Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji wrześniowej programu testowego 2023 - o zestawie kubki z odważnikiem, miseczki silikonowe z przyssawką Serce, zestaw naczyń Bonjour Paris i smoczki do uspokajania

Data utworzenia : 2023-10-23 14:42 | Ostatni komentarz 2024-02-01 14:54

MamyCanpolu

1375 Odsłony
25 Komentarze

Prosimy laureatki, które otrzymały od nas do przetestowania zestaw: kubki z odważnikiem, miseczki silikonowe z przyssawką Serce, zestaw naczyń Bonjour Paris i smoczki do uspokajania z 3 kolekcji: Pure, Exotic Animals i Bonjour Paris o opinię o przetestowanych produktach. 

2023-11-08 19:26 | Post edytowany:2023-11-08 19:30

Miseczki silikonowe z przyssawką serca:

Miseczki jak tylko je zobaczyłam to pomyślałam sobie ,że muszę je mieć! To idealne miseczki dla małych ,uczących się samodzielnie jeść smakoszy :) Dzięki przyssawce nie łatwo je zepchnąć na podłogę. Nie połamią się ,ponieważ są silikonowe. I mają ładny kształt serduszek :) Od razu mi wpadły w oko i wiedziałam ,że je polubię :) Mają dość wysokie ranty ,więc zawartość tak łatwo nie wypadnie :) 

Plus za możliwość mycia w zmywarce i używanie w kuchence mikrofalowej :) Chociaż przyznam ,że są tak łatwe w myciu ,że zmywarka mi do nich nie potrzebna :)

2023-11-08 19:25

Miseczki z przyssawkami;

Bardzo fajny pomysł na miseczke w kształcie serduszka, przypadly nam do gustu;) u nas przyssawki pptrafią zaskoczyć i czasami maluch sie dziwi jak chce zabarać gdzies miseczke z chrupkami a ona sie przyssie do stołu;) 

Łatwe do utrzymania czystości, pojemne i przyjemne dla oka a kolory miseczek sa prześliczne ;)

 

2023-11-08 18:50

Potwierdzam przysssawki są super trzymają dobrze

2023-11-08 18:25

Kubki z odważnikiem:

Pierwszy raz miałam okazję przetestować kubek z odważnikiem. Kubek z rurką już niejeden u nas gościł ,bo córki lubią tego typu bidony :) Ten jest jednak zupełnie inny :D Zaskoczył mnie tym ,że on faktycznie nic nie cieknie! Wygodny do trzymania. Zamykana rurka dzięki czemu nic się do niej nie dostanie. Co do odważnika - pomysł rewelacyjny! Faktycznie pod różnym kątem rurka sięga do wody przez co maluchom jest łatwiej z takiego kubka pić! Ładne wzory i kolory :) Myślę ,że to nie ostatni taki kubek u nas w domu! 

 

2023-11-08 15:52

ila212 - tak miseczki z przyssawką się sprawdzają świetnie :) Dobrze trzymią :)

2023-11-02 12:20

Kubeczki z odważnikiem: 

Kubeczki bardzo pojemne z funkcją zamykania przez co mamy pewność że nic nie dostanie sie do wewnątrz a rurka kubeczka zostanie zabezpieczona.

Odważnik na dnie rurki sprawia ze mimo małej pojemności w kubeczku woda czy soczek bez problemu zostaje wypity, jest to nasz kolejny kubek z odważnikiem i szczerze przyznaje ze mimo intensywnego korzystania z kubeczka odwaznik nie odpada co jest dużym plusem.

Kubeczki nie przeciekają mimo intensywnego potrząsania i przechodzenia wszelkich prób zabaw z dwulatkiem;)

Kubeczek bardzo łatwo sie czyści nadruk jest trwały nie zmywa się i nadal wygląda atrakcyjnie.

Kubeczki canpol z odważnikiem z bogatą kolorystyką sprawiają ze jedynym problemem jest wybór koloru ;)

 

Smoczki:

Smoczki Canpol towarzyszą nam od wczesnego etapu smoczkowego;) 

tarczka dostosowana do buziaka malucha, gumeczki dobrze sie trzymają smoczka, a nadruk nie jest ani podrapany ani zmyty.

Smoczki Canpol moge polecić z czystym sumieniem każdej świeżo upieczonej mamie;) lub takiej która niebawem nią zostanie;) Smoczki z bogatą kolorystyką jak i wzornictwem sprawiają ze problem pojawia się w trakcie wyboru kiedy mamy kupić nowy smoczek;)

 

Zestaw naczyń :

Jest to nasz drugi zestaw obiadowy, uwielbiamy go;) 

jest to zestaw który zawiera wszystko czego potrzebuje maluch do rozszerzenia diety od kubeczka po miseczkę i talerzyk nie zapominając o sztućcach;)

z zestawu korzystamy bardzo często jak wspomniałam jest to nasz kolejny zestaw, wiec moge spokojnie powiedzieć ze mimo czestego zmywania nadruk wygląda jak nowy mimo iż nasz maluch zaczyna jeść powoli sztućcami dla dorosłych to nadruk nie został porysowany.

Kubeczek bez uchwytu jednak nie przeszkadza to w codziennym użytku;) 

Miseczka na zupę nie za duża nie za mała akurat na porcje dla malca zarówno zupki jak i deserów.

talerzy z przegródka umożliwia rozdzielenie porcji ziemniaków czy też surówek czy mięska, myślę że posłuży na długo;)

 

2023-10-27 20:18

Wszystkie rzeczy są przepiękne 🩵 

niedlugo będziemy testować i po kilku dniach zdam relacje :) 

jestem bardzo ciekawa talerzyków z przyssawka bo rzeczywiście trafić na takie które będą się dobrze trzymały jest ciężkie mam nadzieje ze zdadzą test :) 

bidony są przecudne pomimo tego ze syn ma roczek a bidon jest 6+ postanowiłam otworzyć i dać mu 

dobrze mu się z niego pije, ładnie trzyma 

mną mocne zamkniecie wiec woda nie powinna się wylewać w innych budowach nie raz woda gdzieś przeciekaŁa 

zastanawiam się tez czy w  bidonach dla starszych przepływ wody różni się bardzo od tego 6+ ? jezeli ktoś ma to z chęcią bym się dowiedziała ;) 

zestaw dla starszaka 12+ idealne dla naszego jest przepiękny ! 
juz nie mogę się doczekać aż będziemy go uzywac ale muszę uważać bo syn lubi rozwalać podczas jedzenia 🙈 

smoczki są śliczne myśle ze te przekaże dalej bo powoli zaczynamy mówić „papa” smoczkowi :)

2023-10-27 09:10

Miseczki z przyssawkami serduszka w naszym krzesełku sprawdzaja się super :) 

kubeczki z odważnikiem - genialne jeden zabraliśmy do przedszkola !

smoczki - piekna szata graficzna 🌸

komplecik - idealny dla przedszkolaka i do rozgrzeszania diety !

polecamy z całego serducha ,

nie dość ze śliczne to bardzo funkcjonalne :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna