Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ciąża i poród (442 Wątki)

Guma do żucia i cesarskie cięcie :)

Data utworzenia : 2019-05-26 12:38 | Ostatni komentarz 2019-06-17 09:12

dominika12313

2256 Odsłony
62 Komentarze

Przeczytałam wczoraj na profilu doktora Michała Lipy, że według przeprowadzonych badań żucie gumy 3 razy dziennie przez 30 minut po zabiegu cesarskiego cięcia wpływa korzystnie na pracę jelit, zmniejsza ryzyko wzdęć i zaparć będących źródłem przykrych dolegliwości w trakcie rekonwalescencji po tej operacji. Opracowane dane są na tyle jednoznaczne, że w niektórych krajach postuluje się o wprowadzenie tego zwyczaju do standardu opieki okołoporodowej! UWAGA! Opisane korzyści dotyczą okresu PO operacji- żucie gumy przed zabiegiem oznacza, iż nie jest się na czczo i tym samym ryzykuje powikłania przy znieczuleniu. Tu wklejam link do źródła: https://www.instagram.com/p/Bx5YKbPIa9b/?igshid=1vi5ztgeu798b Moim zdaniem to kolejny naukowy hit i kolejne bardzo przydatne doniesienie :) A Wy co o tym sądzicie?

2019-06-17 09:12

Ja gdzie byłam w szpitalu to jedzenie było dobre. Teraz w tym szpitalu jedzenie też jest dobre. Nawet jak odwiedzalam znajomych czy rodzine w szpitalu to też nikt na jedzenie nie narzekał. Z fb rzadko korzystam dawno nie byłam.

2019-06-17 08:17

Justyna to nie byłaś w szpitalu moim o ile zupy są ok tak drugie danie masakra jakaś czasami dalo się zjeść . Jak byłam w 24tc w ciąży i leżałam dwa tygodnie to nie jadłam swoje tylko jedzenie ale jak trafiłam pod koniec na miesiąc no to już jadłam bo codziennie kupować to by wyszło ale też nie zawsze jadłam wszystko raz pamiętam takie kulki rybne normalnie czułam zapach karmy dla psów podobny . A jeszcze w ciąży ten zapach wyczulony

2019-06-16 15:01

Justyna jest na fb na pewno strona hdzie pokazane sa posilki w roznyxh szpitalach i uwierz często to nie jest zbyt dobre czy odpowiednie bo np śniadanie 3 kromki chleba plaster szynki i kawałeczek masła i tyle w temacie....

2019-06-16 12:51

W każdym szpitalu jest tak samo z lekkim poślizgiem. Ale do 17 ogólnie dostaję się kolację. Ogólnie w szpitalach jedzenie jest dobre. Rzadko się spotykam by ktoś narzekał na jedzenie w szpitalu. U mnie jeszcze jest tak, że jedzenie ze szpitala jest przewożone dla więźniów.

2019-06-15 22:52

U nas też te przerwy między kolacją A śniadaniem duże były śniadanie było kół i 8.30 jakoś obiad punkt 12 a kolacja o 16 :D

2019-06-14 17:51

Na drugi dzień już też miałam te \"normalne \"posiłki. U nas było podobnie śniadanie około 9 później obiad 12-13 no i kolacja około 16 i czasami człowiek już był głodny . Megg a to nie ma specjalnej diety cukrzycowej w szpitalu? Ja pamiętam że taka miałam . Chociaż też pieczywo , wędliny mi przywozili a w szpitalu jadłam zupy bo mieli akurat dobre czasami drugie danie

2019-06-14 13:34

U nas tak samo te przerwy to jakas porażka , właśnie te godziny miedzy kolacja a sniadaniem za długie , to już się dało wyczuć , ale tak na jedzenie tez nie mogłam narzekać . Na drugi dzień po cc już dostałam normalne posiłki :)

2019-06-13 19:33

Justyna mam podobne wrażenia, u nas dzisiaj śniadanie o 9:30, obiad 12:45, kolacja 16:45. Na szczęście ze względu na dietę cukrzycową i tak mam swoje pieczywo i warzywa wiec mogę w razie potrzeby zjesc wcześniej. Ale rytm dnia miałam trochę inny, wiec przyzwyczajam się na nowo ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna