Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Drugi poród i obawy

Data utworzenia : 2019-06-29 22:44 | Ostatni komentarz 2019-07-04 09:17

anka_01

4753 Odsłony
23 Komentarze

Kto z Was już po minimum drugim porodzie? Różnił się od pierwszego ? Jestem przed drugim porodem i strasznie się boje dlatego że przy pierwszym byłam nacinana i chyba to było dla mnie najgorsze przeżycie . O bólach porodowych zapomniałam jak tylko dostałam małą na ręce , ale szycia niemalże na żywca i później wszystko po tym ... załatwianie się , chodzenie , siedzenie itd to jakis dramat .

2019-06-30 12:13

Ja jestem po drugim porodzie. Nieporównywalnie katwiejszy niż 1... Przy pierwszym wykryli tachykardię więc cały poród na leżąco na lewym boku podłączona pod ktg. Nie trwał dlugo bo o 24 odeszly wody a 2.10 już była na świecie ale przez to ze nie moglam wstac pochodzic ani isc pod prysznic wydaje mi się że gorzej znosilam skurcze. I przy parciu lekko pękłam. Drugi porod już zupełnie inny. Wody odeszły o 13, o 14 bylam w szpitalu ale skurcze sie zatrzymały i zaczęły na nowo kolo 18. I moglam chodzić, skakać na piłce, posiedzieć pod prysznicem... tak ze dużo lepiej znosilam i jakoś szybciej mijał ten czas. Polozne byly w szoku jak szybko rozwarcie szło. 2,5 godziny i rozwarcie od 0 do 10. Nawet nie zdążyła mi zbadać rozwarcia a drugi raz a tu już parte. 3 parcia i po wszystkim i nawet nie nacinali ani nie popękałam, więc już bez szycia nawet, także dużo szybciej doszlam do siebie. W moim przypadku drugiporod o niebo lepszy! Nie stresuj sie na zapas, co ma być to będzie. Każdy poród jest inny i trzymam kciuki że bedziesz miała duuuzolepszy niz pierwszy!

2019-06-30 10:12

Anka też jestem w oczekiwaniu na drugi poród, termin mam już tuż tuż,więc żyje w gotowości. Przy pierwszym dziecku też byłam nacinana, teraz jak myślę o tym co mnie znowu czeka,troche sie stresuje,ale grunt to chyba nie myśleć o tym i niepotrzebnie serwowac sobie dawke niewłaściwych emocji, musimy to przeżyć,bo nikt za nas tego nie zrobi, a te pare dni cierpienia po porodzie jakoś wytrzymamy. Maleństwa nam to swoim uśmiechem kiedyś wynagrodzą. Bądź dobrej myśli, pamietaj, że o tych złych momentach człowiek często zapomina.

2019-06-30 07:50

Mój drugi poród dość znacznie różnił się od pierwszego i myślę, że można uogólniając powiedzieć, że był sporo łatwiejszy i właściwie przebiegał sporo szybciej ;) Koleżanka rodziła 4 razy i za każdym razem wychodziła z tego z mniejszymi \"obrażeniami\" i za każdym razem poród był \"lżejszy\". (Za pierwszym razem bardzo mocno popekala, za drugim razem tylko leciutko, a za 3. i 4. juz wcale) Generalnie statystycznie chyba tak właśnie jest, że każdy kolejny poród jest łatwiejszy, ale i od tej reguły zapewne są odstępstwa, jakieś sytuacje losowe typu ułożenie dziecka itp.

2019-06-30 06:20

Ja uważam tak samo jak dziewczyny zdecydowanie każdy poród jest inny. Czasami nie warto się stresować na zapas. Jeśli nie chcesz nacięcia to powiedz to dla lekarza który będzie prowadził twój poród. Z drugiej strony nacięcie wcale nie jest takie złe, zawsze można jeszcze bardziej popękać bez niego. Niestety dwa tygodnie po porodzie nie są łatwe ale i tak trzeba je przeżyć raz lepiej raz gorzej.

2019-06-30 01:40

Dziewczyny mają rację każdy poród jest inny. Ja rodzilam zuzie naturalnie. Zaś jak rodzilam Jasia to poród zakończył się cesarskim cięciem. Nawet w ciąży inaczej się czułam. Więc i każda ciąża jest inna.

2019-06-30 00:06

Anka rozumiem Twój strach. Pierwszy poród czy czas po nim był trudny i teraz się obawiasz. Pamiętaj, że przy drugim może być inaczej. Każda ciąża, każdy poród jest inny. Myśl pozytywnie

2019-06-29 23:03

Anka co prawda nie jestem po 2 porodzie ale każdy poród jest inny więc tym razem może być lepiej:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna