Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Trzecie cc

Data utworzenia : 2017-06-05 14:53 | Ostatni komentarz 2019-04-25 22:50

Damian83

2568 Odsłony
32 Komentarze

4 maja urodziłam 3 dziecko przez cc dobrze ze to ostatnia cc bo było najgorsze dziś jest miesiąc A ja nadal cierpię jeszcze się czyszcze A co gorsze brzuch mi pękł i do teraz ropa leci ale dla tego maleństwa warto cierpieć

2019-04-25 22:50

Patrycja to bardzo stary wątek, z przed 1,5roku

2019-04-25 22:44

Rozumiem o czym mówisz. Ja miałam dwa cc. Po pierwszym cc moja rana zaczęła dziwnie wyglądać. Na jej środku zrobił się dziwny pęcherz, było to 2 tygodnie po cc. Oczywiście odpowiedziałam o tym pielęgniarce środowiskowej, ona stwierdziła że to nic takiego. Ten \'bąbel\' robił się coraz większy i było widać w nim rope. Postanowiłam, że pojadę do szpitala. Tam lekarz stwierdził, że powinnam z tym od razu przyjechać, ponieważ mogło dojść do sepsy. Ten bąbel mi nacięto i wsadzono sączek by odprowadzał rope. Wróciłam do domu i co 12 godzin jeździłam na zmiane opatrunku. Trwało to 2 dni. Minęły 3 lata a ba środku blizny widać teraz zgrubienie. Moja rada- by nie bagatelizować zmian na bliźnie po cc. Wszystko co nas martwi powinien obejrzeć lekarz

2017-12-17 21:24

Jak każdy poród dziecko tak kazdy polog bedzie inny.... grunt to być pod dobrą opieką fachowców zwłaszcza w tych pierwszych dobach Moja ciocia miala cztery cesarki i po tej czwartej jyz wszystkie narzady.kobiece musieli.jej usunąć ....bo inaczej groziło to jej zdrowiu i życiu A nie udalo jej sue urodzic żadnego z,dzieci sn

2017-12-17 21:14

Ja jestem po 2 cc i druga była dla mnie jakoś mniej bolesna po , może dlatego że zmienily się zalecenia trochę niż były 4 lata temu bo wtedy kazało mi plackiem leżeć ponad 12 godz i pomimo czucia nóg nie ruszać niczym i odrazu raptownie wstać bo tak najlepiej a jak mnie babeczka pociągnęła to myślałam że się udusze bo i tchu brakowało i na wymioty zbierało,później ciężko było mi długo chodzic , wstawać chodziłam jak staruszka przez długi czas , teraz po 3-4 godz gdy zaczynałam czuć nogi mówili żeby je uginać , podnosic później przekręcać się na boki a rano powoli wstałam nie z pozycji leżącej lecz z bocznej bo już z układaniem na boki nie byli problemu , fajnie bez żadnych mdłości czy zawrotów głowy wstałam i czułam się ok , do południa już wstawanie nie było az tak długotrwałe chociaż robiłam to rozważnie z myślą właśnie o tym żeby nie mieć problemów po powrocie do domu bo tam czekała na mnie córka więc musiałam być mobilna . Było ok . Ocyzszczalam się ok 6 -7 tyg ale te ostatnie 2-3 miały jednodniowe przerwy a i niewiele było tego tak jakby końcówka okresu.

2017-12-17 20:53

Kasiu to prawda, u mnie długo to trwało. Na wizycie kontrolnej u ginekolog jednak okazało się, że wszystko jest ok. Z początku było to obfite krwawienie, później tylko plamienie ale jednak coś było. Każda kobieta ma inny organizm, inaczej wszystko przebiega.

2017-12-17 00:10

Ja też po cesarce migiem sie oczyściłam .... też podkładów tylko trochę i zaraz tylko podpaski i.koniec takze bardzo komfortowo

2017-12-17 00:02

No to długo się czyściłaś Silver po cc. Ja czyściłam się o wiele krócej. Generalnie jak wychodziłam ze szpitala do domu to już zakładałam normalne podpaski po kilku dniach nawet wkładki. Jak szłam na wizytę do gin to nie było już śladu po oczyszczaniu. Ale wszystko też zależy przynajmniej po cięciu jak Cię wyczyszczą w czasie zabiegu. Ale wszystko jest to jak najbardziej indywidualna sprawa każdej z nas.

2017-12-14 20:52

Zgadzam się z wami, niezależnie czy jest to poród przez cesarskie cięcie czy siłami natury na pewno jest to duże obciążenie dla organizmu. To jak kobieta czuje się po porodzie zależy od wielu czynników, w dużej mierze jest to kwestia indywidualna. Miałam cesarkę i samo oczyszczanie trwało około dwóch miesięcy. Mimo karmienia piersią okres dostałam po upływie pół roku od porodu.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna