Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka

Data utworzenia : 2018-04-17 21:24 | Ostatni komentarz 2019-08-02 00:44

Justyna94

4917 Odsłony
262 Komentarze

Witam mamusie te przyszłe i te co już urodziły poradzicie dla mnie w takiej jednej sprawie.A sprawa polega na tym czy kupić kompletną wyprawkę za 200 zł czy kupować wszystko oddzielnie i płacić drożej.Przy dwójce dzieci nie musiałam tak się rozkupować bo gdy szłam do szpitala to w szpitalu sami dawali to co potrzeba a teraz nadeszły zmiany i trzeba samemu skompletować wyprawkę.Więc już muszę kompletować wyprawkę bo poród za 5 tygodni a trzeba juz coś szykować cy jeszcze poczekać z tą wyprawką.

2018-04-18 13:17

Justyna na Twoim miejscu jednak bym wszystko kupiła oddzielnie, w takiej gotowej wyprawce jednak wszystko drożej wychodzi. Najlepiej jak zrobisz sobie listę potrzebnych rzeczy dla Ciebie i dziecka. Są tu wątki, więc śmiało możesz tam zajrzeć i zobaczyć czego potrzebujesz: https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=1&t=91, https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=1&t=439, https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=1&t=116

2018-04-18 12:15

Nie jestem za gotowymi wyprawkami. Sama chcę wybrać materiał z jakiego są śpiochy i skład kosmetyku. Poza tym, wydaje mi się, że wtedy cena jest zawyżonaniepotrzebnie

2018-04-18 10:29

To zależy co w tym zestawie się znajduje i co już masz po poprzednich dzieciach. Męża można prosić o dowiezienie jak już zabraknie ale lepiej nie obarczać wyborem. 5 tygodni to już odpowiedni moment na zakupy. Najlepiej opisz co jest w takim zestawie

2018-04-18 07:58

Ja w pierwszej ciąży widziałam takie gotowe wyprawki i one były raczej takie symboliczne, nie zachęcało to do kupna. A jeśli masz już jakieś rzeczy w domu dla dziecka, to warto sprawdzić po prostu co Ci będzie potrzebne i to dokupić. Chyba że jeszcze nic nie masz, wtedy to zależy od ilości i jakości takiej gotowej wyprawki.

2018-04-18 06:14

A ja właśnie poszłam do szpitala tylko z najbardziej potrzebnymi rzeczami a resztę systematycznie dowozil mi maz w zależności od potrzeb jakie były. Naprawdę nie warto brać za dużo rzeczy ale nie wiem czy wyprawka za 200 złotych aby napewno zaspokoi Twoje i maluszka potrzeby.

2018-04-17 22:23

To zależy co takiego znajduje się w tej gotowej wyprawce za 200 zł. Ja się z takim gotowcem nie spotkałam. Proszę opisać zawartość a podpowiemy co trzeba mieć po za tym albo czy coś jest zbędne. A co do terminu organizowania wyprawki to 5 tygodni to już dobry czas by zacząć. W ostatnim miesiącu może być różnie nawet w prawidłowej ciąży. Lepiej być przygotowaną. Nie każdego męża można zostawić samego z takimi zakupami.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna