Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Nadpobudliwość w nocy, wzmożona aktywność nocna

Data utworzenia : 2018-03-19 09:47 | Ostatni komentarz 2018-05-27 08:20

Aniamamaali

2139 Odsłony
40 Komentarze

Witajcie. Zastanawiam sie... czym moze być spowodowana nocna nadpobudliwość u dziecka? Córka ma 10,5 miesiąca i juz prawie od dwóch miesięcy przesypia nam całą noc bez pobudek. Czaswm jednak zdarzy jej się, że obudzi się w połowie nocy i jest... pobudzona i chętna do zabawy. Jest to o tyle męczące, że nie pozwala się odłożyć do łóżeczka bo od razu jest paniczny płacz:( na rękach jest zadowolona, dotyka nas po twarzach a nawet śmieje się w głos... Czym moze być to spowodowane? Drzemkę w dzień ma jedną ok 1,5 godz trwa i pilnuje by nie przekroczyła 2 godzin. Na noc nie dostaje nic słodkiego co mogłoby ja pobudzać, wszystko jest tak samo jak na codzień :( Wczoraj obudziła się o 22 i nie spala do 2.30... a o 6.30 pobudka :/ jestem wykończona

2018-03-23 13:54

Aniamamaali to może w takim razie skok rozwojowy. Daj koniecznie znać czy będzie poprawa.

2018-03-22 10:42

Nie wydaje mi się żeby to byly ząbki.. zagladam jej do buźki ale dziąsła nie są opuchnięte.. Córcia nie ma jeszcze żadnego ząbka. Branie do nas do łóżka tez nie pomaga bo ona w ogóle nie chce leżeć, tylko bawić się. Kupilam Viburcol. Jak sytuacja sie powtórzy to jej dam i zobaczymy

2018-03-22 08:32

U nas 3 noce teraz był straszne i spać nie chciał, ale wrócił do normy

2018-03-20 11:56

U nas tez i w takich przypadkach brałam właśnie do siebie żeby spał z nami jak już udalo się ululac małego sprawdź dziąsła może zobaczysz właśnie przebijajace się ząbki :)

2018-03-19 22:01

U kuzyna córcia też spać nie chciała jak szły zęby,wieczorem ok 22 drzemka 20 minut i potem do 4 zabawa. Zęby wyszły i wróciło do normalności

2018-03-19 21:22

Moja córka miała podobnie, gdy ząbki jej wychodziły. Też wstała przed północą i nie spała trzy godziny. Nie marudziła nam wcale tyle, że po prostu nie chciała spać a wręcz miała chęć na różne zabawy. Też nie było mowy o odłożeniu do łóżeczka, braliśmy ją do siebie i po prostu przeczekaliśmy jej aktywność. Trwało to kilka dni, później wyszły jej zęby. Może sprawdź czy ma opuchnięte dziąsła to dowiesz się czy jest to przyczyną. Życzę wytrwałości i przespanych nocy bo tego potrzebujesz teraz:)

2018-03-19 16:14

mój syn miał identycznie a ząbki nie idą ? jeśli nie to może być skok rozwojowy i dziecko przez to właśnie tak sobie w nocy chce pobawić się. mój syn miał tak że spał i np o 1 czy 2 budził się i do 4 czy 5 się bawić chciał jak już się próbowało uśpić to się nie dało nic nie pomagało a jak jakimś cudem zasnął to jak tylko do łóżeczka chciałam włożyć to zaraz płacz i budził się jedynie jak zasnął to u nas na lozku jeszcze sobie spał jako tako więc trzeba po prostu to przeczekać. może też warto położyć później spać trochę może to u was coś pomoże bo moj syn jak chodził spać o 20.30 a gdy tak wlansie się budził w nocy i chętny do zabawy to zasypial o 21 później okazało się że zasypia o 22 i jest lepiej tzn śpi budzi się na mleko ale da się go ululac do snu.

2018-03-19 13:48

Może kwestia ząbkowania lub skoku rozwojowego? Nasz ostatnio w nocy już nie jadł a teraz tak co drugą noc coś go wybudza, np ludzie po imprezie na osiedlu i wtedy straszny płacz i musi zjeść żeby usnąć. Jak szły ząbki to było tak że wybudzał się i nie chciał spać a zabawa ale wtedy gasiłam światło, kładłam się z nim na łóżku, odsuwałam wszystkie potencjalne zabawki i wyciszałam, trochę się miotał a potem usypiał. Ostatnio jak obudził się z płaczem to przytuliłam go na rękach, mówiłam spokojnie, nuciłam i usypiał

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna