Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Baby Swimmer i / lub leżaczek kąpielowy dla niemowlaka

Data utworzenia : 2017-11-11 21:54 | Ostatni komentarz 2018-01-06 12:34

Mama_Ola

1690 Odsłony
16 Komentarze

Drogie Mamusie, mój synek ma już (albo dopiero ;)) dwa i pół miesiąca i uwielbia kąpiele. Obecnie kąpiemy go codziennie w wanience z Ikea, którą bardzo wszystkim polecam tak na marginesie. Chciałabym jednak jakoś mu te chwile w wannie urozmaicić i może zacząć kąpać go ze mną lub starszy bratem - mamy w domu dużą, narożną wannę. Słyszałam, że świetne dla niemowlaczków są kółeczka do kąpieli Baby Swimmer. Czy któraś z Was może je wypróbowała i mogłaby mi napisać kilka słów na ich temat? A może polecacie jakieś ciekawe leżaczki do kąpieli? Dajcie znać :)

2018-01-06 12:34

Moja córka też uwielbia kąpiele, planujemy wybrać się w końcu na basen, ale jakoś nie mogę się przekonać do tego kółka.. Z jednej strony bezpieczeństwo, żeby dziecko nie zachłysnęło się wodą, a z drugiej kółko, które w mojej ocenie może nieco rozciągać odcinek szyjny kręgosłupa i chyba jednak ja z niego nie skorzystam.

2017-11-30 23:50

zgadzam się z tobą Kasia_S w całej rozciągłości, najlepsze są najprostsze rozwiązania pieluszka i rączki rodziców ;) aczkolwiek jeśli chodzi o gadżety to już warto coś popróbować ale przede wszystkim stawiać na bezpieczeństwo czytałam artykuł o maleńkiej dziewczynce pozostawionej w jakimś gadżecie kąpielowym na sekundę ze starszym rodzeństwem w wannie :( i dzieciątko wpadło buzią do wody :( nie dało się go uratować a to podobno były chwile . nie chce wdawać się w szczegóły ale utkwiło mi to w głowie na dobre, staram się nie czytać takich rzeczy :( bo przejmuje się i przeżywam straszne......

2017-11-30 23:26

Jeśli chodzi o leżaczek to ja jestem stanowczo na nie. Miałam taki bo sąsiadka używała i kupiła dla małego bo jej się sprawdził rewelacyjnie. U mnie wyglądało to tak że dwa razy go użyłam a później wylądował w piwnicy i leży tam do dzisiaj. Po pierwsze kładzie się dziecko na plastiku ja wyścielałam pod spód pieluszkę ale ona znowu za chwilę robiła się zimna. Dziecko leży dosyć wysoko więc musisz nalać na prawdę dużo wody, żeby była to chociażby jakakolwiek frajda dla malucha, umyć malucha to też nie lada wyzwanie bo plecki i pupka są schowane. No i jak nie nalejesz dużo wody to znowu maluch szybko marznie. Ogólnie ja jestem bardzo nie zadowolona i nie polecam. Gąbki są siedliskiem bakterii i sama ich nie używałam bo nie da się ich tak na prawdę utrzymać w przyzwoitej czystości żeby dziecko nie miało z nimi kontaktu. Jeśli chciałoby się ich używać to po każdej kąpieli trzeba by było je prać, wyparzać i porządnie suszyć co z uwagi na materiał z jakiego są wykonane jest nie realne.

2017-11-19 17:16

Hmm, po tym co od Was usłyszałam zastanawiam się teraz nad leżaczkiem... A już chciałam go zamówić małemu u Świętego Mikołaja :) Katja, tylko Ty pozostawiłaś mi światełko w tunelu :) Zawitkowski na jednym z filmów pokazuje jak fajnie można kapać się z dzieckiem w dużej wannie przy użyciu jedynie własnych rąk i może najpier od tego zacznę. Jeśli chodzi o BabySwimmer, to mąż jest bardzo sceptyczny, że maluszek będzie utrzymywał się w wodze jedynie \"za głowę\", ale myślę, że cena jest na tyle przystępna, że można spróbować. BabaYaga my też bardzo lubimy basen! Tzn. moi chłopcy lubią, bo ja to tak niekoniecznie. Popluskać się z nimi lubię, owszem, ale pływak ze mnie żaden. W każdym razie jak tylko zmieni się pogoda, to pewnie zaczniemy chodzić na basen, bo na razie starszy syn wczoraj skończył w szpitalu z infekcją, a młodszy maluch co chwilę ma katar, więc o basenie możemy pomarzyć... No i starszak ma uczulenie na chlor, więc baseny muszę wybierać ostrożnie.

2017-11-18 16:51

U nas leżaczek był zbędny, córa tak naprawdę pokochała kąpiele dopiero jak samodzielnie już siedziała i mogła się bawić. Tak raczej to było relaksujące leżenie w wodzie niż cokolwiek innego. I zdecydowanie lepiej i bezpieczniej się czuła, gdy czuła moje dłonie.

2017-11-17 16:17

Leżaczek sprawdza się super! oczywiście do momentu jak dziecko nie zaczyna samo siadać lub bardzo zwinnie przewraca się na brzuch, dziecko leży stabilnie , potrzebna jest tylko asekuracja , możesz być wtedy w wannie lub poza nią , my korzystaliśmy od 2 miesiąca do 6 , jest inny kąt leżenia co też uprzyjemnia kąpiel .

2017-11-15 21:20

my nie korzystamy ani z jednego ani z drugiego. Pod głowkę albo podkładamy pieluszkę albo mąż dłoń swoją. Syn uwielbia kąpiele, teraz nauczył się chlapać więc wszystko dookoła jest mokre :)

2017-11-14 17:08

Ja właśnie najbardziej rozglądam się za takim kółeczkiem z synkiem ostatecznie nie kupiłam bo on nie był zainteresowany tak intensywną zabawą w wodzie był zbyt ostrożny i bal się

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna