Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Drugi poród i obawy

Data utworzenia : 2019-06-29 22:44 | Ostatni komentarz 2019-07-04 09:17

anka_01

4754 Odsłony
23 Komentarze

Kto z Was już po minimum drugim porodzie? Różnił się od pierwszego ? Jestem przed drugim porodem i strasznie się boje dlatego że przy pierwszym byłam nacinana i chyba to było dla mnie najgorsze przeżycie . O bólach porodowych zapomniałam jak tylko dostałam małą na ręce , ale szycia niemalże na żywca i później wszystko po tym ... załatwianie się , chodzenie , siedzenie itd to jakis dramat .

2019-07-04 09:17

Anka w takim razie porozmawiaj o tym z hinekologiem może podpowie co kiedy itd :)

2019-07-04 09:08

Anka no to się oszczędzaj ja miałam zagrożenie porodem przedwczesnym i mimo leżenia w szpitalu przez miesiąc ciąża zakończyła się w 36tc także słuchaj lekarza i odpoczywaj o ile pierwsze dziecko nie jest mocno wymagające :) powodzenia na pewno drugi porod będzie łatwiejszy od pierwszego .

2019-07-03 23:13

No nie wiem czy teraz cokolwiek moge bo może to wywołać przedwczesny poród. Gin teraz zalecił lezec i odpoczywac zeby bezpiecznie dolnosic do 37 tc

2019-07-02 21:39

Wiem co przeżywasz, dosłownie miałam taką samą sytuację, w ogóle nie była gotowa na poród ból i to co się działo. Przy drugiej ciąży miałam atak paniki na sama myśl o porodzie, ale bardzo pomogły mi rozmowy na forum takie jak to z innymi mamai. Zmieniłam podejście, wyparlam złe wspomnienia i postanowiłam, że tym razem będę mieć kontrolę nad wszystkim, plan porodu, wybór szpitala i wszystko co składało się na lepsze samopoczucie, bo wiesz świadomość tego że możesz nad wszystkim panować daje poczucie bezpieczeństwa. Wszystko dzieje się w naszej głowie, przekonanie samej siebie, że jestem silna i nie pozwolę na powtórkę tego co mnie spotkało zajęło mi całą ciążę, ale naprawdę można. Powiedz sobie czego oczekujesz i postaraj się to realizować, może warsztaty dla mam albo szkoła rodzenia . Nauka prawidłowego oddechu, plan porodu a przede wszystkim świadomość tego jakie masz prawa!

2019-07-02 18:34

Anka więc niedługo możesz np zacząć od masaży krocza z olejkiem oraz np ćwiczyć z balonikiem aniball do tego teraz już możesz ćwiczyć mięśnie kegla.

2019-07-02 18:07

Tu nie chodzi o samą blizne , jesli bedzie taka potrzeba to wtedy bedzie trzeba zrobić cc jesli nie to chce tylko sn bo tak nas natura stworzyła ,że nie ma co od razu na wstępie isc na cc skoro pierwsze również rodziłam sn . :) obawiam sie go bardzo , ale mam nadzieje ze wszytko bedzie dobrze obecnie 35 tc i 3 dni ;)

2019-07-02 15:16

Tak jak piszą dziewczyny, każdy poród jest inny.. ja też byłam nacinana ale jakoś nie była to dla mnie trauma. Wiadomo bolało, ciężko było się załatwić ale dało się znieść ;) U mnie dzialalo jeszcze znieczulenie przy szyciu więc tak na prawdę nie czułam nic prócz przeciągania nici. Może też dlatego że calą uwagę skupiłam na Hani ;)

2019-06-30 23:13

Ciężko powiedzieć czy mniej bolesny jest sn czy cc ponieważ każdy inaczej przychodzi. Jeden cesarkę przechodzi lepiej niż siłami natury a drugi na odwrót. Ja jednak nie mam porównania

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna