Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Poduszka\"motylek\" udany czy nietrafiony zakup?! Do czego służy maluszków?

Data utworzenia : 2017-09-25 11:49 | Ostatni komentarz 2018-08-17 22:02

monikadan89

2506 Odsłony
16 Komentarze

Witam, od jakiegoś czasu jestem posiadaczką owej poduszki. Zakupiłam ją po tym jak poleciła ją mi rehabilitantka miała służyć do nosidełka by dziecko leżało równo w symetrii. Jednak po jakimś miesiącu rehabilitantka stwierdziła że podusza ta jest niepotrzebna w nosidełku bo dziecku opada główka. Drogie mamy do czego wykorzystujecie poduszki motylki. czy u was się sprawdzają,czy raczej to zbędny zakup i można się obejść bez niej. Czasem wkładam tą poduszkę do wózka na spacery.

2018-08-17 22:02

My używamy tej poduszki do gondoli i dobrze amortyzuje głowkę więc polecam

2018-02-26 12:28

Hmm ja się zastanawiałam nad uszyciem takiej poduszki, bo podobały mi się na zdjęciach w internecie :) ale potem byłam na szkole rodzenia i kilku warsztatach i wszędzie grzmią, że dziecko nie powinno korzystać z poduszek. Więc nie uszyłam i dobrze, bo nie miałabym kiedy jej użyć. W foteliku samochodowym jest wkładka dla niemowląt. A w czasie snu czy to w łóżeczku czy w wózku, nie podkłada się poduszek.

2018-01-03 22:27

Ja sama uszyłam córce takiego motylka z zamiarem wkładania jej do fotelika, żeby dziecku nie latała głowa na boki. Przeczytałam jednak już po uszyciu, że nie wolno wkładac nic do fotelika samochodowego, ponieważ obniża to jego bezpieczeństwo! Tak więc nigdy nie używałam motylka w foteliku, ale za to u nas świetnie sprawdził się w gondoli. W zimie może nie jest to tak istotne, ponieważ dziecko i tak jest mocno opatulone i głowa mu nie lata, ale za to w miesiącach letnich u nas sprawdził się świetnie. Głowa nie latała dziecku we wszystkie strony na spacerach i dzieki temu spokojnie spało. Innych zastosowań nie praktykowałysmy :)

2017-10-08 12:30

Również posiadam poduszkę motylek , jest bardzo przydatna. Osobiście używam jej tylko do wózka.Świetnie przytrzymuje głowę dziecka.Podczas spaceru gdy maluch zaśnie nie muszę obawiać się że jego główka lata we wszystkie strony. Nie polecam jej do łóżeczka. Uważam że w łóżeczku maluch powinien spać bardziej na płaskiej powierzchni

2017-10-03 10:52

My bez takiej poduszeczki obchodzimy się całkiem dobrze. Nosidełko mamy maxi cosi, które ma wkladki dla niemowlaków podpupę i pod główkę, dzięki czemu jak uśnie to główka nie lata. W wózku nie mamy podusi, fizjoterapeutka odradzała poduszki do gondoli, dziecko powinno leżeć jak najbardziej płasko. Karmimy butelką i przy karmieniu trzymamy go na rękach podpierając główkę ramieniem. Poduszeczka też by nam się nie przydała bo jest ciekawski świata i wszystko obserwuje jedząc i kręci główką,

2017-10-01 14:07

Też właśnie taka poduszka wydaje się zbędna nie warta jest zakupu, można ją zastąpić czymś innym np.w foteliku pieluch ami zwinietymi w wałki z obu stron główki w wózku np tak samo jak w foteliku tylko np za pomocą cieniutkiego kocyka. Mamy które stoją jeszcze przed wyborem kupić czy nie,raczej się zastanowić czy aż tak jest potrzebna jak nam się wydaje.

2017-09-27 18:33

U mnie nie przydała się wcale ponieważ fotelik mam maxi cosi i posiada takie coś, natomiast w domu nie widziałam żadnego sensu stosować tego a mojemu maluszkowi również nie przypadła do gustu

2017-09-26 11:17

Polecony mi tą poduszkę również do karmienia pod główkę by dziecko równo trzymało główkę nie przechylić na boki.sprawdza się przy karmieniu w pozycji kiedy siedzimy przy łóżku a dziecko trzymamy na kolanach .główka ułożoną na poduszce pomiędzy naszymi kolanami a nozki u nas oparte o nasz brzuch.ta pozycja oczywiście przy karmieniu butelką

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna