Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (179 Wątki)

Kiedy wasze dzieci zaczęły trzymać same glowke?

Data utworzenia : 2018-08-07 15:04 | Ostatni komentarz 2019-06-14 23:35

Jamajka08

4673 Odsłony
53 Komentarze

Kiedy wasze dzieci zaczęły same trzymać glowke? Moja córka ma 3 tygodnie i od jakiegoś tygodnia sama próbuje podnosić główkę na kilka- kilkanaście sekund.nie pozwalać dziecku na to że względu na zdrowie? Czy coś sie stanie? Czy jednak pozwolić takiemu małemu dziecku próbować podnosić glowke?

2019-06-14 23:35

U obu dzieci niecałe trzy tygodnie jak zaczęły przekrecac się na brzuch i podnosić głowę do góry.

2019-06-14 16:11

U mnie jedna z dziewczynek jak lezy na brzuszku również podnosi głowke . Jak wychodziliśmy ze szpitala ze względu na wcześniactwo mieliśmy spotkanie z fizjoterapueta i pokazywal jak pielegnowac i układać dzieci w pozycje , sprawdzał tez napiecie miesni i jedna z dziewczyn jest bardzo mocna . Mysle ze to kwestia indywidualna , ale nic nie zrobimy jeśli dziecko czuje się na siłach :)

Konto usunięte

2019-06-14 11:23

Polecam stronkę na Facebooku mamafizjoterapeuta. Są tam zawarte ciekawe wskazówki odnośnie podnoszenia dziecka, odkładania ale też i jest wątek o pomocy w podtrzymywaniu główki. Warto położyć dziecko na brzuszku i położyć swoją dłoń na miednicę dziecka zmienia to środek ciężkości i dziecko pięknie unosi główkę do góry. Sprawdzałam na swojej córce.

2019-05-31 07:40

Zgodzę się z Paulina kwestia indywidualna każde dziecko rozwija się w swoim tempie u nas syn położony na brzuszku dźwigał główkę , jednak stabilnie zaczął trzymać głowę na rękach dopiero w 4 miesiącu . Dlatego nie ma co się sugerować książkami bo to są tylko wytyczne czy innymi dziećmi ;)

2019-05-31 07:18

Kiedyś czytałam że dzieci są po prostu mądre, same najlepiej wiedzą kiedy coś zrobić a kiedy nie, książki książkami, ale jeśli sama próbuje to znaczy że jest gotowa :) mój synek już w szpitalu dźwigał główkę a ja byłam dumna, że jest taki silny :)

2019-02-11 22:07

Qazz ja też chodzę i sprawdzam. A do włączenia monitora to uważam, że lepiej jak się włączy jeden raz za dużo niż za mało.

2019-02-10 00:25

Aiisa, ja się o niego cały czas boję. Nawet jak śpi na plecach, to co chwilę sprawdzam, czy oddycha, jak oddycha cichutko, że nie słyszę, to przykładam rękę do klatki piersiowej i sprawdzam, czy się porusza. Mam nadzieję, że to mi w końcu kiedyś przejdzie, to ciągłe sprawdzanie. Na razie chyba wypracowaliśmy kompromis i syn śpi na boczku. Monitor by się u mnie nie sprawdził, bo bym mu do końca nie ufała, a już nie wspomnę, jakby się wyłączył bez powodu.

2019-02-07 23:14

Patrycja u nas przy synu włączył się raz, mąż wstał szybko ale Syn spał normalnie. Albo nie wyczuł bo to też tylko maszyna albo syn faktycznie zapomniał o oddechu (noworodkom się to zdarza). On działa na zasadzie, że jak przez chyba 15 sekund nie wyczuje ruchu dziecka czy oddechu daje pojedyńczy głośny sygnał. Jeśli przez kolejne 5 sekund dalej nic wtedy \"wyje\" bo jest to na prawdę bardzo głośny dźwięk. Dźwięk ma za zadanie obudzić dziecko ze snu ale i również wybudzić rodziców żeby jak najszybciej przybiegli sprawdzić co się dzieje z maluszkiem. Teraz przy córce się nie włączył ani razu.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna