Rabaty do -64% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Konkursy i promocje (309 Wątki)

Opinie testerek edycji lutowej programu testowego 2024 : Kolekcja FOX - mata do zabawy, karuzela i książeczka

Data utworzenia : 2024-03-27 11:47 | Ostatni komentarz 2024-05-23 17:03

MamyCanpolu

408 Odsłony
16 Komentarze

Zachęcamy testerki do podzielenia się w tym wątku opinią o przetestowanych zabawkach z kolekcji FOX 

2024-05-23 17:03 | Post edytowany:2024-05-23 17:12

Mata z kolekcji Fox dla mnie to rewelacja jako rodzic przede wszystkim zwróciłam uwagę na to że jest dosyć gruba bardzo mięciutka przez co również bezpieczna nie trzeba martwić się o to że dziecko na przykład poruszając się na niej wykonując jakiś obrót może zrobić sobie krzywdę bo raczej jest to nierealne No ale wiadomo jak to  dziecko rodzic musi miec w zasiegu  wzroku zawsze ogólnie mata kolorystycznie bardzo przypadła do gustu maluszkowi nie jest to typ maty takiej typowo-kontrastowej wręcz przeciwnie ma zupełnie inną kolorystykę bardziej pomarańcz i delikatne barwy ale również rewelacja dla mnie takie coś zupełnie innego Wydaje mi się że jest to świetna opcja na prezent gdy wybieramy się do świeżo upieczonych rodziców super rzecz dla maluszka bo można układać na niej dziecko już tak naprawdę od pierwszego dnia życia jest bardzo solidnie wykonana ma też rewelacyjny Taki pośredni rozmiar Myślę że dla takiego dziecka w której jeszcze nie raczkuje aż tak bardzo się nie przemieszcza czyli właśnie od zera tak do czterech miesięcy rewelacja bardzo podoba mi się opcja zapięcia pałąków na klipsy jest to bardzo szybka i wygodna opcja do maty można przymocować wiele różnego rodzaju stymulujących zmysłów wzroku słuchu i dotyku u maluszka zawieszek i zabawek dla mnie bardzo dużym plusem jest również to że można matę prać w pralce należy jednak pamiętać o tym aby nie przekraczać 30 stopni natomiast super sprawa bo w każdej chwili można produkt odświeżyć zdarzają się różne wypadki dziecku może się na przykład ulać podczas leżenia na macie i podczas zabawy więc rewelacja nie wchodzą tutaj w grę jakieś mokre chusteczki przecieranie szmatkami tylko właśnie bez obaw o to że zepsujemy możemy wrzucić ją na delikatne pranie do pralki bardzo również podoba mi się fajna opcja zapakowania maty przez co możemy zabrać ją ze sobą tak naprawdę w każde miejsce możemy zabrać w podróż do maty dołączone Mamy również rewelacyjne duże lustereczko wszystkie te dołączane części maskotki zabawki są też jak cała mata mięciutkie bezpieczne maluch bez problemu może chwytać je rączkami gryźć w buźce nic tam na pewno nie odleci nie zrobi dziecku krzywdy ogólnie rewelacja bardzo serdecznie polecam ten produkt

2024-05-23 15:21

Mata jest bardzo gruba, dzięki temu można położyć ją na każdej podłodze nawet płytkach a maluszek ma zawsze ciepło i ma zapewnioną amortyzację podczas przewracania lub upadku. 

Mata wspiera rozwój zmysłów dziecka za pomocą równomiernie rozmieszczonych zabawek. Maluch nie ma problemów aby do nich sięgać a uroczego liska pokocha każde dziecko.

Bardzo fajne jest także duże odpinane lusterko, które można zamontować w dowolnym miejscu na macie a tym samym zabawia zarówno podczas leżenia na brzuszku jak i na plecach. Można także urozmaicić zabawę i przypiąć lusterko zarówno na książeczkę jak i karuzelę. 

Książeczka zrobiła na mnie bardzo duże, pozytywne wrażenie. Każda kolejna strona coraz bardziej zachęca do zabawy i wspiera rozwój zmysłów. Jest to niewątpliwie pierwsza poważna książka dziecka. Śmiało można urozmaicić zabawę zwłaszcza już starszemu dziecku i  opowiadać wymyślone historyjki do każdej strony. Wszystkie elementy są bezpieczne dla dziecka. Dziecko może wkładać do buzi nie tylko gryzaczek ale ślinić i mamlać całą książeczkę, którą łatwo wyprać i utrzymać w czystości.

 

Karuzela z pozytywką

Wielką zaletą jest to, że jest nakręcana ręcznie i nie wymaga wymiany baterii. To już nasza druga tego typu karuzela i bardzo dobrze się sprawdza. Karuzela zresztą jak i mata i książeczka ma piękne , stonowane kolory a jednocześnie zachęcające dziecko do zabawy. Wszystko miękkie i bardzo starannie wykonane. Całość tworzy idealny komplet warty polecenia.

2024-05-21 21:41

Udało nam się znów być testerkami zabawek od canpol babies za co jesteśmy ogromnie wdzięczne :)  

 

Książeczka super, mniejsza niż ta z serii z pandą, koalą i leniwcem. Szeleszczące strony, fajne odstające elementy, ogonki, gryzaczek. Jednak powiedziałabym, że ta z serii z liskiem jest dla młodszych dzieci, a ta z pandą dla ciut starszych, bo ma "więcej" aktywności. Niespełna roczna córcia chętniej sięga po książeczkę z pandą niż z liskiem. 

 

Karuzela jest piękna, estetycznie wykonana, ładnie zapakowana, idealna na prezent. I tak też pozwoliłam sobie uczynić. Po sąsiedzku urodził nam się kolega do zabawy, który otrzymał karuzelę w prezencie powitalnym. Sąsiadka zadowolona, bo nie zdążyła kupić karuzelki. Zawieszki karuzeli miękkie, starannie wykonane, ładne kolory. dźwięk delikatny, nie za glosny, nie za cichy, duży plus za nakręcanie, a nie wymienne baterie. 

 

Mata (to już naszą 3 od canpol!) boska! Piękne kolory, fajne wykonanie, tak samo jak przy poprzednich matach. U nas już w wykorzystaniu bez pałąków jako kocyk na balkonie do siedzenia, a wszystkie przywieszki służą za osobne zabaweczki  :) duży plus za pokrowiec, w którym można zmieścić dwie okrągłe maty, cztery pałąki i wszystkie pasujące do nich zabawki. Przy ograniczonej przestrzeni jest to bardzo na plus. 

2024-05-21 14:42

Kolekcja Fox skradła nasze serce i serce mojej siostry, która spodziewa się dzidziusia, a jest więlką fanką lisków! PIękna, kolorowa i miła w dotyku !

1. Mata edukacyjna FOX : jest dość duża (100cm) gruba i miękka, więc bez obaw można dziecko na niej zostawić i stworzyć mu oazę do zabawy. Pałąki są mocowane na klips i są stabilne. Można za nie chwycić i przenieść matę w inny kąt domu. Przymocowane do nich zabawki, a jest ich aż 7 w leśnym motywie: liski, ptaszek, grzechotki, lusterko zachęcają dziecko do leżenia na brzuszku i innych aktywności tj sięganie po zabawkę czy przeglądnie się w lusterku. 5 zabawek mogą tworzyć również oddziene zabawki i nie muszę być przymocowane do pałąka. Zabawki piszczą, szeleszczą, grzechoczą  - stymulują zmysły dziecka tj jak wzrok, słuch, dotyk, a także koordynację i motorykę dziecka. 

Można ją prać w pralce, a także schować w pokrowiec co sprawi, że się nie zakurzy. 

2. Karuzela z pozytywką na łóżeczko, którą bardzo łatwo złożyć i zamontować. Jest to bardzo intuicyjne. Nie posiada baterii, nakręca się recznie, co też jest fajne, bo czasami nie chce się wymieniać tych baterii i zabawka nie gra. Dźwięki są bardzo miłe i przyjazne dla ucha. Wprawiają dziecko w senny nastrój i pomagają zaśnięcie. Zabawki powielają się z maty i stymulują zmysły dziecka - wzrok i słuch, a także koordynację ruchową dziecka. 

3. Pluszowa książeczka edukacyjna FOX - trochę zawiedziona byłam więlkością, bo myślałam, że będzie taka duża jak babiesboo, ale w sumie po dłuższym użytkowaniu dla maluszka byłaby za duża. Super za wystający ogon z gryzakiem, bo dziecko od razu za niego chwyta i masuje swoje zbolałe dziąsła. Jest bardzo kolorowa, pluszowa, szeleszcząca, piszcząca, ma różne tekstury. Zachęca dziecko do zabawy na brzuszku. Stymuluje wzrok, dotyk i słuch, a także koordynację ruchową i motoryczną dziecka. 

 

My jesteśmy zauroczeni, idealny pomysł na prezent zarówno dla chłopczyka jak i dziewczynki. Polecamy, bo na pewno przyszli rodzice i dzieciątko będzie zadowolone. 

2024-05-02 22:28

Zabawki z kolekcji FOX testujemy praktycznie od dnia otrzymania. Co już mogę napisać- są przepiękne.❤️. Kolory trafiły w mój gust zdecydowanie. A i Małemu odpowiadają. 

Mata i książeczka zapewniły nie jedną ciepłą kawę ❤️

Mata - rewelacja. To moja pierwsza mata z Canpola I żałuję że nie kupiłam wcześniej żadnej innej. Po pierwsze na duży plus to jak była/jest pakowana. Łatwo ja będzie gdzieś przewieść w razie potrzeby czy schować bo ma pokrowiec. Jest mięciutka. Zdecydowanie grubsza od maty która mam a to duży plus. Kształt fajny - lepiej u Nas funkcjonuje od prostokątnej. Jest "zgeabniejsza". Pałąki się łatwo i szybko montuje. Zabaweczki zawieszane bardzo ładne. Dopracowane. Też można je szybko zdjąć czy zawiesić. Mega duży plus za zwierzątka- maskotki przyczepione do samej maty. Mały lubi sie nimi bawić. Także pomysł trafiony.

 

Książeczka jest fajnej wielkości. Szeleści. Ma różne faktury. Dodatkowo są gryzaki, które synek męczy na okrągło. Ksiazeczka jest cały czas na topie ❤️

 

Karuzela - fajnie że jest nakręcana. Mamy też taką na baterie, ale to zupełnie inny wymiar. Spokojne melodie.  Mi się bardzo podoba. Mały też zainteresowany.

 

Z czystym sumieniem polecam zabawki z tej kolekcji.

2024-04-30 10:26

Testujemy książeczkę pluszową FOX już prawie miesiąc, więc czas najwyższy na opinię.

Książeczka bardzo przypadła do gustu dziecku. Jest nią bardzo zainteresowany, więc jest to sprawdzona zabawka kiedy zaczyna marudzić. Świetnie pasuje do małych rączek. Sprawdza się również jako gryzak. Na każdej stronie znajdzie się coś ciekawego zaczynając od szeleszczącej okładki z lisim ogonkiem, przez zawartość w której jest żołądź i liść z filcu. Wszystko jest dobrze przymocowane, także nie ma ryzyka, że dziecko coś urwie. Kolorystyka jest stonowana, dzięki czemu cieszy oko rodzica a przy tym wciąż wzbudza zainteresowanie dziecka. Podsumowując oceniam książeczka na 10/10! �

2024-04-23 17:25

Jestem zachwycona ta kolekcja . Ksiazeczka to u nas istny hit . Karuzela mega się prezentuje . A mata spełnia wszystkie oczekiwania małego bobasa !

2024-04-22 21:18

2. Karuzela z pozytywką nad łóżeczko FOX 

Ogromnym plusem jest to, że karuzela nakręcana jest ręcznie a nie działa na baterie. Melodie są spokojne i kojące dla maluszka. Ułatwiają zasypianie i wyciszenie. Bardzo prosty, intuicyjny sposób montowania do łóżeczka. Karuzela posiadać piękne, ciekawe elementy w postaci zabawek, które są na tyle delikatne, że nie odwracają za bardzo uwagi dziecka a wręcz przeciwnie, dziecko zerka na nie z zaciekawieniem. Wprawione w ruch zabawki i dźwięki pozytywki wpływają pozytywnie na rozwój słuchu i wzroku dziecka. 

 

3. Pluszowa książeczka edukacyjna FOX 

Gryzaki, elementy sensoryczne, delikatny materiał i dużo kolorów - to wszystko sprawia, ze dziecko nie potrafi oderwać wzroku (i dziąseł :)) od tej książeczki. Jestem ogromną fanką takiej stymulacji rozwoju dziecka. Bobas sam decyduje który element książeczki w danym momencie będzie dotykał, gryzł, szarpał czy oglądał. To zabawka, która potrafi zająć dziecko na kilkanaście minut a mama w tym czasie może wypić spokojnie kawę :)

 

 

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna