Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Samotna mamy

Data utworzenia : 2019-05-06 10:10 | Ostatni komentarz 2019-05-27 07:50

Monka123456

4700 Odsłony
214 Komentarze

Nie wiem czy w dobrej tematyce zaczęłam ten wątek ale niech już tak zostanie. Piszemy tu na różne tematy ale tak się zastanawiałam czy są wokół nas samotne matki? Może warto założyć taki wątek dla samotnych nie każdy ma takie szczęście na pełną rodzinę .może ktoś chce podzielić się swoją historią lub wesprzeć dobrym słowem inna mamuśkę:)

2019-05-27 07:50

Pati no niestety slizgawka na drodze ale różnie bywa jakby trzeba było to bym zawrocila wiadomo różnie można zareagować ważne by nie zacząć panikowac tylko działać by uniknąć zderzenia.

2019-05-27 02:07

U mnie też jest bardzo dużo jeleni i dzikiej zwierzyny. Właśnie 2 lata temu w wigilię około 6 rano wyskoczył łoś na drogę i kierowca został przewieziony do szpitala a samochód do kasacji

2019-05-26 22:50

Aisa no to rzeczywiście sytuację mieliście , zima o tyle gorzej że nawierzchnia dużo gorsza niz latem . Ale szczęście że akurat wasz jeleń pobiegł dalej . Najgorzej że jak się nie ma autocasko to później się zostaje z rozwalonym autem

2019-05-26 09:01

Pati no właśnie jak jechaliśmy też było ciemno zima przed świętami jeszcze i z choinka do dachu przypieta ostrożnie jechałam tum bardziej że na dachy auta miałam choinkę przywiazana niby dobrze ale wiadomo ostrożności nigdy za dość tym bardziej że w teorii sznury mogą się poluzowac itd i wtedy wlansie jeleń wyskoczył na szczęście udało się uniknąć zderzenia bo hamowalam A jeleń przelazl na drugą stronę drogi i wskoczył w las ale niekiedy zwierzę wskoczy i stanie jak słup soli na środku niekiedy nie da się wyhamować zależy też jaką prędkość jakie warunki nawierzchni jezdni czy jest lato czy zima i odległość zwierzęcia od maski auta. No i też zdolności kierowcy czy wie jak hamować awaryjnie w danych warunkach i też zachowanie zwierzaka ma wpływ bo jeden wlezie na jezdnię i zaraz na drugą stronę w las leci A inny zwierzak stanie na środku drogi osłabiony.

2019-05-25 16:19

Zgodzę się z Aisa nie zawsze da się uniknąć , a przeważnie zwierzęta w nocy jak jeszcze są oślepione to pod auto wpadaja jak szalone . Nam kiedys dzik wyskoczył ale na szczęście zmienił kierunek

2019-05-25 10:18

Dziewczyny mi przed maskę wyskoczył zima jeleń jak wracaliśmy od taty męża. Nie zawsze się da uchronić tak by nie było zderzenie zależy też dużo od zwierza i ile się ma czasu na reakcję. Na szczęście jeleń jak wskoczył na drogę tak z niej prędko wyskoczył na drugą stronę ja hamowalam i na szczęście obylo się bez problemu choć ja nauczona jestem awaryjnego hamowania miałam to na kursie i nawet na egzaminie z racji że w górach mieszkamy to często widać zwierzaki na ulicy kiedyś szłam i rondo zajete było przez stado dzików z młodymi..... korek wielki ale trzeba było czekać aż przejdą.

2019-05-25 01:21

Tak teraz bardzo dużo jest z udziałem pieszych albo ktoś poprostu nieuważnie wysłał z samochodu szczególnie na drogach krajowych

2019-05-24 21:47

A to racja piesi są bardzo często nie rozważni albo wpatrzeni w telefony

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna