Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Otulacze na dobry sen maluszka

Data utworzenia : 2017-06-24 17:01 | Ostatni komentarz 2018-02-08 11:40

izapodg

3455 Odsłony
37 Komentarze

Drogie Mamy! Czy któraś z Was mając noworodka korzystała z otulaczy typu Tulik lub Woombie? Powiem szczerze, że ja w ogóle nie zastanawiałam się nad ich kupnem, ponieważ uważałam to za rzecz zbędną. Niedawno też dowiedziałam się, że dosyć drogą (100-200 zł). W moje ręce wpadły jednak dwa otulacze, które dostałam od szwagierki, więc mam je tylko dlatego :) Jest w nim ciasno jak w brzuszku u mamy :) Powiedzcie mi jak się u Was sprawdzały? Czy maluszek spał spokojniej w takim otulaczu?

2018-02-08 11:40

Tym bardziej, że te otulacze sporo kosztują. Na początku wystarczył kocyk, a potem szybko się okazało, że córa woli wolność i lepszy był śpiworek.

2018-02-03 23:25

U mojej siostrzenicy otulacz się nie sprawdził. Praktyczny jest rożek, który może byc później kocykiem lub po prostu pieluszka. Dodatkowo z otulacza maluszek bardzo szybko wyrośnie.

2018-02-02 17:09

Też wydaje mi się zbędny. Niektóre dzieci nie lubią być otulane rozkiem czy otulaczrm mój synek nie lubią być ścisnięty i rożek okazał się niepotrzebny. Wg mnie najbardziej przydatny jest kocyk

2018-01-31 23:52

mi się wydaje że otulacze są zbędne wystarczy otulenie rozkiem a poza tym maleństwa szybko przyzwyczajają się do życia poza brzuszkiem i szybko zaczynają lubieć swobodę - chociażby leżenie sobie bez pieluszki i machanie nóżkami czy kąpiel w wanience w objęciach mamy lub taty

2018-01-10 20:04

Ja otulacza tez nie kupowałam bo sa w cenach.ok. 100zl takie.dobre ale najpierw otulalam synka kocykiem.i lubial to , wiec kupilam.taki rozek ale byl taki miekki i delikatny nie taki jak.inne sztywne rozki.i bylam.bardzo zadowolona o kupilam.za 30zl o czasem zlozylam.go na pul i na tym nosilam bo na poczatku balam.sie nosić synka.normalnie;-)

2018-01-07 16:41

Nie kupowałam otulacza, na początku córkę owijałam po prostu cieńszym kocykiem, ale ona akurat tego nie lubiła. Zobaczymy co na to drugi maluch.

2018-01-04 14:19

Moja córka uwielbiała być otulana, wybudzał ją często odruch Moro. Położna też nam doradziła okrycie pieluszką flanelową, pokazała w jaki sposób to zrobić. Nie musieliśmy zatem kupować drogiego otulacza. Jednak nie wszystkie maluszki lubią być tak skrępowane, dlatego z zakupem otulacza bym się powstrzymała.

2018-01-04 07:40

Moj syn po urodzeniu nie lubił być otulany, a próbowaliśmy pieluszka flanelowa, to samo teraz gdy ma 3 miesiące spi z rączkami do góry. Bratowej córka odwrotnie - od początku lubiła być otulona i mieć ograniczone ruchy. Otulacze to dobry gadżet, ale drogi.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna