Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

noszenie w chuscie

Data utworzenia : 2019-05-09 10:37 | Ostatni komentarz 2019-05-16 23:23

Alka72

858 Odsłony
16 Komentarze

hej, jestem mama 3 miesiecznego malca, ktory caly czas domaga sie noszenia. ja niedosc ze nic nie moge zrobic w domu to jeszcze kregoslup mnie boli. i tak pomyslalam sobie, ze kupie chuste. i tu pytanie jaka? co polecacie? co myslicie o Luna dream?

2019-05-16 23:23

Warto też zwrócić uwagę na nosidlo by było ergonomiczne i by nie było wisiadlem. Najlepiej chusta do momentu aż dziecko będzie siadać i nosidlo dopiero jak dziecko siedzi w zasadzie ale wiadomo każdy robi wg swoich zaleceń niekiedy są wyjątki

2019-05-16 08:59

kasaiaa, a tak z ciekawosci, jakie mialas nosidelko? Nosilas juz od malego? Bo teoretycznie zaleca sie nosidla dla dzieci siadajacych, z malymi wyjatkami... (Ale bynajmniej nie chce Cie pouczac czy tym bardziej oceniac, zeby byla jasnosc! :) )

2019-05-15 14:45

Nie ma ograniczen wagowych ani wiekowych do noszenia w chuscie i to jest tez swietne w porownaniu z nosidelkami, ze mozna dowolnie modyfikowac rozstaw nozek :) Ja ostatnio zamotalam trzylatke o wadze 18kg (bo chciala sie potulic jak jej mlodsza siostra) i tez bylo ok. Przy starszych dzieciach jest tez mozliwych wiele roznych wiazan, np. warstwowe, ktore lepiej podtrzymuja wage dziecka. Mozna tez kupic grubsza, lepiej trzymajaca ciezar chuste.

2019-05-14 19:06

Ja nosiłam dziecko w nosidełku jest dużo lżej dla kręgosłupa i spora wygoda zawsze dwie ręce są wolne

2019-05-14 18:25

Wiek chyba nie ma znaczenia, wynika raczej z wagi dziecka. Są różne rodzaje chust i od nich zależy masa dziecka jaką możemy nosić. Jak dobrze wiążemy i dziecku jest wygodnie to jedynym ograniczeniem z czasem jednak staje się nasz kręgosłup. Tak przynajmniej zapamiętałam właśnie z zajęć chustowania.

2019-05-11 23:00

Nie znam się na chustach na zasadach wiązania ani nic...ale byłam na ciekawych warsztatach, gdzie była możliwość wypożyczenia sobie takiej chusty. Dzieci tak słodko w nich siedziały, były takie spokojne i nauczone takiego noszenia. Za miesiąc wybieram się na specjalne warsztaty z chustoszenia - ciekawi mnie ten temat. A może wiecie do jakiego wieku i jakiej wagi się one sprawdzają?

2019-05-09 14:43

Warto umówić się na konsultację z doradcą chustonoszenia. Nie jest to takie drogie, a będziesz mogła spróbować różnych wiązań pod okiem specjalisty i poćwiczyć na różnych chustach. Poza tym taka przeszkolona osoba zobaczy jak Tobie idzie motanie, co robisz dobrze a co powinnaś poprawić. Warto pamiętać że tu jednak chodzi o wygodę i bezpieczeństwo Twojego maluszka.

2019-05-09 13:39

Tak masz racje chodzilo mi, że jest złamana. Na tel. slownik mi przekręca... I dlatego napisałam, ze \'dla MNIE\' była wygodniejsza kółkowa Ja znam siebie i wiedziałam, że jeśli jest mniej skomplikowana to dla mnie będzie idealna. Wystarczy pooglądać filmiki instruktażowe i już z samej obserwacji można ocenić co jest łatwiejsze. Mi np. przy długiej ciezko było zapamiętać jak się ją wiąże i nie chciałam ryzykować. Bo trzeba wziąć pod uwagę, że przez złe motanie można zrobić krzywde dziecku. Alka jeśli masz taką możliwość to są wypożyczalnie chust i mozesz sobie dzięki temu porównać która dla Ciebie jest wygodniejsza. Po za tym doradczynie chustonoszenia często dysponują swoimi chustami i możesz u nich je wypróbować. A może masz jakieś kolezanki, które pożycza Ci na pare godzin chuste? No i gdybyś kupowała chuste używana to możesz też poprosić czy możesz chuste \'przymierzyć\'. Przy ojazji osoba sprzedająca może cos Ci podpowie co do wiązania

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna