Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Pierwsze niechodki, a długość stopy noworodka.

Data utworzenia : 2017-08-06 10:29 | Ostatni komentarz 2018-02-26 13:39

Konto usunięte

2885 Odsłony
16 Komentarze

Kochane Mamuśki! Czy mierzyłyście długość stopy waszych pociech po urodzeniu? Jakie to były ilości centymetrów? Planuję kupić pierwsze niechodki, które będą jak najbardziej zbliżone do długości małych stópek. Chcielibyśmy mieć je jako pamiątkę i Tata koniecznie uparł się, że będą wisiały przy lusterku w aucie:) niestety najmniejsze jakie udało mi się znaleźć mają dł.wkladki 10 cm,a jak na nie patrzę to wcale nie wydają się maleńkie....... Dużo osób robi też takie butki na szydełku, ale akurat tego typu mi się nie podobają, bardziej wyglądają jak skarpetki,a mi chodzi o buciki. Może polecicie jakieś ciekawe strony, albo producenta?

2017-08-07 14:47

Ewelka niestety nie mam fejsbuka i ten link jest dla mnie niedostępny... :( MamaOla czyli stópka maluszka jest mniejsza niż 9 cm? Kurczę, to takich mikrobutków chyba nie znajdę, a właśnie chodzi mi o takie mini na najmniejsze nóżki. Może uda mi się znaleźć szyte na zamówienie....

2017-08-07 14:10

Znalazłam - https://www.facebook.com/Small-Baby-World-1522446218014253/

2017-08-07 14:06

Na facebooku podpowiadało mi kiedyś stronę Pani, która szyje buciki podobne do tych z Babic i cena była fajna, ale teraz jak trzeba to nie mogę tego znaleźć:(. Soxo rewelacja, zawsze kojarzyły mi się z większymi rozmiarami, a tu taka niespodzianka. Widzę, że muszę się wybrać do H&M.

2017-08-07 09:56

Annaleszk ja też jestem na etapie szukania jakiś fajnych bucików, także wielkie dzięki dziewczyny za stronki - zaraz sobie poprzeglądam :) Mój pierwszy synek dostał takie buciki w prezencie od mojej przyjaciółki. Pobiegłam szybko do szuflady, w której trzymam pamiątki z tego okresu (pierwsze body, śpioszki, czapeczka, butki, pieluszka, bransoletka ze szpitala itp.) i mają one dokładnie 9 cm. Oczywiście były na początku za duże, ale na zdjęciach wyglądają uroczo, a potem maluszek do nich dorósł. Zresztą to są takie butki raczej do chwilowej \"dekoracji\" ;) Ale mój mąż także przez chwilkę woził je przy lusterku w samochodzie, a potem oddał do zarchiwizowania :) P.S. Czasami fajne buciki i skarpetki można też w H&M wyszukać, a teraz ogromne promocje ;)

2017-08-06 20:52

Ewelka Maggda te butki-paputki Babice.pl są cudowne! I jeszcze zauroczyły mnie kapcie/balerinki soxo takie słodkie i w promocji:)

2017-08-06 15:39

Ja z kolei polecam niechodki i skarpetki z Soxo:) https://soxo.pl/pol_m_NIEMOWLETA_Kapcie_Balerinki-1288.html Fakt, że większy wybór jest dla dziewczynek, ale niektóre wręcz są słodziutkie. A już skarpetki al\'a balerinki są cudowne. Jakość dobra. Jedyne skarpetki, które nie zsuwają się mojej córce ze stopy. Z takimi malutkimi dla noworodka możesz mieć problem, zazwyczaj zaczynają się od rozmiaru 17, a to jest właśnie 10-10,5 cm. Niestety nie mierzyłam córci stópki zaraz po narodzinach, więc nie podpowiem jaka może być orientacyjna długość. Poczekaj, aż maleństwo przyjdzie na świat i wtedy działaj z zakupem:)

2017-08-06 12:20

Na później na pewno kupię te buty, bo słyszałam o nich wiele dobrego - kilka znajomych kupuje je dla swoich Maluszków, ale dla nas to za jakiś czas dopiero :) http://gucio24.com/sklep Przepraszam, że odbiegam od tematu, ale już długo mam te buty wybrane i musiałam się tym podzielić :)

2017-08-06 12:17

Mi się bardzo podobają te buciki http://bucikibabice.pl/ (oni byli na warsztatach świadoma mama stąd o nich słyszałam), ale nie wiem czy szukasz właśnie czegoś takiego. Ja zamierzam je kupić, ale poczekam jaka stópkę będzie miała moja Mała, bo szczerze mówiąc też nie wiem jak to tego podejść. Jak kiedyś oglądałam strony z bucikami to tez trafiłam na https://slippersfamily.com/kapcie-dla-niemowlat

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna