Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Czystość szpitalnych toalet

Data utworzenia : 2018-11-11 22:33 | Ostatni komentarz 2019-09-08 16:34

KontrolaJakosci

2740 Odsłony
120 Komentarze

Podobno z czystością w szpitanych toaletach bywa przeróżnie, dlatego zabezpieczyłam się już w nakładki na sedes, myślę też o lejku dla ciężarnych(ale jakoś mnie nie przekonuje). Po porodzie pewnie nie będę miała możliwości, ani siły wypróżniać się w standardowej pozycji jaką przybieram w publicznych toaletach czyli \"na małysza\". Jak to u Was było w szpitalu? Sterylnie czy dramat? Jak sobie radziłyście po porodzie z wizytą do WC ?

2018-11-14 21:23

Niestety, tam gdzie skupisko ludzi jest i skupisko bakterii. Oczywiscie toalety szpitalne sa czesto sprzatane, ale sterylne nigdy nie beda. Nakladki nadeske super sprawa, zawsze choc troche zmniejszymu ryzyko ewentualnej infekcji. Jezeli nie nakladki to polecam chociaz papierem toaletowym albo chusteczkami wylozyc deske sedesowa

2018-11-13 16:12

Z tego co wiem to kladac nakladki czy papier na deske i tak nie unikniemy kontaktu z balteriami ogladalam kiedys o tym program . A zarazic sie mozemy jak mamy jakies rany w tym przypadku wiele z nas jest szyte po porodzie wiec trzeba uważać . Mozemy sprobowac przemyc deske plynem antybakteryjnym to tez napewno w jakies czesci pomoze nam zdezynfekowac deske :) faktyczniw po porodzie ciezko w pozycji na malysza . A co do personely mysle ze to wlasnie nie ich wina bo toalety sa sprzatane a jak kobiety wchodza co chwile do ubikacji to nie uniknie sie tego ze moze byc brudno ... panie z personelu musialyby chodzic po kazdej pacjentce sprzatac

2018-11-13 14:34

Jeśli oddział jest pełen kobiet po porodzie, gdzie niestety mocno się krwawi to mimo codziennego gruntownego mycia toalet nie są one czyste, bo przez dobę podkładów i śladów krwi jest sporo. Niby fajny pomysł, zeby kupić takie nakładki.

2018-11-13 14:32

W moim szpitalu toalety i sale były sprzątane 3 razy dziennie. Dodatkowo w każdym pokoju była toaleta więc i na czystość szczególnie nie narzekałam. Co innego jeśli w szpitalu jest toaleta na korytarzu i korzystają z niej wszyscy. Jeśli chcemy żeby toaleta była czysta to musimy przede wszystkim zadbać o nią same zaraz po skorzystaniu.

2018-11-13 11:35

No niestety u nas w szpitalu były tylko 2 toalety na ok 25 kobiet plus odwiedzający...Sterylnie nie było, także nakładki też używałam. POandto kosze pełne podkładów poporodowych... Także swoje mydło, żel antybakteryjny także niezbędne:)

2018-11-12 21:26

Jak byłam w szpitalu to Pani sprzątała rano , ale później jak ktoś nabrudził to czekało to na nią do następnego rana więc nie było czysto zawsze bo niestety nie którzy to nawet nie umieli po sobie wody spuścić. Ja miałam swojego czasu tak że nie poszłam nigdzie do toalety tylko w domu i to był problem , ale na szczęście teraz już problem minął jakoś się przełamałam :) A co do nakładek na sedes to na pewno dobry wybór sama będę musiała dopisać do listy , bo nie wyobrażam sobie po porodzie siadać na sedes gołą pupą, a na małysza to odpada

2018-11-12 18:03

To prawda, często same pacjentki powodują taką nieczystość w toaletach szpitalnych. U mnie bywało różnie, ale widać było że panie sprzątające dbały o higienę w łazienkach szpitalnych. U mnie były problemy z wypróżnieniem, więc tradycyjnie siusiu robiłam w pozycji \"na małysza\". Łazienki nigdy nie będą sterylne, ale po prostu wysprzątane. Z prysznicu szpitalnego też trzeba uważać korzystając, by uniknąć np grzybicy należy kąpać się w klapkach.

2018-11-12 11:24

Jeśli chodzi o czystość w szpitalnych toaletach to rzeczywiście bywa z tym różnie...Ale uważam,że to nie ze względu na niedbałość personelu szpitalnego (chodzi o szpital w którym przebywałam)tylko najczęściej przez to jaki porządek pozostawiają za sobą niektóre \"PANIE\"!!!Gdy byłam pacjentką przez ponad tydzień to naprawdę nie dało się nie zauważyć poprostu braku wychowania i zachowania po sobie należytego porządku!!!Bo panie salowe codziennie rano i popołudniu porządnie sprzątały cały oddział.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna