Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Samotna mamy

Data utworzenia : 2019-05-06 10:10 | Ostatni komentarz 2019-05-27 07:50

Monka123456

4699 Odsłony
214 Komentarze

Nie wiem czy w dobrej tematyce zaczęłam ten wątek ale niech już tak zostanie. Piszemy tu na różne tematy ale tak się zastanawiałam czy są wokół nas samotne matki? Może warto założyć taki wątek dla samotnych nie każdy ma takie szczęście na pełną rodzinę .może ktoś chce podzielić się swoją historią lub wesprzeć dobrym słowem inna mamuśkę:)

2019-05-06 14:33

Monka oby Wam się ułożyło, dobro dziecka jest najważniejsze. Dziecko, które jest wychowywane w niepełnej rodzinie (najczęściej przez mamę) na pewno nie jest szczęśliwe, ale nasuwa się pytanie czy np. Wasze częste nieporozumienia i kłótnie nie podziałają na dziecko gorzej niż fakt, że nie miałoby ojca? To niestety nie są łatwe decyzje, musisz wybrać dobrze dla siebie i dziecka.

2019-05-06 14:01

Mi się roznie póki co układa ale może jakoś się to zmieni gdy dziecko przyjdzie na świat. To jest moje pierwsze forum na jakim się udzielam i powiem wam że się wciaglam człowiekowi jakoś raźniej jak ma gdzie się poradzić , wygadać nikt go nie ocenia co najważniejsze . A co dopiero gdy ktoś jest samotny i jest mu źle to najważniejsze żeby miał gdzie wylac swoje zale, i żeby ktoś dodał mu otuchy wsparł chociaż dobrym słowem a mysle, że jest tu wiele osób życzliwych , które z chęcią powiedzą coś miłego dla kogoś kto na w danej sytuacji gorzej od nich.

2019-05-06 13:46

Temat dobry pytanie tylko czy któraś mama będzie chciala się podzielić tak osobistą historia. Ja sama osobiście wychowałam się w rozbite rodzinie i wychowała mnie samotna mama. Ja obiecałam sobie że nigdy nie zrobię tego mojemu dziecku.. choć oczywiście różnie w życiu bywa.

2019-05-06 13:43

Ja na szczęście, nigdy nie miałam takich problemów.Ale też uważam,że NAJWAŻNIEJSZA w związku jest komunikacja.Jesli ktoś chce żyć na metodę typu powinien/powinna się domyślić to taki związek po trochu się zacznie kruszyć.Trzeba że sobą rozmawiać o wszystkim.Jak się śmiać to razem , płakać też razem , nawzajem się wspierać ;) Po kłótni też pogadać, wyjaśnić o co chodzi i oczywiście pięknie się pogodzić ❤️ W razie poczucia winy ,przeprosić.Kazdy z nad zasługuje na szacunek i my szanujmy innych.

2019-05-06 10:51

Czy będę tego nie wiadomo narazie sytuacja jak u ciebie było . Ale myślę że jest tu parę mam ktore są samotne i może chcą się podzielic z Innymi mamami jak to jest nich wygląda. Moze takie opisy sytuacji pomogą innym zastanowić się nad swoim życiem, nad tym co warto zmienić, poprawić lub ostatecznie utwierdziu w podjętej decyzji żeby zostać samej .

2019-05-06 10:39

Monka będziesz samotna mama ? No tak nie każdy ma szczęście złożyć rodzinę różnie może być u mnie na początku wszystko wisialo na włosku szczerze mówiąc mało brakowało bym była samotna mama bo tak się zarlam z mężem że 3 razy z domu go wywalalam A on 3 razy odchodził ale wracał. Później z biegiem czasu aż śmiejemy się z tego o jakie pierdoly się klocilismy doszliśmy do kompromisu u nas problemem były pieniądze mąż sfrustrowany że pracę stracił ja że dziecko pieniędzy mało i człowiek w stresie i jeden i drugi i przez to było mega źle ale pogadaliśmy szczerze od serca co nas gryzie i jak zmienić by było nam dobrze zadne z nas nie umiało bez siebie żyć pomimo że strasznie się zarlismy w ciąży i po później nam przeszło rozważaliśmy swoje problemy ja mojemu mężowi znalazłam pracę i od tamtej pory jest dużo lepiej mało tego umocniło to nasza więź:) Ale mówię było o Włos. Niekiedy nie da się skleić ale jeśli ludzie się kochają to wszystko można skleić i dojść do porozumienia.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna