Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Karmienie butelką (115 Wątki)

Częstość karmienia

Data utworzenia : 2017-07-17 18:41 | Ostatni komentarz 2021-07-16 16:23

martunia_7m

5617 Odsłony
91 Komentarze

Dziewczyny mam pytanie, jak często karmicie swoje pociechy, czy stosujecie metodę \"Karmienie na żadanie\", jak często wstajecie do maluszka w nocy? Właściwie przez cały dzień jak to się odbywa? Karmienie co 2 lub 3 godziny? Czy jest różnica w czętości karmień w zależności czy karmi się piersią czy butelką? Powiedźcie jak to jest u was.

2021-07-16 16:23

Ja karmie w dzień co 2.5 max 3 h w nocy wstaje tylko raz no i raz rano ale to tak koło 7 czasem 8 także nie jest źle. Początki były najgorsze teraz to już z górki 

2021-07-15 23:24

My karmimy butelka co 2-3 godziny nieraz jak synek spi dłużej to się przeciągnie do 3.5 ale w nocy żadnego karmienia od 6 miesiąca ostatnie o 22

2019-09-21 22:14

Ja karmiłam najpierw co 2h potem co 3h a teraz co 3.5h mimo że już rozszerzyliśmy diete i tak jadą..choć są wyjątki ze nie chce o danej porze jesc i o no godzinę się przesuwa

2019-01-08 00:01

Ja karmię piersią oraz mm. Wynika to z tego, że córcia nie przybierała na wadze na moim mleczku. Lekarz zalecił dokarmianie mm. Od początku karmiłam na żądanie. Gdy po piersi córka płakała wkraczała butla. Co do częstotliwości karmienia to bardzo różnie. Czasem przerwa trwa nawet 4 godziny. Innym razem co godzine. Co do karmienia nocnych także jest różnie. Zdarza sie, że córka dostaje butelka okolo godziny 22 i cała noc wystarcza jej pierś. A są takie noce, ze od godz. 22 do 9 rano robie 4 butle

2018-09-16 13:36

Mama gratki trzeba jakoś sobie radzić:)

2018-09-16 12:48

Moja córa już tylko na butli, zaciśnie usta i tyle mogę. Dzisiaj było podobnie, w łóżeczku histeria, zjeść tez nie. Spać by chciała ale nie w łóżeczku. Dibrze, że są wózku bo spacer nas ratuje :)

2018-09-16 12:45

U nas dalej działa metoda bo młody na piersi więc jak nie doje to daje mu pierś albo w kubku dostaje picie i dalej spać.

2018-09-15 22:06

Dziewczyny to fakt, przy zmęczonym dziecku ciężko go nakarmić i u mnie to się zdarza podczas kolacji. Czasem zje tylko parę kęsów bo taka jest padnięta i strasznie marudna. Jak była mniejsza było podobnie, z piersią było inaczej bo mogłam nakarmić na śpiocha by nie była głodna. Przy większym dziecku trzeba inaczej to rozplanować.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna