Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Cesarskie cięcie

Data utworzenia : 2017-05-29 01:09 | Ostatni komentarz 2019-01-16 21:24

Damian83

1639 Odsłony
22 Komentarze

Po raz trzeci miałam cc po 5 godzinach po zabiegu już normalnie chodziłam bolało ale dałam radę teraz jestem już 3 tyg po cc Ale brzuch do tej pory boli i leci mi ropa bo mam stan zapalny Ale jest na świecie moja córeczka michasia kocham moje dzieci i dla nich mogę cierpieć

2019-01-16 21:24

Patrycja rozumiem że dostałaś dziecko po CC w ten sam dzień ?? No to nie dziwne że bolala Cię głowa jak tak szybko podniosłas. W tym szpitalu co miałam CC dopiero na kolejny dzień matki dostawały dzieci po pionizacji . Ja nie miałam możliwości zobaczyć dziecka po zabiegu musieli szybko do inkubatora biec . Pati kiedyś robili CC pod narkozą ale to było i jest szkodliwe dla dzieci dlatego są teraz znieczulenia miejscowe. Ja tam dobrze wspominam CC na sali operacyjnej się szykowali i mnie wypytywali o wszystko trochę stresik był ale wiedziałam że krzywdy nikt mi nie chce zrobić . Qazz lepiej jak wszystko robią na spokojnie wiadomo nas to może stresować itd ale jakby coś szło nie tak i zabieg musiałby być na szybko to pamiętajmy że lekarze to też ludzie i o wypadki nie ciężko

2019-01-16 01:18

Zamarancza ja podniosłam glowe po dwóch godzinach :( synek zaczal płakać, mąż akurat musiał pojechac do domu zeby psa wyprowadzic bo sąsiad wydzwanial,ze piszczy i szczeka (bo kota za szyba widziala jak sie okazalo) Pielęgniarki biegały bo jakaś kobieta zaczęła rodzić. No i podniosłam głowę,zaczęłam sie przekrecac by syna do piersi przystawić. Mnie przerażalo wlasnie te całe czekanie. W poniedziałki musialam się w szpitalu wstawiać bo wiadomo badanie musieli robić. Cały dzień czekałam, czytałam głupoty o komplikacjach. Słuchałam od innych dziewczyn. Może to niemądre, ale wiecie co mnie stresowalo-lewatywa. Troche to dziwne, ale jak o niej myślałam to aż mnie w żołądku skrecalo. I tak czekalam cała noc. Rano od 7 bylam przygotowana. Podczas pierwszej cesarki mąż byl ze mna w szpitalu. Podczas drugiej nie zdążył. Wtedy nasz syn mial dwa lata i 8 miesięcy. Najbliższa rodzine od nas mamy oddalona o 60 km. Mąż musial zawiezc syna do mamy, później 30 km. i dopiero byl w szpitalu. A wiadomo syn:jesc, pic, siku, znów siku. No i im się zeszlo. W poniedzialek jak mnie mąż do szpitala odwozil to syna musielismy zabrać, oni pojechali do domu a ja wyłam. Nie mogłam bez syna wytrzymać. I tak przez cały pobyt w szpitalu było. Tesknota mnie wykanczala. Qazz u mnie odwrotnie ;) zabieg stresujacy. Za to po zabiegu(pomijajac ten zespol popunkcyjny) to rana mi niedoskwierała. Moge miec cesarke trzecia, ale chyba lepiej zeby mnie uspali. Tyle, ze najpiękniejszy jest ten moment gdy widzimy maluszka po raz pierwszy

2019-01-16 01:13

Ja po takim czasie mogłam się zacząć obracac na łóżku, aby głowa została na miejscu, ale nie było o tym nawet mowy

2019-01-15 23:43

U mnie o cesarce zadecydowano bardzo szybko. W jednej chwili byłam na łóżku porodowym rodziłam a tu nagle szybkie polecenie przeniesienia się na łóżko operacyjne. Przebranie w specjalne ubranie i inne. Wszystkie zgody, wywiad anestezjologiczny to był moment. Wszystko na szybko. Znieczulenie trwało kilkanaście sekund. Jakbym miała wcześniej umawiać się na zabieg, te wszystkie zgody, rozmowy z lekarzami, pewno bym się zaczęła stresować, czytałabym na internecie, co może pójść nie tak. Teraz wiem, że zabieg jest fajny, gorzej jest po zabiegu. Z dwóch pierwszych tygodni po zabiegu mało co pamiętam.

2019-01-15 20:31

A mnie kolejna CC nie przeraża chociaż jak bym miałaś iść na kolejna CC to stres mógłby się wkraść ja się bałam pierwszej bo nie wiedziałam co mnie czeka jak to wygląda i się odbywa . W niektórych szpitalach pionizuja po 6-8h ja po tym czasie moglam podnosić głowę i nawet pionizuja po takim czasie wszystko zalezy od szpitala jakie mają zasady

2019-01-15 16:22

qazz, a mnie właśnie się wydaje, ze jak okaże się, ze druga cesarka mnie czeka i wyznaczą mi termin to będę dużo mocniej zestresowana, bo będę wiedziała co mnie czeka... Patrycja a podnosiłaś głowę 6-8 godzin po podaniu znieczulenia? Często przez to występuje zespół popunkcyjny i lekarze informują, aby nie podnosić głowy.

2019-01-14 23:57

Myślę, że łatwiej przechodzi się cesarkę, gdy już w ciąży wiadomo, że będziemy ją mieć. U mnie o cesarce zadecydowali w jednej chwili praktycznie pod koniec porodu, po kilku godzinach bólu i skurczy. Sam zabieg wspominam dobrze. Rozmawiałam i żartowałam z lekarzami, a oni mnie nacinali, zszywali itp. To było takie ciekawe uczucie. Później było gorzej, wymioty, zawroty głowy. Zabieg miałam rano, na wieczór podjęto próbę pionizacji, zakończyła się wymiotami i mocnymi zwrotami, dopiero na drugi dzień wstałam. Kiedy znieczulenie przestawało działać, każda zmiana pozycji powodowała ból pomimo tabletek. Ciężko było chodzić wyprostowanym, podnieść synka. Przez pierwszy okres bardzo pomógłi mąż. Chociaż pomimo bólu i blizny, która nie chce zmaleć, jakby ten zabieg miałby być dobry dla kolejnego dziecka, bez wahania bym się na niego zgodziła.

2019-01-14 23:22

Zamarancza dokladnie o to mi chodzilo. Zespol Popunkcyjny. To coś strasznego, na samo wspomnienie aż mi się slabo robi. To było niewyobrazalnie bolesne i uciążliwe. Sama rana na brzuchu kompletnie mi nie przeszkadzała. Byłam przygotowana na bol z jej powodu. A tu nie brzuch a głowa. Dlatego cesarka jak dla mnie ok. Ręce przywiązali mi na samym początku, dziwnie się z tym czułam. Oczywiście nagle zaczęło mnie wszystko swedziec ;) a tu nie ma jak sie drapac. Tak o tej cesarce piszemy i wszystkie wspomnienia mi wracają. Bólu nie czulam przez rane na brzuchu, ale stres ogromny był. Jak czasem myślę nad 3 dzieckiem

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna