- Nasze wybawienie.  Ładny, zgrabny, przygotowanie butelki jest szybkie. Jest cichy. Obsługa bardzo łatwa. Jak trzeba to można zerknąć do instrukcji.

2023-10-20 12:02

Ja dostałam etui do smoczków jakoś nagrodę wyróżnienia za co bardzo dziękuję kurcze no super są te etui . Bardzo podobają mi się wizualnie . Dostałam dwa kolory . Są fajne w dotyku, ja się nie mogłam powstrzymać żeby pościskac sobie to opakowanie co dobieo dziecko hehe :D jest duże można zaczepić o coś . Polecam u mnie już w torbie do szpitala czeka z nowym smoczusiem 

2023-10-20 11:50

Już kilka tygodni ten piękny zestaw nam służy więc śmiało dzielimy się opinią :)

 

Etui na smoczek jest ciekawe, oryginalne, osobiście pierwszy raz się z takim zetknąłem. Jest praktyczne, wygodne i kreatywne :) można przypiąć do wózka, fotelika, torby, więc jest to produkt uniwersalny i przydatny zwłaszcza w podróży i oczywiście podczas spacerów.

 

Zestaw butelek sprawdza się już od pierwszych dni maluszka. Obecnie zaczynamy od najmniejszej i taka w zupełności wystarczy. Plusem jest to, że smoczki do butelek można łatwo kupić lub zamówić, są ogólnie dostępne, wymienne więc super. Butelki mają ciekawy design, delikatny kolor, są po prostu eleganckie.

 
Teraz największy hit! 
Podgrzewacz to dla nas JUŻ must have, początkowo myśleliśmy że to ciekawy gadżet, ale okazuje się że ułatwia funkcjonowanie :)  jest intuicyjny, łatwo się z niego korzysta, można go użyć do rozmrażania mleka, podgrzewania mleka lub dań w słoiczkach. Ładnie wygląda i działa bez zarzutu, lekki, wygodny, podróżuje z nami. Jesteśmy zachwyceni!

2023-10-13 16:03

Po waszych opiniach aż sama nabrałam chęci na ten podgrzewacz. . Może następnym razem uda się przetestować. W sumie o tym nie pomyślałam że i do obiadków podgrzania może się przydać i jeszcze funkcja sterylizacji.

2023-10-13 15:32

Zestaw butelek można wykorzystywać już od pierwszych dni maluszka. U nas w domu doskonale sprawdzają się butelki o większej pojemności, natomiast te mniejsze są idealne do żłobka na mleko do drzemki. Mój roczniak chętnie z nich pije. Smoczki do butelek można łatwo kupić lub zamówić, są ogólnie dostępne, więc super. Butelki mają ciekawy design, nadruki są piękne i subtelne, przyjemne dla oka. Ze smoczków synek nie korzysta, więc oddałam je razem z tasiemką oraz etui dla synka koleżanki i bardzo sobie to wszystko chwali. Tasiemka zapobiega zgubieniu smoczka, jest śliczna i ma dobrze wymyślone zapięcie, które trzyma się mocno np. do bluzeczki. 
Etui na smoczek można przypiąć do wózka, fotelika, torby, więc jest to produkt uniwersalny i przydatny zwłaszcza w podróży. 
Podgrzewacz to naprawdę świetna sprawa, jest intuicyjny, łatwo się z niego korzysta, można go użyć do rozmrażania mleka, podgrzewania mleka lub dań w słoiczkach oraz do sterylizacji akcesoriów, co dla mnie ma duże znaczenie. No i jest w odpowiednich rozmiarach, nie za duży, więc zmieści się w każdej kuchni, nawet niewielkiej. Ładnie wygląda i działa jak trzeba, co więcej chcieć! Można go zostawić nawet na całą noc, a temperatura pokarmu będzie odpowiednia. Jak dla mnie cudo!

2023-10-12 21:45

Zestaw butelek jest śliczny oraz bardzo praktyczny. 4 butelki z pięknym wzorem. My mamy wersję dla dziewczynki i jest urocza. Smoczki w butelkach mają bardzo malutką dziurkę więc dziecko nie będzie się krztusić. Butelki można myć w zmywarce i sterylizować i nic się z nimi nie dzieje. Grafika się nie ściera. 

Tasiemka do smoczka jest lekka i dobrze trzyma się ubrania. Piękny wzór i solidne wykonanie. 

Smoczki w wersji 0-3 sprawdza się dla maluszka. Bardzo dobrze wykonane. Nie zaburzają odruchu ssania. Tarczka lekka i symetryczna. 

Etui na smoczki bardzo mi się podobają. Są lekkie, wykonane z przyjemnego w dotyku materiału. Pomieszczą 2 smoczki. Łatwo się je otwiera i zamyka. Bardzo je polubiłam. 

Pogrzewacz to urządzenie bez którego nie wyobrażam sobie macierzyństwa. Szybko podeszwa wodę na mleko, odmraża obiadki czy sterylizuje butelki. Jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu czystości. Bardzo pomocny w codziennym życiu kiedy ma się małe dziecko. 

2023-10-08 21:58

Etui do smoczków ktore otrzymalismy są w ślicznych stonowanych kolorach, kolor brudnego rożu mnie poprostu zauroczył;)

Etui bardzo fajnie wykonane smoczki mozna szybko włożyć jak również wyjąc z etui, mimo iz jestem bardziej przyzwyczajona do starszej wersji etui to na obecbe nie moge narzekać;) długi uchwyt sprawia że świetnie sie sprawdzaja przyczepione do łóżeczka;) zawsze kiedy smoczek jest potrzebny w nocy jest na swoim miejscu;) świetny pomysł i ułatwienie dla rodziców;)

Warto zaznaczyc ze etui mozna myć w zmywarkach co jest zaznaczone w instrukcji;)

Fajny produkt;) 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna