Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Baby Swimmer i / lub leżaczek kąpielowy dla niemowlaka

Data utworzenia : 2017-11-11 21:54 | Ostatni komentarz 2018-01-06 12:34

Mama_Ola

1688 Odsłony
16 Komentarze

Drogie Mamusie, mój synek ma już (albo dopiero ;)) dwa i pół miesiąca i uwielbia kąpiele. Obecnie kąpiemy go codziennie w wanience z Ikea, którą bardzo wszystkim polecam tak na marginesie. Chciałabym jednak jakoś mu te chwile w wannie urozmaicić i może zacząć kąpać go ze mną lub starszy bratem - mamy w domu dużą, narożną wannę. Słyszałam, że świetne dla niemowlaczków są kółeczka do kąpieli Baby Swimmer. Czy któraś z Was może je wypróbowała i mogłaby mi napisać kilka słów na ich temat? A może polecacie jakieś ciekawe leżaczki do kąpieli? Dajcie znać :)

2017-11-14 17:03

Aha... a ja nie polecam ani krzesełek, ani leżaczków, ani fotelików do kąpieli... bo... krępują ruchy Dziecka i są niewygodne dla Maleńkiego ciała, które chce \"pływać\" w \"dużej wodzie\" :-) Gąbki są siedliskiem bakterii... chyba, że są naturalne. Najcudowniejsze sposoby na relaks w kąpieli i bezpieczeństwo znajdziecie u nieocenionego Zawitkowskiego :-)

2017-11-14 16:57

Olu... jeśli Twoje Maleństwo uwielbia wodę i ciepłe kąpiele to serdecznie polecam Ci kółeczko do pływania z siedziskiem na \"dupkę\" jak Maluszek trochę podrośnie i wycieczkę na basen... najlepiej jakieś termy solankowe! REWELACJA! Moja Panna B. jest \"wodnikiem\" dosłownie i w przenośni... i basen sprawia Jej niesamowicie dużo radości ;-) I nasze doświadczenie może Ci nieco podpowiedzieć- nie wiem czy Twój zakup się sprawdzi w wannie. Otóż w naszym przypadku warunkiem doskonałej zabawy jest brak gruntu pod nogami, kiedy to Pierworodna może bez ograniczeń fikać w kółeczku nogami. W innym przypadku, odczuwa niepokój i nie potrafi się odnaleźć w wodzie w brodziku. Nie wiem, zatem, czy wanna nie jest zbyt płytka.

2017-11-13 13:43

Jakoś nie jestem zwolennikiem tego kółeczka ale tez jestem go ogólnie ciekawa pewnie fajnie tak popluskać się z maleństwem w wodzie :-)

2017-11-12 15:49

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za opinie :) Kornelka, takich gąbkowych mat nawet nie rozważałam - strasznie się boję bakterii i unikam zwykle przedmiotów, których nie da się wyczyścić, wyparzyć, zdezynfekować. Ale fakt, w sklepach one kuszą :) Wyglądają na takie mięciutkie i przytulne, a dodatkowo wyprofilowany kształt sprawia, że wydają się wprost idealne do kąpieli niemowlaczka :) Ewelka, my także przyglądaliśmy się tej wanience i bardzo podobnej z FisherPrice zdaje się - to znaczy mój mąż się przyglądał :) Ale ostatecznie doszliśmy do wniosku, że koszt jest dość duży, a bobasek i tak szybko z nich wyrośnie. Anka, my właśnie chcemy zrobić małemu kąpiel w pełnej wannie ;) Oczywiście nie co dzień, bo też troszkę czasu na to potrzeba, ale myślę, że chłopcy super by się razem w takiej kąpieli bawili. Iza, chyba kupię to kółeczko :) Cena nie jest wysoka, a może faktycznie okaże się strzałem w dziesiątkę :) Tylko poczekam jeszcze miesiąc, bo \"rozmiarówka\" jest od 0 do 3 miesięcy, od 3 do 6 i od 6 dalej, a mój synek skończy 3 miesiące dopiero 3.12.2017 r. Jeśli chodzi o leżaczki, to koleżanka polecała mi taki\" http://www.smyk.com/catalog/product/view/id/133042/s/angelcare-lezaczek-do-kapieli-niebieski/, ale nie widziałam go na żywo i ciężko mi ocenić jaki jest duży i czy się sprawdzi.

2017-11-12 08:28

Siostra miała przy dzieciakach Baby Swimmer i mogę Ci powiedzieć, że jest genialny! Nie zastanawiaj się długo nad kupnem, bo sprawdza się świetnie. Ja mam prysznic, więc u mnie to odpada, a bardzo żałuję. Również kapiemy w wanience z Ikei (też ja polecam) i maleńki (prawie 5 tygodni) uwielbia się kąpać :) Leżaczki kąpielowe plastikowe były ostatnio wBiedronce po 17 zł, trochę żałuję że nie kupiłam, bo chyba byłoby wygodniej podczas kąpieli.

2017-11-12 08:16

Też się nad tym zastanawiałam latem żeby na basenie miała ale w końcu tego nie kupiliśmy, a myślę że warto mieć taką rzecz kiedy dziecko jeszcze nie siada. Mi już się nie opłaca bo lada dzień i będzie siedzieć a teraz na basen chcemy się wybrać i zobaczymy jak tam mała sobie będzie radzić i czy się nie będzie bała bo do tej pory nie było czasu. fajna sprawa z takim czymś ale czy warto kupować do kąpieli w domu? Do wanny musiałabyś napuszczac wodyy niemalże do pełna... ;) są specjalne leżaczki do kąpieli, foteliki itd. Mają one specjalne przyssawki dzięki czemu można je spokojnie wkładać do wanny. Ale jeśli dziecko zaczyna się przekrecac na brzuszek to już trzeba być ostrożnym. Ja uszylam sobie poduszeczki na wzór motylka takie specjalne i do kąpieli wkładam małej pod główkę dzięki czemu nie przekreca się, główkę ma trochę wyżej i może sama leżeć w wanience czy wannie bez obawy że zanuzy jej się główka. Wcześniej robiłam pieluszke w kosteczke i dawałam pod główkę. Są też te gąbki do dzieci ale też przy nich dużo wody nie idzie nalac bo one raczej są takie antypoślizgowe i dużo się w nich gromadzi bakteri jak to na wilgotnym. Chyba najbardziej polecam tę foteliki do kąpieli są różne rozmiary ;)

2017-11-11 22:38

Moja chrześnica taki miała, ale jak zaczęli jej go zakładać to miała około 6 miesięcy i u niej bardzo dobrze się sprawdził, rodzice do dziś nie mogą się go nachwalić. Mała na początku miała problem żeby się do niego przyzwyczaić - tak jakby ją drażnił, ale z czasem się przyzwyczaiła. Moja znajoma ma dla córeczki taką wanienkę (ale to nadal wanienka tylko, że z leżaczkiem) i jest w niej wręcz zakochana, bardzo mi ją polecała tylko, że ja mam już inną kupioną. Jej córeczka ma obecnie 3 miesiące. http://allegro.pl/skip-hop-wanienka-lezaczek-wieloryb-moby-niebieska-i6923992439.html?reco_id=56adf66d-c728-11e7-9392-246e96849c38&ars_rule_id=201&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Search#thumb/4

2017-11-11 22:17

Koleżanka miala i bardzo zachwalała tylko że ona chodziła od 3 mca na basen z córką , ja jakoś złowrogo do tego nastawiona jestem bo wydaje mi się że dziecko się w tym udusi ale pewnie gdybym wypróbowała to bym inne zdanie miala. Co do lezaczkow to jedno mogę doradzić , napewno nie te z gąbki ! Miałam dla córki i szczerze mówiąc dopiero po pierwszym użyciu doszło do mnie że jej ani wymyć a wiadomo że po kąpieli nawet maluszka to jakieś brudki tam zostaja i wspaniała pożywka dla bakterii , więc dziwię się że takie coś produkują a jak już coś to powinno to być jednorazowe

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna