Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (304 Wątki)

Opinie testerek edycji lutowej programu testowego 2024 : Kolekcja FOX - mata do zabawy, karuzela i książeczka

Data utworzenia : 2024-03-27 11:47 | Ostatni komentarz 2024-04-23 17:25

MamyCanpolu

186 Odsłony
10 Komentarze

Zachęcamy testerki do podzielenia się w tym wątku opinią o przetestowanych zabawkach z kolekcji FOX 

2024-04-23 17:25

Jestem zachwycona ta kolekcja . Ksiazeczka to u nas istny hit . Karuzela mega się prezentuje . A mata spełnia wszystkie oczekiwania małego bobasa !

2024-04-22 21:18

2. Karuzela z pozytywką nad łóżeczko FOX 

Ogromnym plusem jest to, że karuzela nakręcana jest ręcznie a nie działa na baterie. Melodie są spokojne i kojące dla maluszka. Ułatwiają zasypianie i wyciszenie. Bardzo prosty, intuicyjny sposób montowania do łóżeczka. Karuzela posiadać piękne, ciekawe elementy w postaci zabawek, które są na tyle delikatne, że nie odwracają za bardzo uwagi dziecka a wręcz przeciwnie, dziecko zerka na nie z zaciekawieniem. Wprawione w ruch zabawki i dźwięki pozytywki wpływają pozytywnie na rozwój słuchu i wzroku dziecka. 

 

3. Pluszowa książeczka edukacyjna FOX 

Gryzaki, elementy sensoryczne, delikatny materiał i dużo kolorów - to wszystko sprawia, ze dziecko nie potrafi oderwać wzroku (i dziąseł :)) od tej książeczki. Jestem ogromną fanką takiej stymulacji rozwoju dziecka. Bobas sam decyduje który element książeczki w danym momencie będzie dotykał, gryzł, szarpał czy oglądał. To zabawka, która potrafi zająć dziecko na kilkanaście minut a mama w tym czasie może wypić spokojnie kawę :)

 

 

2024-04-22 21:08

Zestaw, który otrzymaliśmy do testów przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jakość produktów jest na tak wysokim poziomie, że testowanie ich było czystą przyjemnością. 

 

1. Mata posiada piękne, energetyczne kolory, które przyciągają uwagę nie tylko dzieci ale też gości i domowników. Nie było osoby, która przeszła obok niej obojętnie. Dołączone do zestawu zabawki. Zabawki dołączone do zestawu sprawdzają się super zarówno powieszone nad głową dziecka jak i podane bezpośrednio do rączki. Na plus zasługuje różnorodność zabawek (pluszowe maskotki, lusterko, grzechotki, szeleszczące elementy). Mata jest zapakowana w praktyczny pokrowiec, który ułatwia transport maty i umożliwia bezpieczne przechowywanie. Pałąki umiejscowione są w idealnej odległości od dziecka. Materiał, z którego wykonana jest mata jest delikatny dla skory dziecka, odpowiednio gruby przez co nie ma potrzeby podkładania pod nią dodatkowych kocyków czy pianek. 

Niech najlepszą recenzją będzie to, że kupiłam drugą taką matę na prezent, dla bobasa, który pojawi się niedługo w naszej rodzinie :)

2024-04-16 14:20 | Post edytowany:2024-04-16 14:21

Mata, książeczka sensoryczna oraz karuzela z kolekcji FOX od razu bardzo przypadła nam do gustu. 

Mata jest gruba i miękka co sprawia, że dziecko może bezpiecznie bawić się na podłodze kiedy mama wypełnia swoje domowe obowiązki. Mata ma piękną soczystą kolorystykę. W zestawie jest 7 zabawek, które wspierają rozwój sensoryczny i umiejętności motorycznych – 5 z nich można odczepić i mogą służyć jako oddzielne zabawki co jest bardzo fajnym rozwiązaniem i naprawdę świetną formą zabawy dla dziecka. Różnorodne tekstury stymulują zmysł dotyku, grzechotki, piszczałka i elementy szeleszczące stymulują zmysł słuchu. Właśnie taka mata jest najlepsza dla dziecka. Lusterko dołączone do maty wzbudza ciekawość dziecka i sprawia, że dziecko jeszcze dłużej i chętniej leży na brzuszku czy bawi się na macie. Duży plus za możliwość prania maty w pralce. Mata posiada wygodne mocowanie pałąków na klipsy. Jest to idealna mata dla dzieci od pierwszych chwil życia.

Karuzela z pozytywką nad łóżeczko FOX to niewątpliwie bardzo lubiana zabawka przez wszystkie dzieci. Karuzela jest odpowiednia dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Karuzela stymuluje koordynację wzrokowo-słuchową i motoryczną dziecka. Karuzela ma spokojne i kojące dźwięki. Pozytywka nakręcana jest ręcznie więc nie trzeba się martwić o baterie. Bardzo łatwe montowanie do łóżeczka. Kolorowe zabawki przykuwają wzrok i wzbudzają zainteresowanie dziecka. 

Pluszowa książeczka edukacyjna FOX to nasza ulubiona książeczka do zabawy. Dziecko często po nią sięga i widzę wielkie zainteresowanie i chęć do zabawy gdyż posiada wiele elementów sensorycznych. Książeczka posiada elastyczne gryzaki, które są delikatne dla wrażliwych dziąseł dziecka. Książeczka wspiera rozwój koordynacji oko-ręka, ucho-ręka i umiejętności motorycznych. Jest idealna dla dzieci już od pierwszych chwil życia.

Cała kolekcja jest cudowna. Bardzo lubimy się nią bawić i polecamy każdej mamie i dziecku. 

2024-04-08 12:35

Kolekcja fox wygląda na prawdę pięknie, ma neutralne kolory wiec pasuje i dla chłopca i dziewczynki. Widać że produkty są dobrze wykonane i posłużą na lata, może nawet kilku dzieciaczka.

Mata jest gruba i bardzo swoimi kolorami przyciąga uwagę dziecka. Latwo ja utrzymać w czystości i prezentuje się pięknie w pokoju dzieciaczka.

Książeczka jest bardzo urozmaicona, dziecko może rozwijać przy niej swoje zmysły podczas zabawy. Super.

Karuzelka podoba mi się i fajnie ze jest nakręcana i  nie trzeba myśleć o tym by był zapas baterii gdy się już rozładują. Ladna kolorystyka

2024-04-04 21:54 | Post edytowany:2024-04-04 21:55

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej kolekcji- każdego produktu z osobna mam porównanie z innymi i uważam że ta kolekcja jest strzałem w 10:

 

Mata: kolorystyka atrakcyjna zarówno dla dziewczynki jak i chłopaka , mata jest grubsza niż standardowe co jest dodatkowymi plusem. Wyprałam ja w pralce w 30st i nic się z nią nie stało. Zabawki mocowanie na rzepy wiec można je dowolnie zmieniać a sam pałąk na tyle sztywny, że można mate spokojnie przenosić chwytając za niego bo dodatkowo ma zapiania na klipsy. Duży plus za dodatkowe maskotki przymocowane do maty :) 

 

Książeczka: mnie kolorystyka zachwyca ... Są dwa gryzaki jeden jako uchwyt książki drugi to kwiatek którego można z niej wyciągać. Trochę szelestu kilka doszywanych cementów które mojego syna zaciekawiły totalnie. 

 

Karuzela:Pozytywka ma spokojna typową melodyjke kołysanki " zaśnij już" motyw z liskami tutaj też urzeka i mój syn też bardzo zaciekawiony karuzelą podczas jej nakręcenia. Na rynku jedt teraz dużo elektrycznych karuzel nawet na pilota ale ta pozytywkowa jest wystarczająca.

 

Jestem wybredna co do zabawek dla dzieci ale tutaj daje mocną dyche. Brawo dla Canpola za super kolekcje. Polecam serdecznie:)

 

2024-04-04 06:57 | Post edytowany:2024-04-04 06:58

Książeczka piękna i duża, większą niz standardowe o jeszcze ma gryzak.

Mata super gruba jak kolderka duży plus za to i te kolory takie żywe, zabaweczki prześliczne- lisek najbardziej mi się podoba;)

Karuzela ciekawa nie mam porównania z innymi ale ta wydaje się akurat wielkościowo i pozytywkę można nakręcić nie trzeba bateri, na pewno zainteresuje każde dziecko.

2024-04-02 20:08

Mata do Zabawy  10/10 zanim  jeszcze  rozłożyłam dziecko  było zainteresowane. Chyba  kolory  mu podpasowały. Fascynacja produktem jakiej dawno niw było. Kawę mogłam wypić w spokoju.

Karuzela  również  bardzo  ciekawa. Idealnie komponuje  się z drewnianym łóżeczkiem.

Książeczka  sensoryczna  również  fajna ogrony  plus za wielkość (łatwo  dziecku  przekładać  strony).

Chyba  kolor  najbardziej działa  na moje dziecko (zaciekawia  na tyle, że dziecko  zmusza  do aktywności).

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna