Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Noworodek i niemowlę (181 Wątki)

Kiedy mniej więcej kończy się okres ślinienia?

Data utworzenia : 2019-05-18 01:50 | Ostatni komentarz 2019-05-30 01:05

asia800

1074 Odsłony
11 Komentarze

Moje Dziecko bardzo się śliniło podczas wyżynania się zębów. Słyszałam, że to taki okres przejściowy. Od niedawna duża ilość śliny znów powróciła, jak to wygląda u innych Dzieci?

2019-05-30 01:05

U mnie 9 miesięcy sucho i brak ząbków

2019-05-27 11:41

U nas zaczęło się właśnie koło 4 miesiąca potem przed 6 jak żeby wychodziły i teraz 8 miesiąc i znowu wszystkie ubrania mokre.

2019-05-20 00:26

U mojego synka właśnie 3 i 4 miesiąc był bardziej obfity

2019-05-19 20:44

Niestety slinienie to sprawa indywidualna. Około 3 miesiąca zaczynają pracować slinianki później to się normuje w miarę ale przy zabkach znów slinianki pracują wzmozenie

2019-05-19 16:02

No z tym ślinieniem to na prawdę nie ma zasady i u każdego dziecka zazwyczaj wygląda to inaczej. Moja córeczka najbardziej śliniła się na przełomie 2 i 3 miesiąca po czym takie obfite ślinienie ustało można powiedzieć całkowicie. Miałam niezły szok kiedy któregoś dnia w 6 miesiącu zobaczyłam 2 przebijające się dolne ząbki. Właściwie nie zauważyłam, żeby córka przechodziła jakiś gorszy okres w związku z tym ząbkowaniem, brak ślinienia czy gorączki i właściwie jakichkolwiek objawów, dlatego troszkę to było niedowierzaniem, bo na prawdę sporo się nasłuchałam o tym \"strasznym\" etapie, który mnie czeka co było nie do końca prawdą. Teraz córka ma 9 miesięcy i ostatnio w nocy była niespokojna, płakała i nie chciała jeść. Rano już wiedziałam co mogło być tego przyczyną. Kolejne 2 ząbki przebijające się, tym razem na górze. Przy tych kolejnych wyrzynających zębach można powiedzieć, że córka przechodziła ten okres troszkę gorzej ze względu na to, że odmawiała jedzenia- nie tylko obiadków ale również piersi. Niechęć ta nie trwała jakoś długo, bo zaledwie kilka dni. Natomiast co do ślinienia się to mogę śmiało powiedzieć, że moja córka nie ślini się nadmiernie przy etapie ząbkowania, dlatego to też NIE ZAWSZE powinno być wyznacznikiem objawów pierwszych zębów na horyzoncie. W każdym razie póki co należę chyba do tych szczęśliwych mam, których dzieci ząbkowanie znoszą nadzwyczaj dobrze :) (Mam nadzieję, że nie wykrakałam :D )

2019-05-18 11:42

Z tym ślinieniem rzeczywiście bywa bardzo różnie u różnych dzieci. U nas na przykład wcale nie było aż tak jak piszą inne dziewczyny. Owszem, maluszek wkładał rączki do buzi czy jak wychodziły pierwsze ząbki, później było już raczej ok. Poza tym nie musiałam zakładać mu dodatkowych śliniaczków żeby nie miał mokrej bluzeczki ani też nie mieliśmy tak że nie rozstawaliśmy się z pieluszkami tetrowymi ani nie mieliśmy ich porozkładanych w całym domu. Także jak widać to bardzo indywidualna kwestia.

2019-05-18 09:38

Mojej siostry ma 6 miesięcy i 6 ząbków i strasznie się ślini bez śliniaka i pieluszki się nie rusza bo co chwile musi jego przebrać

2019-05-18 08:53

Potwierdzam, nie ma zasady... tak samo zreszta jak nie ma zasady co do tego kiedy dzieciom wychodza zeby. Moja starsza corka slinila sie od ok.3 miesiaca, pierwszy zab wyszedl jakos jak miala 8 miesiecy, wtedy nie slinila sie juz tak bardzo, ale ogolnie przestala sie slinic okolo roczku. Teraz ma 3 lata i od niedawna kompletne mleczne uzebienie. Mlodsza corka ma 3 miesiace i wlasnie zaczyna sie slinic. Slinienie niekonieczne musi byc powiazane z zabkowaniem!

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna