Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Pierwsze niechodki, a długość stopy noworodka.

Data utworzenia : 2017-08-06 10:29 | Ostatni komentarz 2018-02-26 13:39

Konto usunięte

2927 Odsłony
16 Komentarze

Kochane Mamuśki! Czy mierzyłyście długość stopy waszych pociech po urodzeniu? Jakie to były ilości centymetrów? Planuję kupić pierwsze niechodki, które będą jak najbardziej zbliżone do długości małych stópek. Chcielibyśmy mieć je jako pamiątkę i Tata koniecznie uparł się, że będą wisiały przy lusterku w aucie:) niestety najmniejsze jakie udało mi się znaleźć mają dł.wkladki 10 cm,a jak na nie patrzę to wcale nie wydają się maleńkie....... Dużo osób robi też takie butki na szydełku, ale akurat tego typu mi się nie podobają, bardziej wyglądają jak skarpetki,a mi chodzi o buciki. Może polecicie jakieś ciekawe strony, albo producenta?

2018-02-26 13:39

Na szydełku można też zrobić trampki, wyglądają mniej skarpetkowo ;)

2017-08-09 09:20

Annaleszk jeszcze jak napisałaś \"trampki\", to przypomniało mi się, że i my mamy takie śmieszne trampeczki po starszym synku (zdjęcie niżej), ale one mają 12 cm już i pamiętam że zaczęłam je zakładać synkowi dopiero na przełomie 3 i 4 miesiący, bo wcześniej były dużo za duże. Dziękuję za komplement :) To nasz starszy synek, a tego młodszego też już nie mogę się doczekać! :)

2017-08-08 05:55

A Ty chcesz te buty zakładać czy jednak mimo wszystko dla ozdoby i na pamiątkę? Bo według wszystkich zaleceń pierwsze buty kupujemy dopiero w momencie kiedy dziecko zaczyna stawiać pierwsze kroki, nigdy nie wcześniej. Jeśli to ma być tylko ozdoba to mogą być troszkę większe.

2017-08-08 00:33

Dziewczyny przekopuję Internet intensywnie no i niestety najmniejsza długość wkładki to 9 cm tak jak u MamaOla. Jedynie właśnie te szydełkowe buciki można na wymiar... ale takie mogłabym zrobić sama gdyby mi się podobały:) wolę jednak coś w stylu trampeczek, żeby było widać że to bucik,a nie skarpetka. Także jak nie znajdę mniejszych to kupię takie, bo faktycznie ich funkcja ma być pamiątkowo-dekoracyjna,a najwyżej stópki jaka jest rzeczywiście zrobię odcisk:) Magga skarpetki są mega te soxo co link wysłała Ewelka z tej firmy też skorzystam:) MamaOla śliczny Synek już nie mogę się doczekać swojego Bobaska kiedy się spotkamy.

2017-08-07 21:27

Annaleszk mniejszych raczej nie kupisz, ale tak jak pisze Mama_Ola, nic się nie stanie jak będą ciut za duże. Posłużą na dłużej:) Wiadomo, że chciałoby się żeby było idealnie, ale nie zawsze się da. Z takich malutkich to chyba jedynie mogłabyś kupić takie skarpetki usztywniane, zbliżone wizualnie do bucika. Jeśli się mylę i znajdziesz gdzieś takie małe, koniecznie daj znać!

2017-08-07 18:37

Ja mam dla Małej dwie pary takich butków - trampki i balerinki (całkowicie o tym zapominałam) i te butki maja 9 i 10 cm. Jedne to marka in extenso (to chyba z auchana), a drugie to lafel - mam je po córeczce znajomej, więc nie wiem dokładnie gdzie były kupione. Na tych lafel jest napisane rozmiar 10 - 0-3 miesięcy.

2017-08-07 18:13

Annaleszk oni niestety nie maja innej strony niz fb :(

2017-08-07 16:10

Annaleszk wygląda na to, że jest mniejsza... Sięgnęłam jeszcze do mojej książeczki z pierwszego roku życia mojego synka i zmierzyłam odcisk stópki na jednej ze stron podpisanej datą 21.11.2009 r. (czyli mój synek miał troszkę ponad 3 miesięce) i jego stópka miała 11 cm. Ale powiem Ci, że ciężko znaleźć w sklepach takie maluteńkie butki, a ponieważ one i tak służą raczej do dekoracji (no i może dają troszkę więcej ciepła), to ja się tym nie przejmują i po prostu kupię takie troszkę większe. Tak jak w przypadku Mikołajka - te butki 9 cm były na niego za duże, ale miały takie gumeczki na piętkach i jakoś się trzymały. Także do zdjęć, albo do wózeczka były ok :) I znalazłam jeszcze jedne butki wiązane z tego okresu - 10 cm :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna