Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Wyniki CRP podwyższone

Data utworzenia : 2019-06-18 19:56 | Ostatni komentarz 2019-07-04 09:33

justynabronow

6711 Odsłony
94 Komentarze

Witam, kochane Mamy ,chciałam bym się podzielić z wami moimi problemami ww czasie ciąży, może któś z przyszłych mam ma również takie problemy. Mam ciagle podwyższone CRP, raz troche spoda a pożniej znów się podnoci z 12 na 15.Norma jest 5 . Lekarz na razie sam nie wie od czego to się tak dzieje,?Ciagle jestem w trakcie sprawdzania wyników.A jak tam wasze wyniki

2019-07-04 09:33

Pati wiem wiem u nas katar miał chyba raz ja mam ten taki odciagacz ustny i się sprawdza z Canpol babies.

2019-07-04 08:36

Aisa ja mam katarek i gruszkę zwykła kupiona w smyku już nie pamiętam nazwy ale chyba z Babyono o ile dobrze pamietam , no ale gruszka to u nas służy na wyciąganiu kuz bo do kataru to raczej się nie sprawdzi . Kontrola dobrze że rodzina jest czują i wybrałaś się do lekarza bo na pewno niebezpieczne mogło być jak już brzuch Cię bolał . Dobrze że dzielisz się swoją historią inne mamy będą na pewno czujne :)

2019-07-03 22:40

Teraz nie wiem jakie mam CRP ale po kilku dniach w szpitalu miałam 36 CRP, w ostatnim dniu badań nue zrobili tylko mnie wypuścili z antybiotykiem więc skoro dobrze się czuje to chyba jest ok. Organizm sam się oczyści ale widać ten kawałek był spory potrzebne było łyżeczkowanie... generalnie wszyscy myśleli że to co się ze mną dzieje to zwykle przeziębienie albo grypa, ale rodzinna mówi że martwi ją to że bóle mam w brzuchu i żebym poszla do ginekologa... poszłam prywatnie i sie okazało że to łożysko... ale nikt nie spodziewał się że mam takie CRP...

2019-07-03 22:30

Marta Pati ma rację te nie otwierane są nie higieniczne. Pati A jaka Ty masz pochwalisz się? :D

2019-07-03 22:27

Marta tylko poszukaj takiej otwieranej żeby czyścić , bo te nie otwierane są nie dobre bo jak koza wpadnie to koniec :D

2019-07-03 10:15

Moja bratowa z 10 lat temu używała gruszek i mówiła że była z niej zadowolona chociaż aspiratorka nie używała. Właśnie gruszke kupię do torby albo na szybko użyć bo tak jak Megg pisze wyciągać odkurzacz za każdym razem to męczące

2019-07-03 09:11

Byc może dlatego zostałaś źle wyłyżeczkowana chociaż nie powinno mieć to znaczenia i organizm powinien też się sam oczyścić . Przy cięciach nie ma takiego problemu bo czasami tak wyczyszczą że polog jest mniej obfity jak w moim przypadku. A jak wyglądają teraz u Ciebie wyniki wszystko jest ok ?

2019-07-03 00:12

Po naturalnym

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna