{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (129 Wątki)

Leżaczek bujaczek huśtawka

Data utworzenia : 2017-09-10 10:55 | Ostatni komentarz 2020-09-20 22:14

anka_01

1440 Odsłony
45 Komentarze

Zastanawiam się nad kupnem leżaczka bujaczka takiego który sam buja, ma któraś z was może? Jakie są wasze opinie na ten temat? Dzieci chętnie w tym leżą czy raczej nie chcą. Moja ma za niedługo 4 miesiące i czasem lubi być wzięta na rece i obserwować co robimy, myślę że jakby miała leżaczek to by w nim leżała i lepiej nas widziała niż leżąc na macie np. Ale pewności nie mam i chcialam was zapytać czy macie jakieś doświadczenia na ten temat?

2020-09-20 22:14

U nas córka nie lubiła leżeć a kupiłam taki leżaczek Bujaczek i niestety się nie sprawdził ale syn bardzo lubił leżeć i bujać się ale nauczona po córce że nie ma sensu to nie kupiłam i tu błąd bo moja 2 dzieci jest tak różna od siebie 

2020-09-02 21:14

My dostaliśmy od teściów. A czy sama bym się zdecydowała kupić? Raczej nie

2020-09-02 20:12

Ja dostałam od koleżanki i u mnie w użyciu był kilka razy na chwilkę.osobiscie bym nie kupila

2020-09-02 12:32

Mój Maluch lubi czasem posiedzieć ale to maks 15min. Nie więcej. wiec wydatek w sumie niepotrzebny. 

2020-09-01 21:00

My leżaczek wywieźliśmy na wioskę i stoi w dawnym pokoju męża ale jak znajdzie tam to ładuje się czasem.do niego 

2020-08-31 22:46

Córka leżała w bujaczku tak do 5 miesiąca- ale nie uważam że to jakiś najważniejszy przedmiot w życiu dziecka. Aczkolwiek córka była zainteresowana światełka, zabawkami, wyciagała rączki w stronę zabawek.

Konto usunięte

2019-09-28 11:44

Leżaczki nie są zalecane przez fizjoterapeutów, ponieważ rączki są daleko od nóżek i dziecko nie ćwiczy mięśni brzuszka tak jak powinno. My otrzymaliśmy w prezencie i dziecko zaczęłam wkładać do bujaczka około 5 miesiąca, ale zazywczaj na parę minut, Głównym miejscem do zabaw dla Malucha jest płaska powierzchnia. Polecam matę edukacyjną, puzzle piankowe.

2018-08-21 16:47

Ewciaos, mam leżaczek z trzema pozycjami i wibracjami i dię sprawdza. Co prawda nie jest na długo, ale butelki i laktator zdążę umyć. Czasem coś zjeść :) Kupiłaś nowy czy używany? Wibracje prxynoszą ulgę gdy małych cierpi na kolki