Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji wrześniowej programu testowego 2023 - o zestawie kubki z odważnikiem, miseczki silikonowe z przyssawką Serce, zestaw naczyń Bonjour Paris i smoczki do uspokajania

Data utworzenia : 2023-10-23 14:42 | Ostatni komentarz 2024-02-01 14:54

MamyCanpolu

1374 Odsłony
25 Komentarze

Prosimy laureatki, które otrzymały od nas do przetestowania zestaw: kubki z odważnikiem, miseczki silikonowe z przyssawką Serce, zestaw naczyń Bonjour Paris i smoczki do uspokajania z 3 kolekcji: Pure, Exotic Animals i Bonjour Paris o opinię o przetestowanych produktach. 

2023-11-21 21:51

Minął miesiąc od kiedy testujemy produkty, więc w końcu możemy podzielić się opinią :)

 

Zacznę od czegoś co odmieniło nasze życie czyli:

Kubek niekapek z odważnikiem

Do tej pory używaliśmy kubek innej firmy i przyznam, że mycie go, codziennie wieczorem odwlekałam do ostatniej chwili. Ilość zakamarków, wyjmowanie słomki, pilnowanie uszczelek by nic nie przemakało... dla mnie katorga. A kubek Canpol? Inny wymiar użytkowania. Po pierwsze, środek ograniczony do minimum. Prost słomka, brak zakamarków w których gromadzi się bród. Przez miesiąc użytkowania codziennie ani razu nas nie zawiódł i nie przeciekł. Jest bardzo wytrzymały, synek kilka razy robił mu testy zrzucając z wysokości i nie pojawiła się na nim nawet najmniejsza rysa czy pęknięcie. (Kubek konkurencyjnej firmy stracił kiedyś uchwyt przy upadku ). Nadruk na kubku jest bardzo trwały. Przy codziennym myciu nie zauważyłam by kolory wyblakły lub rysunek stracił na jakości. 

W pierwszym dniu użytkowania wydawało mi się, że słomka będzie zbyt trudna dla dziecka bo trzeba było użyć więcej siły by zassać wodę. Szybko okazało się, że moje obawy były zupełnie niepotrzebne ponieważ synek od pierwszego łyka nie miał żadnych problemów. 

Z cala pewnością mogę stwierdzić, że do momentu odstawienia bidonów będziemy wracać do firmy Canpol i będę ją polecać znajomym :)

2023-11-20 23:46

talerzyki z przyssawkami sprawdzają się rewelacyjnie! Plus za to, że w zestawie są dwa - córka wybrała dla siebie kolor i dla braciszka, mimo że przedszkolaczek nasz starszy to wciąż uwielbia piękne gadżety z Canpolu :) talerzyki są trwale przyczepione do stołu :)

 

smoczki mają cudny design i zdaje się, że są wygodne dla Malucha :)

 

kubeczki z odważnikiem - dobrze leżą w małych rączkach, wygodne, łatwe w czyszczeniu

 

 

2023-11-20 21:24

Zestaw naczyń Bonjour Paris składa się z pięciu elementów : kubek 250 ml, miseczka 300 ml, talerzyk 250 ml., sztućce i są wykonane z lekkiego i wytrzymałego materiału, gdyż już nie raz leżały na podłodze i  na szczęście są w całości. Zestaw jest w kolorze beżowym ( dostępny również w różowym i  niebieskim), a kolorowa grafika przykuwa uwagę dziecka. Grafika jest trwała i póki co nie widzę żadnych zmian ścierania się. Sztućce są fajnie zaokrąglone, ale w kubku brakuje mi jednak uszka. Chociaż moja dwuletnia córka sobie radzi całkiem nieźle. Polecamy dla starszych dzieci przy samodzielnym jedzeniu. Myślę, że to dobry pomysł na prezent, bo jest fajnie zapakowane.

Kubek niekapek z rurką wykonany jest z materiału nie zawierającego BPA i posiada obciążnik pozwalający dziecku pić w każdej pozycji do ostatniej kropelki wody. Ma uchwyty ( które możemy zamontować lub nie ), dzięki któremu dziecko bez problemu może trzymać w swoich małych rączkach oraz śliczne grafiki( póki co trwała, ale my też używamy go na zmianę z LOVI),  które zachęcają bobasa do sięgnięcia po kubek. Jego pojemność to 270 ml , co prawda nie posiada miarki, ale jest transparentny i widać kiedy kończy się woda. Możemy go dostać w kilku kolorach ( mieliśmy już niebieski, szary, różowy i żółty). Silikonowa rurka jest miękka i delikatna dla dziąsełek maluszka oraz posiada membranę , która zapobiega rozlewaniu, a pokrywka kubeczka w łatwy sposób ukryje rurkę gwarantując szczelność i higieniczność. Są łatwe w obsłudze i utrzymaniu czystości, a wymienne rurki możemy dostać za parę groszy. Możemy go używać w mikrofali i myć w zmywarce, ale bez rurki oraz nie sterylizować w urządzeniach parowych. My mamy go od kiedy zaczęliśmy naukę picia i sprawdza się rewelacyjnie. 

 

Smoczki tutaj mieliśmy okazję dostać z kilku kolekcji 

* Bonjour Paris ze ślicznymi misiami i małą tarczką idealnie dopasowaną do buzi maluszka.

* Pure color – miałam je pierwszy raz i podoba mi się ten materiał z jakiego są stworzone. Tarczka jest podobna jak powyżej. Nie obciąża zgryzu i pozwala swobodnie oddychać maluszkom dzięki dziurkom jakie mają. 

* Exotic – tarczka troszkę różni się kształtem od powyższych, ale posiada też otwory , które pozwalają swobodnie oddychać. Posiadają także elementy świecące, które sprawdzą się idealnie w nocy i bez problemu je odnajdziemy. 

Smoczki są polecane przez neurologopedów i w pełni bezpieczne dla zgryzu i rozwoju jamy ustnej dziecka.

 

Talerzyk z przyssawką w kształcie serca w kolorze beżowym i niebieskim (dostaniemy także w różowym i żółtym) wykonany jest ze spożywczego silikonu całkowicie bezpiecznego dla dziecka. Przyssawka bardzo dobrze trzyma się stołu dzięki czemu talerzyk idealnie się będzie sprawdzać przy rozpoczęciu przygody z rozszerzaniem diety, bo dziecko nie zrzuci go na podłogę. Talerzyk ma jakby zaokrąglone wnętrze, co umożliwi łatwiejsze nabieranie pokarmu przez maluszka. Kształt jest bardzo ciekawy i myślę, że zwróci uwagę dziecka. Łatwy w utrzymaniu czystości. U nas mimo, że córka ma już dwa lata czasem zdarzy jej się coś zrzucić ze stołu więc przynajmniej tutaj nie ma takiego problemu. 

 

2023-11-10 20:20

Miseczki z przyssawką -rewelacja ;) tworzywo jak i przyssawka super. 

Zestaw Bonjour Parus bardzo fajne i poręczne, ale sztućce najlepsze jakie używaliśmy;) 

Butelki z odważnikiem: syn je najbardziej polubił i mogę je śmiało każdemu polecić;) 

2023-11-08 22:42

Kocham naczynia z przyssawką! Cudowne te zastawy, na pewno świetnie Wam się używa <3

2023-11-08 22:16

U nas w ruch poszły na razie 3 rzeczy - smoczki oraz łyżeczka i kubek z zestawu Bonjour. 

 

Łyżeczkę i kubek zaczęlismy uzywac do podawania wody - zaczynamy przygodę z rozszerzaniem diety. Ładne, kolorowe nadruki przyciagają uwage dziecka. Wszystko wykonane z fajnego materiału, corka chętnie otwiera buzię do lyzeczki. 

 

Smoczki super - bardzo fajnie wyprofilowana tarcza, wykonana z miłego w dotyku materiału. Smoczki symetryczne, silikonowe, akceptowalne przez córkę, chociaż mam wrażenie, że ostatnio bardziej polubiła się z kauczukowymi ortodontycznymi. Smoczki bardzo lekkie, przez co dziecko może bez problemu trzymać je w rączce, np w formie krótkiej zabawy. Na plus pudełeczko w którym są zapakowane smoczki - możliwość 

2023-11-08 19:56

Smoczki uspokajające Canpol z różnych kolekcji :) 

Najbardziej przypadł mi do gustu Bonjour Paris , do którego posiadam również tasiemkę ,pieluchy i zestaw naczyń :) Podoba mi się ich kształt wyprofilowany tak ,by dziecko mogło swobodnie oddychać (dzięki wycięciu pod noskiem) :) Ten sam kształt możemy zauważyć w kolekcji pure. Jest prosta ,klasyczna w ładnych kolorach. Smoczki exotic nadrabiają wesołą grafiką :) 

2023-11-08 19:40

Zestaw naczyń Bonjour Paris:

Pełny zestaw idealny do samodzielnego jedzenia. Jest wszystko co potrzeba : talerzyk ,miseczka ,kubeczek i sztućce. Wszystko to tworzy świetny komplecik. Talerzyk posiada przegródkę dzięki której możemy rozdzielić produkty na talerzyku :) Kubeczek poręczny ,otwarty i nie przeszkadza brak uchwytu. Sztućce nie są duże ,a idealne dla małych rączek :) Całość idealnie nadaje się na prezent.

Naczynia są bardzo lekkie :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna