Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Święta z niemowlakiem

Data utworzenia : 2017-11-19 16:54 | Ostatni komentarz 2018-01-06 13:14

Mama_Ola

1897 Odsłony
13 Komentarze

Kochane mamusie, jakie macie plany na zbliżające się Święta lz niemowlakiem lub jak to u Was było w poprzednich latach? Wolicie zostać sami w ciszy i spokoju własnego mieszkania, czy też wyjeżdżacie na Święta do rodziny lub same je organizujecie? My tradycyjnie spędzimy Boże Narodzenie u moich rodziców, którzy mieszkają ok. 70 km od nas, ale nie powiem - pokusa, aby zostać w domu w tym roku była spora, bo Alek ma dopiero 11 tygodni i nie jestem pewna jak taki pobyt zniesie. Gdy starszy synek był malutki natomiast, urządziłam kolację wigilijną w naszym mieszkaniu dla moich i męża rodziców oraz mojego i męża brata (mój brat był jeszcze wówczas singlem, a brat męża miał dyżur, więc wpadł tylko na chwilkę wysyłająć jednocześnie żonę z dziećmi do teściów), ale to był hardcore i drugi raz nie popełnię na pewno tego błędu (Miki miał wówczas 4 miesiące) :)

2017-11-20 09:33

W zeszłym roku mój syn na święta Bożego Narodzenia miał prawie 5 m-cy . Mieszkam aktualnie na tym samym podwórku co teściowie, więc nie było problemów z jedną Wigilią, a na drugą wigilijną kolację pojechaliśmy do moich rodziców, którzy mieszkają zaledwie 10 km dalej. W pierwszy dzień świąt zrobiliśmy z mężem spotkanie świąteczne dla naszych znajomych. Fakt, było dużo szykowania i już po pierwszym upieczonym cieście i przygotowanym daniu żałowałam, po co w ogóle coś takiego sobie wymyśliliśmy, ale za to jak przyszli goście to miałam mnóstwo cioć i wujków, którzy chętnie zajmowali się synem, gdy ja np. podawałam coś do stołu. Poza tym syn wtedy jeszcze sporo spał w dzień (jak na jego możliwości) więc mogłam też w spokoju posiedzieć i porozmawiać z gośćmi. Kolejny raz plułam sobie w brodę, gdy przyszło mi sprzątać i zmywać po tym biesiadowaniu, jednak suma sumarum nie wspominam tego aż tak źle. W drugi dzień świąt pojechaliśmy \"na gotowe\" do mojej babci. W tym roku zrezygnuję z organizowania jakichkolwiek przyjęć, ponieważ będę już w 7 m-cu drugiej ciąży. Postanowiłam, że tym razem święta spędzimy w gronie naszej trójeczki, aby złapać oddech po całym zapracowanym i rozbieganym roku. Myślimy jeszcze nad ucieczką w te święta do rodziny w Bieszczady, z którą rzadko się widujemy, ale wszystko będzie zależało od mojego samopoczucia. Czasami warto jest zrezygnować z utartych już od dziada pradziada tradycji spędzania świąt i zorganizować je pod siebie, a nie pod kogoś.

2017-11-19 21:12

Mamy podobny problem ale wszystko zależy czy mój brat ze swoimi dzieciakami będzie bo oni jeden rok u moich rodziców a drugi u rodziców bratowej bo jest duża odległość i dlatego. Gdyby ich nie było to tylko moja córka synek i siostrzeniec 9 mcy by był i bylo by dla mojego względnie chociaż już by był rytm nie taki bo i hałas większy i ludzi dużo co ostatnio mu się właśnie nie podobało i caly dzień płakał bo co zasnal to siostrzeniec go budzil. Ale jak będą chłopaki od brata 4 latek i 2 latek to raczej zostajemy w domu i z tesciami spędzimy bo mieszkamy razem tyle że oddziele wejścia w domku jednorodzinnym bo synek jzu tego nie zniesie tam . Trochę mi szkoda będzie bo jeszcze nigdy nie ominelam wigilli u moich rodziców wale jakoś będę musiała to przeżyć bo nie hxe fundować synkowi takich stresów i hałasów .

2017-11-19 20:38

U nas święta tak pół rodzinnie pół nie. Mieszkamy u moich rodziców i akurat mój mąż będzie w Boże Narodzenie praxowac bo jest strazakiem więc akurat go nie będzie. Na szczęście mała jeszcze nie będzie wiele pamiętać a następne święta mam nadzieję że spędzimy już w własnym domku wszysxy razem ;)

2017-11-19 18:17

Właśnie my ciągle myślimy co zrobić... Maly bedzie mial na swieta 2.5 mies więc maleństwo, teściowie mieszkaja 160 km wiec troche spora podróż z takim malenstwem.. Mama bliżej bo 70 km, ale mieszka sama, bo tata nie żyje, więc wolalabym zeby przyjechała do nas. Brat mieszka bluziutko wiec bedzie wygodniej. Tym bardziej że mój mąż pracuje w mundurowce i pewnie na święta będzie miał służbę.. Tesciom też wygodniej byłoby do nas przyjechać. Chyba że maz dostanie pozwolenie na ulop ojcowski na święta (teoretycznie nie mogą mu odmówić, w praktyce troche inaczej to u nich bywa) wtedy pomyślimy i może się gdzieś wybierzemy. Wszystko też zależy od podgody czy nas nie zawieje za mocno :)

2017-11-19 18:01

Ja spędzałam święta z 3 tygodniowym maluszkiem też troszkę w rozjazdach troszkę u teściowej troszkę u rodziców ale to był dla mnie fajny czas magiczne święta z naszym maluszkiem zwłaszcza że nie spodziewałam się że urodzi się do świąt ja koncentrowałam się głównie na dziecku Święta organizowali rodzice więc nie miałam na głowie kuchni miałam spokój jedynie przerażała mnie pokusa wszystkich cudownych potraw które były serwowane a które bałam się jeść karmiąc

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna