Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji sierpniowej programu testowego 2023: zestaw wyprawkowy butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewacz 3 w 1 z funkcją sterylizacji i etui do smoczków

Data utworzenia : 2023-09-19 12:19 | Ostatni komentarz 2024-04-02 13:14

MamyCanpolu

1288 Odsłony
20 Komentarze

Zapraszamy testerki do podzielenia się opinią o zestawie wyprawkowym butelek i smoczków Bonjour Paris baby shower, podgrzewaczu 3 w 1 z funkcją sterylizacji i o etui do smoczków.

2023-09-25 07:57

My również do przetestowania dostaliśmy wersję różową jeżeli chodzi o komplecik Jak na razie używam tych mniejszych buteleczek od kilku dni i moje pierwsze wrażenie jest takie że bardzo dobrze nam się sprawdzają zestaw bardzo fajny jak chodzi o prezent Jeżeli nie mamy pomysłu co kupić świeżo urodzonemu mariuszkowi jest to rewelacyjny pomysł w takim secie znajduje się wszystko co na początek się przyda a rodzice na pewno będą z takiego upominku bardzo zadowoleni cztery buteleczki dwie w wersji od 1 dnia i dwie dla trochę większych dzieciaczków takich już z pojemnością 240 ml więc Przydadzą się myślę już powyżej 3 miesiąca życia kiedy dzieciątko faktycznie troszeczkę więcej tego mleka zaczyna jeść fajnie bo butelki są antykolkowe wizualnie bardzo ładne jeżeli chodzi o nadruk który jest estetyczny minimalistyczny I przede wszystkim solidne bo nawet po wielu myciach dezynfekcji w sterylizatorze nic z napisem się nie dzieje i butelki są jak nowe zestaw zawiera dwa silikonowe smoczki od pierwszego dnia do 6 miesiąca życia również jeżeli chodzi o wersję dla dziewczynek bardzo fajne minimalistyczne delikatne wzory i kolory No i moja ulubiona tasiemka do smoczka ja zawsze powtarzam że takie tasiemki bardzo sobie cenię zwykłe materiałowe bezpieczne z solidnym mocnym klipsem który ty zaczepimy o dziecięce ubranie nie ma możliwości żeby sam się nam odczepił jakie tasiemki nawet gdy po pewnym czasie mi się wybrudzą po prostu Piorę w pralce i nigdy do tej pory  nic mi się z nimi nie działo także bardzo serdecznie polecam ten zestaw 

jeżeli chodzi o podgrzewacz fajny nieduży powiedziałabym że bardzo intuicyjny w użyciu u nas rewelacyjnie się sprawdza do takiego najzwyklejszego w świecie podgrzewania mleczka i utrzymywanie w stałej temperaturze póki co głównie do takich celów go używamy natomiast podgrzewacz ten ma również inne funkcje oprócz tego że równomiernie I szybciutko podgrzewa mleczko rozmraża On również pokarm można na delikatną temperaturę na przykład właśnie 40 stopni wrzucić do niego woreczek z zamrożonym pokarmem i bardzo fajnie delikatnie stopniowo on osiągnie rozmrożenie Posiada również funkcję dezynfekcji butelek i innych akcesoriów na przykład smoczków utrzymuje temperaturę nawet przez całą noc bo do 10 godzin po tym czasie delikatnym dźwiękiem informuje nas o tym że skończył się czas podgrzewania i należy włączyć go od nowa jest On również bardzo prosty w utrzymaniu jeżeli chodzi o czystość wystarczy delikatnie przepłukać ciepłą wodą z przeznaczonym płynem do kontaktu z żywnością na przykład płynem do butelek te wszystkie wyjmowane koszyczki natomiast środek podgrzewacza wyczyścić wedle zalecenie producenta instrukcji fajne jest też to że pasuje do niego większość butelek wąsko i szerokootworowych pasują tam również gotowe słoiczki z posiłkami pod spodem podgrzewacza znajduje się dosyć długi zwijany kabel możemy dostosować sobie tę długość wedle  naszych potrzeb a nadmiar właśnie zwinąć i żadnych dodatkowe kable nam się nie plątają ja jak na ten moment Bardzo serdecznie polecam ten sprzęt Jeżeli miałabym kupić go sama bez wahania zrobiłabym to

Etui na smoczek początkowo muszę przyznać że Zaskoczyło mnie troszkę negatywnie ale był to tylko i wyłącznie mój błąd i niedopatrzenie  w pierwszej odrzuciła mnie nieprzyjemna woń takiego nowego silikonu po prostu takiej nowości i to że po wyczyszczeniu pojemniczka w ciepłej wodzie z płynem kawą niestety zniknęła tylko delikatnie i nadal się Unosiła do mnie to nie przemawiało ponieważ sam zamysł sprzętu jest taki aby przechowywać tam  smoczki coś co ma kontakt z buzią dziecka i tutaj przyznaję szczerze że to był mój błąd moje niedopatrzenie na spokojnie później doczytałam że etui można bez problemu wyparzyć we wrzątku i Tak też zrobiłam cała nieprzyjemna woń z nowości zniknęła w wymięknieniu oka także jeżeli ktoś zaopatrzy się w produkt to warto aby wiedział o tym że właśnie początkowo należy od razu do dezynfekcji użyć wrzątku sam zamysł rewelacja u mnie pojemniczek wisi przy wózku mieści on w sobie dwa smoczki używamy na co dzień super solidny i przydatny Gadżet

2023-09-22 22:26

Testujemy wersję różową :)) 

 

U nas w testowaniu etui na smoczki (bardzo miłe w dotyku i ma ładne kolory - u nas różowy i beżowy, wygodne mocowanie do uchwytu torby lub na ramie wózka, łatwe w otwarciu, zmieściły się na spokojnie dwa smoczki- tak jak pisze producent, myślę że i trzeci by się pomieścił w razie czego. Testujemy Różową wersję, beżową postanowiłam podarować kuzynce po sąsiedzku, która ma termin na połowę października i będzie mieć synka :) ) 

 

Zawieszka do smoczka - to już nasza druga canpolowa. Bardzo delikatna tasiemka, w biało różowej tonacji. Znacznie bardziej "elegancka" w porównaniu do tej z kolekcji bonjour :) lekka i szybka w montażu. Zapięcie mocno trzyma, ale nie robi zniszczeń na ubranku

 

Smoczki w rozmiarze 0-6 - Na plus opakowanie, w którym można sterylizować smoczki, z wytłoczoną informacją dotyczącą tej sterylizacji, dodatkowo pojemniczek może służyć za kolejne etui na smoczki :) tarczki smoczków fajne, nie za duża i nie za mała (u nas 4miesięczna córka) w ładnej delikatnej tonacji. Córka przyjęła je bez większego problemu :) 

 

Odnośnie butelek i podgrzewacza 3w1 muszę poczekać- nadal próbuje nauczyć córkę butelki, może te buteleczki nam pomogą i będę mogła napisać opinię na ten temat, bo wtedy będę również używać podgrzewacza :) 

2023-09-22 15:45

Testy jeszcze nie zaczęte, ale już na wstąpię mogę powiedzieć, że błękitny zestaw butelek prześliczny :) Podoba się mi, na pewno spodoba Małemu testerowi :) Zestaw na pewno długo posłuży, Smoczki i tasiemka do nich to super uzupełnienie zestawu buteleczek :) Jak koleżanka niżej napisała- zestaw idealny na prezent jakby ktoś szukał :)

 

Etui na smaczki w ładnych kolorach, mięciutkie. To bardzo przydatny gadżet:) 

 

Podgrzewacz wizualnie bardzo ładny, wielkościowo idealny :) Fajnie, że ma też funkcję m.in. sterylizacji. Instrukcja krótka, zwięzła,  czytelna i zawiera informacje, które zawierać powinna- z użytkowaniem nie powinno być problemu. 

 

Pozostała część opinii- już po samych testach :)

2023-09-21 18:40

Zaczęliśmy testy :)

i jesteśmy mega zadowoleni 

 

 

podgrzewacz 3 w 1 . Kolorystyka biała idealnie komponuje się w moje kuchni - szybko podgrzewa i do twgo ma możliwość sterylizacji mega na plus .

 

etui do smoczka - gumowe mega przyjemne i w ładnej kolorystyce .

 

komplet butelek - u mnie kolor błękitny . Ogólnie myśle ze idealnie by się sprawdził na prezent bo mega ładnie zapakowane . Same butelki naprawdę z delikatnym problem i ładne :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna