Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Co wpływa na długość porodu?

Data utworzenia : 2018-09-12 11:07 | Ostatni komentarz 2018-12-03 16:00

MamyCanpolu

2782 Odsłony
114 Komentarze

Będziesz rodzić po raz pierwszy? Nie możesz się doczekać dnia, kiedy na świecie pojawi się upragnione maleństwo i stresujesz się na myśl o czekającym Cię rozwiązaniu? Zastanawiasz się jak długo będzie trwał Twój poród? A może to kolejna ciąża i na malucha niecierpliwie czeka już rodzeństwo? Dowiedz się, jakie czynniki mają na to wpływ. https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/16/7377-co-wplywa-na-dlugosc-porodu Pozdrawiamy, zespół mam z Canpolu

2018-12-03 16:00

Zamarancza no to jestem spokojna :)

2018-12-02 21:06

Sylwia i prawidłowo. Ja też nie wyobrażam sobie, że ktoś będzie próbował na moim dziecku. Ja rozumiem, że może pojawić się malutki siniak w miejscu wkłucia bo sama czasami też mam ale bez przesady. Nie takie coś jak u Oskara.

2018-12-02 15:03

Nie. To nie na Klinikach, a na Koszarowej. Na klinikach wkłuwali w dłoń też, ale nie miał siniakó, a ma tylko taką bliznę kropeczkę w miejscu wkłucia. Na Klinikach jest dobra kadra zajmująca się maluszkami, więc możesz być spokojna :)

2018-12-02 11:58

Oj strasznie to wygląda , zamarancza i co Oskara tak pokuli na klinikach ?

2018-12-01 18:35

Pokażę fotkę tym, którzy nie widzieli ręki po pobraniu krwi u mojego dziecka, której finalnie nie pobrano... Pogratulować \"pielęgniarce\" specjalistce oddziału dziecięcego szpitala we WROCŁAWIU

2018-11-30 22:43

Kasia weslug mnie taka osoba nie powinna miec wcale dostepu do dzieci i do pobierania im krwii moja Małgosia ma 14 miesiecy a krew miala juz pobierana z 20 razy :-( niestety my jestesmy caly czas na diagnostyce i ciagle nam cos robia i za kazdym razem pytalam czy umia i czy maja wprawe w pobieraniu krwi tak malemu dziecku jak uslyszalam sprobuje to powiedzialam zeby swojemu dziecku probowala wychodzilam i szukalam dalej ...

2018-11-30 21:37

Moja córka dzisiaj miała chyba czwarty raz pobierana krew. Za każdym razem było to na więcej niż jedna probówkę wiec pobierali jej z dłoni. Nie jest to nic fajnego ale na szczęście nie miałam takich kłopotów jak Zamarancza a na marginesie pamietam jak wstawiałaś zdjęcia i do tej pory nie mogę w to uwierzyć ze ktoś może tak pobierać krew. Ja rozumiem ze są panie które nie radzą sobie z pobieraniem krwi u tak maleńkiego dziecka ale cholera jasna powiedz to mamie zanim się za to weźmiesz, pokieruj mamę do kogoś kto zrobi to dobrze a nie narażaj dziecko na taki stres.

2018-11-29 12:48

Dokładnie powinna być pielęgniarka która ma podejście do dzieci itd. Ostatnio jak byłam w diagnostyce to był chłopczyk lat około 10 i krzyczał w niebogłosy i wydaje mi się że dziecko zawsze będzie się bało nie zależne od wieku.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna