Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Wakacje z niemowlakiem - dokąd i jak się przygotować...

Data utworzenia : 2017-07-25 22:41 | Ostatni komentarz 2019-03-27 14:02

BabaYaga

2197 Odsłony
55 Komentarze

Drogie Mamy, jesteśmy w trakcie wakacyjnych wojaży i tak sobie pomyślałam, że warto podjąć również wątek dotyczący organizacji i realizacji urlopu, wypoczynku, wyjazdu z najmłodszym Dzieckiem... ja już wiem, że pakując się na wyjazd popełniłam masę błędów i zabrałam masę zupełnie niepotrzebnych rzeczy :-) Ale taką wiedzę buduje dopiero zdobyte doświadczenie. W tym roku zdecydowaliśmy się na maksimum wypoczynku i minimum wrażeń dla naszej maleńkiej Podróżniczki - wybraliśmy agroturystykę, las, jezioro... generalnie Bory Tucholskie :-) i okazał się to być strzał w 10! Nasza Młodzież jeszcze nigdy tak dużo i tak słodko nie spała... i widzę, jak fantastycznie wypoczywa. Dokąd Wy zdecydowałyście się wyjechać z małym Dzieckiem? Jakie niezbędne rzeczy spakowałyście do walizki? Naszym najlepszym zakupem wakacyjnym okazał się namiot plażowy i dmuchany materac - najlepszy relaks pod chmurką :-D

2019-03-27 14:02

My z wyjazdami też nie robiliśmy problemu. Wystarczy chcieć i da się radę. Na działkę już jak miał niecały miesiąc. Na dłuższy wyjazd jak 3 skończył. Nad morze jak niecały rok a wakacje samolotem rok i prawie 2 miesiące. Teraz potrzebujemy się wyrwać a to jeszcze taki etap ciąży że powinnam dać radę wysiedzieć te parę godzin w samochodzie, a w czerwcu to pewnie i działkę odpuścimy. Teraz będziemy wybierać trasy spacerowe gdzie wejdziemy też z wózkiem. Ja nie mogę się już wspinać a synka na rękach też nie bedziemy nosić bo za ciężki

2019-03-27 13:58

My pierwszy raz z Oliwka bylismy w gorach jak miala prawie 2 latka dokladnie miesiac jej brakowal :-) ... Jesli chodzi o wyjazdy z dziecmi to mamy dwojke bylismy w grudniu nad morzem i w styczniu jeszcze raz dla mnie to nie problem wystarczy chcec ❤ dodam ze w grudniu w Kolobrzegu wiec prawir 5h jazdy i bylo super ... Teraz jak sie Maly urodzi w czerwcu to pierwszy wyjazd planujemy wlasnie ja zime czyli mis bedzie mial gdzies ok 6 miesiecy no chyba ze sie skusimy wczesniej to Ja osobiscie nie bede miala noc przeciwko temu ❤

2019-03-21 17:42

U mnie mąż chcę na mazury. Więc zobaczymy co wyjdzie. Ja osobiście wolę morze. Góry to też dobry pomysł. Ale poczekam aż Jaś podrośnie.

2019-03-21 08:43

Tak właśnie to sobie wyobrażamy,więc w grę wchodzą tylko łatwe i niedalekie trasy tak wrazie \"W\". Zobaczymy jak mu będzie odpowiadać nowe mieszkanie miejsca itd.Calą rodziną potrzebujemy już \"oddechu\"od codzienności.Corka też marudzi,że już dawno nigdzie nie byliśmy.

2019-03-20 14:08

Aaa, czyli pewnie tez bedziecie glownie nosic i wybierac latwiejsze trasy :) Oczywiscie, taka chwila oddechu bardzo sie przyda, kazdemu :)

2019-03-20 14:06

My w kwietniu na parę dni do Ustronia. Ruszymy rano i zobaczymy jak nam pojdzie. Jako roczniak nad morze dojechał w obie strony z jednym postojem. Teraz wielka niewiadoma bo jednak mniej sypia w ciągu dnia. Nad morzem mieliśmy problem że chodził za rękę i co chwila podrywał nas do wody. Potem w Bułgarii już sam leciał do wody a my za nim, na zmianę. Teraz fajnie biega więc na jakieś spacerki sobie pójdziemy. Wózek koniecznie musimy zabrać, spacerówkę mamy, która się dobrze składa, jest lekka i zwinna. Myślę że w góry to z dzieckiem w każdym wieku można jechać tylko trasy spacerowe uzależnić od możliwości, czyli np nie za ostre, tak żeby można np z wózkiem. Zawsze można zdecydować się na nosidło, jeżeli rodzice dadzą radę. U nas odpada.

2019-03-20 12:54

Szymon ma już 11miesiecy.W wakacje myślę,że już będzie brzdącem chodzącym i gdzieś troszkę nie potrafię sobie tego wyobrazić...oczy dookoła głowy :) Co prawda w góry mamy trochę około 250 km to nie dużo w porównaniu do Was;) Nasz mały nie za specjalnie lubi jeździć autem po pół godzinie ma już dość . Pewnie czeka nas trochę przystanków...:( Ale stwierdziliśmy z mężem że w tym roku musimy gdzieś wyjechać , odetchnąć od codzienności bo w zeszłym roku nigdzie nie wyjeżdżaliśmy i tak nam czegoś brakuje... Śmiejemy się że zabierzemy syna do ojczyzny bo tam poczęty : D

2019-03-20 09:16

Ja teraz z dwojka tez cykam sie dluzszych tras... ale juz postanowione, za miesiac jedziemy do rodzicow na Wielkanoc, 600km przed nami. Moniczka ile ma Wasz \"agent\"? Ja zastanawiam sie od kiedy mozna sie pakowac z dzieckiem w gory. Bylismy co prawda w ub roku w maju z Klara w Szklarskiej Porebie, ale to i gory nizsze, a i ona juz miala prawie 2.5 roku (a mimo to wiekszosc czasu ktos musial ja niesc :P)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna