Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Nadpobudliwość w nocy, wzmożona aktywność nocna

Data utworzenia : 2018-03-19 09:47 | Ostatni komentarz 2018-05-27 08:20

Aniamamaali

2154 Odsłony
40 Komentarze

Witajcie. Zastanawiam sie... czym moze być spowodowana nocna nadpobudliwość u dziecka? Córka ma 10,5 miesiąca i juz prawie od dwóch miesięcy przesypia nam całą noc bez pobudek. Czaswm jednak zdarzy jej się, że obudzi się w połowie nocy i jest... pobudzona i chętna do zabawy. Jest to o tyle męczące, że nie pozwala się odłożyć do łóżeczka bo od razu jest paniczny płacz:( na rękach jest zadowolona, dotyka nas po twarzach a nawet śmieje się w głos... Czym moze być to spowodowane? Drzemkę w dzień ma jedną ok 1,5 godz trwa i pilnuje by nie przekroczyła 2 godzin. Na noc nie dostaje nic słodkiego co mogłoby ja pobudzać, wszystko jest tak samo jak na codzień :( Wczoraj obudziła się o 22 i nie spala do 2.30... a o 6.30 pobudka :/ jestem wykończona

2018-05-27 08:20

Niestety ząbki to chyba najczęstszy powód nieprzespanych nocy. U nas zaczęły późno wychodzić, ale jak już to hurtowo właśnie, nawet po dwa na raz. Czasami noce były tak ciężkie, że trzeba było podać coś przeciwbólowego. Fajne sa też czopki viburcol, ale wiem, że nie na każde dziecko działają uspokajająco.

2018-05-10 22:55

Aniamamaali pisałam że u nas wlaneie to tak wyglądało jak ząbki zaczęły wychodzić pociesze cie ze jak jest przerwa między jednymi a drugimi to noce lepsze a tak to będzie aż wyjdą wszystkie mój syn potrafił nawet co 5 min krzyczeć i na cyca i tak cała noc praktycznie albo wlaneie zabawa z gryzieniem w środku nocy.

2018-05-10 16:18

Prawdopodobnie tak właśnie będzie. U nas dolne jedynki wyszły jak syn skończył 5 miesięcy a potem cisza. Ruszyło jak skończył 8 i w samym kwietniu wyszły 3. Teraz czekamy na kolejne bo już powoli widać. Córka znajomych pierwsze zęby miała ok. 11 miesiąca a jak poszły to szybciutko dużo ząbków. U nas teraz właśnie z powodu zębów mamy straszne noce. Raz się obudził i chciał się bawić. Ale po porostu go nakarmiłam i położyłam i w końcu usnął. W nicy budzi się z płaczem po pare razy, smarowanie żelem pomaga ale jednak jest to pobudka dla nas

2018-05-10 12:30

Mamy 3 ząbki. Caly czas nic i nic az tu nagle najpierw jedna dolna jedynka potem druga i gorna dwójka:) czekamy na nastepne. Wczoraj skonczyla roczek, dlugo czekaliśmy ale pewnie teraz bedzie wysyp i powychodzą jeden za drugim ;)

2018-04-25 12:52

Aniamamaali może właśnie tak długo wychodziły jak u mojej córki. Nic nie było widać aż tu nagle coś się pojawiło. Pocieszę Cię tym, że u mnie nie było ani jednej przespanej nocy od momentu narodzin:)

2018-04-25 11:49

Maddziaa dzieki ze pytasz. W sumie jest raz lepiej, raz gorzej. Czasem sie budzi i nie chce spac bo ma ochote na wyglupy i bieganie. A czasem zasnie jak tylko wloze ja do lozeczka i spi twardo cala noc. Teraz wiem że dużo robią tu zęby bo w koncu nam wyszedl pierwszy, wiec moze za chwile wyjda kolejne :)

2018-04-25 08:45

Ania, jeśli wtedy Ci przesypia noc to pewnie, też bym tak wolała. A jak tam, coś się poprawiło?

2018-04-10 11:53

Ja mam czasami wrazenie ze ona nad tym nie panuje... Jak zawiaze ja w chuste to widze jak jej oczka leca, ale ciagle ngami fika albo raczkami macha, jakby to nie bylo zalezne od niej i przeszkadzalo jej w zasnieciu... Ale przyznam szczerze ze wole ja usypiac w chuscie przez nawet po godziny i miec przespana noc niz siedziec z nia w nocy kilka godzin bo nie moze zasnac...

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna