Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Karmienie butelką

Data utworzenia : 2018-03-01 10:31 | Ostatni komentarz 2024-04-28 22:48

majarozbraja

4445 Odsłony
232 Komentarze

Hej. Potrzebuję rady. Właśnie niedawno skończyłam karmić piersią. Moja córka ma 16 miesięcy. Czy jest konieczność podawać jej mleko modyfikowane? Wydaje mi się że nie potrzebuje znaczy nie domaga się mleka. Zasypia samodzielnie w nocy czasem się obudzi na łyka wody. Dodam że w dzień je dużo nabiału. Pozdrawiam i życzę miłego dnia

2018-03-17 22:08

Jeśli córka w ciągu dnia je sporo nabiału to nie ma konieczności wprowadzania mm do jej jadłospisu, tym bardziej jeśli sama się nie domaga. Z nabiałem dostarcza swojemu organizmowi wapń więc możesz być spokojna serki, jogurty i budyń mogą zastąpić mm.

2018-03-07 20:06

Pewnie nie ma nakazu podawać mm. Jeśli je inny nabiał to jej wystarczy. A gratulacje za karmienie piersią taki długi okres:)

2018-03-07 17:32

Gdy córa skończyła jedzenie z piersi to automatycznie był koniec z mlekiem, bo żadnego mm nie tolerowała, a krowiego podawać nie chciałam. Przy tak dużym maluchu spokojnie wystarczy dieta bogata w nabiał, nie musi to być mleko modyfikowane. Twarożki, serki, jogurty nam wystarczają :)

2018-03-02 20:56

Jeżeli dziecko je wszystko nie ma sensu podawac jemu na siłę mm. Ważne jest tylko żeby dieta dziecka była zróżnicowana aby dostarczyc jemu wszystkich wartości odżywczych potrzebnych procesowi rozwoju :)

2018-03-01 22:37

Majarozbraja ogólnie mleko modyfikowane jest zalecane do 3 roku życia, ale nie jest to konieczność. Można je zastąpić jogurtami, białym serem, budyniem, kaszką mleczną czy innymi przetworami mlecznymi. Wszystko zależy od dziecka, jeśli nie domaga się jak Twoje możesz zastąpić je innym nabiałem.

2018-03-01 12:00

No to Majka je normalnie jogurty. Nawet zaczynam wprowadzać zwykle mleko krowie. Kukurydzane płatki na mleku też zje. Rano zawsze je różne kaszki z dodatkami.

2018-03-01 11:52

Po roku nie ma konieczności wprowadzania mm , ale wiadomo że jeżeli dziecko chce to warto podawać . Są dzieci które po odstawieniu od piersi nie chca wogole mleka jakiego kolwiek i nic ich nie przekona ale ważne żeby wapń przyjmowało w innej postaci . Mój bratanek tak własnie ma , jogurty lubi ale mleka nietknie ani z płatkami ani kakao , ani zupy i ma tak do dziś ( ma 4.5 roku ). Ja osobiście kupiła bym saszetkę w Rossmanie jakiegoś mleka i podała rano na śniadanie ale nie w butelce tylko w kubku bo już jest na tyle duża że może zrezygnować z butli .jeżeli nie będzie chciała to nic nie poradzisz . Moja córka odstawiła się mając 11.5 mca , później piła mm tylko rano i na wieczór bo w nocy pociumkala że 3 razy tak jakby zaspokoiła tylko pragnienie a nie głód i spała dalej, dlatego po 2-3 mcach też przestałam dawać w butli a w kubeczku piła lub butelce z rurka, a jakoś przed 2 urodzinami przeszła na świeże mleko ( oczywiście po wcześniejszych próbach czy jej nic nie będzie ) Teraz ma 4 lata i co rano musi wypic kakao.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna