Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (435 Wątki)

Pas poporodowy

Data utworzenia : 2018-07-31 09:20 | Ostatni komentarz 2019-05-16 16:51

Nats

3516 Odsłony
91 Komentarze

Drogie Panie, czy używałyście po ciąży pas poporodowy? Jeśli tak, czy pomaga i jaki polecacie ? Jestem lekko ponad miesiąc po porodzie (CC) i nie mogę patrzec na mój brzuch. Zaczęłam już ćwiczenia aerobowe, po konsultacji z lekarzem oraz staram się jeść zdrowo. Staram się myśleć racjonalnie, że skoro tyle czasu skóra się rozciągała, to musi tez minąć czas, aby wróciła do siebie...

2019-05-16 16:51

Megg tak to jest jeden z skutków ubocznych noszenia częstego pasa mięśnie i tkanki się rozleniwiaja i nie trzymają się tylko wiszą tak zwanie....

2019-05-16 16:45

Koleżanka z pracy bardzo chwaliła ten pas, i z tego co wiem nosiła dosyć często, a teraz narzeka że oponka wisi i nie może się jej pozbyć. Być może to jest efekt właśnie.

2019-05-16 14:13

Na co dzień nie powinnyśmy nosić, więc czy raz na jakiś czas jak go założymy warto wydawać pieniądze, chyba niekoniecznie. Ewentualnie jak mamy na prawdę ważne wydarzenie i chcemy wyglądać jakbyśmy nigdy nie rodziły.

2019-05-16 13:49

Właśnie wczoraj zaczęłam o tym czytać . Jak zamawiałam wyprawkę dla maluchów natrafiłam na taki pas i się zastanawiałam nad zakupem , ale faktycznie można by sobie zaszkodzić , dobrze ze wstrzymałam się z zakupem ..

2019-05-15 23:22

Marta ja różniez mam zdanie jak Patrycja pas tylko okazyjnie jeśli jakieś wesele czy coś I Chcemy ładniej wyglądać Choć I to nie jest dobre ale codziennie nie powinno się stosować bo można mieć problemy jakie opisała Patrycja i nie tylko:)

2019-05-15 21:53

Asia jednak się troszke mylisz. Ha miałam taki dylemat i też mi dziewczyny doradzały. Jest wiele negatywnych opinii dot. pasa poporodowego. Ja postanowiłam zapytać lekarza by nakierowal mnie na ostateczny wybór. I fakt pas poporodowy wizualnie nas wyszczupli. Jest idealnym rozwiązaniem np. na wesele lub inną uroczystość. Dzięki temu nasz brzuszek będzie ladniej wyglądał. Pas poporodowy stanowczo nie nadaje się do noszenia na codzień. Może być stosowany ojazjonalnie. Jesli bedziesz nosiła pas przez dłuższy czas to wiedz, że mięśnie się rozleniwią. A do tego ucierpi Twój organizm. Niestety, ale może dojsc do przesunięcia narządów wewnętrznych. Długotrwałe noszenie pasa może spowodować problemy z nietrzymaniem moczu. Po za tym mogą wystąpić trudności z prawidłowym oddychaniem.

2019-05-15 21:43

asia800 używałaś taki pas ? Były efekty ? :)

2019-05-09 23:29

Asia nie do końca się zgodzę pas poporodowy wcale nie jest taki dobry może się przyczynić że brzuch będzie nam zwisal bez pasa bo rozleniwic może mięśnie brzucha.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna