Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Święta z niemowlakiem

Data utworzenia : 2017-11-19 16:54 | Ostatni komentarz 2018-01-06 13:14

Mama_Ola

1871 Odsłony
13 Komentarze

Kochane mamusie, jakie macie plany na zbliżające się Święta lz niemowlakiem lub jak to u Was było w poprzednich latach? Wolicie zostać sami w ciszy i spokoju własnego mieszkania, czy też wyjeżdżacie na Święta do rodziny lub same je organizujecie? My tradycyjnie spędzimy Boże Narodzenie u moich rodziców, którzy mieszkają ok. 70 km od nas, ale nie powiem - pokusa, aby zostać w domu w tym roku była spora, bo Alek ma dopiero 11 tygodni i nie jestem pewna jak taki pobyt zniesie. Gdy starszy synek był malutki natomiast, urządziłam kolację wigilijną w naszym mieszkaniu dla moich i męża rodziców oraz mojego i męża brata (mój brat był jeszcze wówczas singlem, a brat męża miał dyżur, więc wpadł tylko na chwilkę wysyłająć jednocześnie żonę z dziećmi do teściów), ale to był hardcore i drugi raz nie popełnię na pewno tego błędu (Miki miał wówczas 4 miesiące) :)

2018-01-06 13:14

Ja tez się obawiałam pierwszych świąt z córką, chociaż miała już 4 miesiące. Początkowo całe święta mieliśmy spędzić u moich rodziców, gdzie mamy swój pokój, dziecko ma swoje łóżeczko, zabawki itp. Ostatecznie wyszło, że na pierwszy dzień świąt zrobimy objazd po rodzinie męża. Trochę się obawiałam, bo karmienie piersią, bo spanie, bo podróż, bo nowe twarze, ale niepotrzebnie, bo córka była bardzo grzeczna, na cały dzień oprócz spania w samochodzie przespała się godzinkę, a tak to z chęcią bawiła się z prababciami nowymi zabawkami, była uśmiechnięta i czarowała wszystkich, a my byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy spędzić trochę czasu z rodziną męża :)

2017-11-30 23:00

ja się cieszę że w te święta będę w dwupaku :) objem się za wszystkie czasy wszystkich smakowitości :) nie słuchając ,nie jedz tego lepiej \" bo będzie bolał brzuszek ;)

2017-11-30 22:52

Pierwsze święta były jak mój młody miał pół roku więc spokojnie spędziliśmy je u moich rodziców. A fakt, że mieszkamy w tym samym mieście to już w ogóle nie było przeszkodą. W tym roku jeśli córa się nie pośpieszy spędzimy je również u rodziców a jak córka się pośpieszy to z kilkudniowym maluszkiem zostanę w domu. Mąż pojedzie na chwilę z Synem do rodziców i wróci do domu.

2017-11-30 16:42

Córa urodziła się w listopadzie, a więc w święta miała niespełna 2 miesiące. Aczkolwiek nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do tego, że święta chcemy spędzić z rodziną. Nasi rodzice mieszkają od nas ponad 200 km. Obawiałam się trochę trasy, ale córa całą przespała. Natomiast święta to dla mnie czas bardzo rodzinny. Ja ze swoimi rodzicami i siostrami jestem bardzo zżyta i nie wyobrażałam sobie, żebyśmy je spędzali osobno. Wyjazd nam się bardzo udał. Oczywiście jak już pojechaliśmy to nie na samą wigilię, ale już na cały tydzień, łącznie z sylwestrem. Zawsze to milej ten czas spędzić z rodziną:) W tym roku plan mamy identyczny :) A w przyszłym na święta nasz drugi bobas będzie miał już pół roku :)

2017-11-25 22:49

U mnie pierwsze święta byly w ok. 8mc a następne z synkiem jak mial 11mc byly zorganizowane przez brata meza w ich nowym domu, na niecale 2latka byly u nas w bloku tylko ja,maz i synek i bylo tez super a pierwszy i drugi dzień świat z rodzina, 3latka wigilia u mnie w domu rodzinnym a w tym roku planuje siostra meza w swoim domu rodzinnym...i kazdy cos przygotowuje , nastepne beda moze w planach sami...bo wspominamy bardzo milo:-) a moze za ok. 3lata w naszym nowym domu my zorganizujemy bo w bloku ciezko zrobić dla Wszystkich a ja mam 5rodzenstwa kazdy ma partnera i dzieck a maz ma 8 rodzenstwa i tez kazdy ma partnera i po ok. 2Dzieci .także było by ciezko;-)

2017-11-21 23:38

My od kilku lat organizujemy Święta u nas... niezależnie, czy mieszkaliśmy w wynajmowanym mieszkaniu, czy teraz w naszym domu... taka już nasza tradycja i... ogromna radość :-) Tym Świąt już się nie mogę doczekać, bo to będą takie pierwsze... Święta z Nią! :-) W zeszłym roku byłam już w zaawansowanej ciąży i spędzaliśmy pierwsze Święta w \"naszym\" Domu. Teraz będą to pierwsze Święta z \"naszym\" Dzieckiem - jeszcze bardziej \"magiczne\"... I tak, jak w zeszłym roku, przy jednym stole spotkamy się z naszymi rodzinami, Babciami i Prababcią naszej Córki... i każdy coś przygotuje i coś przywiezie... i wspólnymi siłami \"ogarniemy\" kolację wigilijną. I wiem, jak ogromne to szczęście móc spędzać ten czas wspólnie, ze wszystkimi - bez \"rozdarcia\" na dwa domy i różne obyczaje... Nam się udało te kilka lat temu rozpocząć naszą tradycję i dosłownie \"zaszczepić\" ją w naszych domach rodzinnych - spotykamy się u nas niezależnie od okoliczności :-)

2017-11-21 20:19

Ja do mamy mam 400 km i oczywiście planowałam do niej jechać, ale moja mama ostatnio rozmawiała z pediatrą starej daty i jak ona to usłyszała to się przeraziła i odradzała. Miesięczne dziecko zimą w taka podróż to dla niej za duże ryzyko no i powiedziałam, że nawet zmiana wody może źle wpłynąć na Maluszka. U nas już święta przełożone i jednak mama przyjeżdża do nas, ja jak to przemyślałam na spokojnie to uwazam, że nawet dobrze się stało. Pojedziemy jak Pola będzie większa i będzie cieplej.

2017-11-21 09:51

Myślę, że bardzo dużo zależy od dziecka, jak znosi podróż i otoczenie większej ilości osób. Odległość od rodziny też ma bardzo duże znaczenie. Jeśli już wybieramy się to warto też wszystkim podkreślić że będziemy z małym dzieckiem i dopytać czy nikt nie jest przeziębiony.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna