Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Małe dziecko (95 Wątki)

Odpieluchowanie malucha

Data utworzenia : 2017-06-19 19:33 | Ostatni komentarz 2022-03-15 13:49

izapodg

4901 Odsłony
102 Komentarze

Drogie Mamy! Powiedzcie jak wyglądało u Was odpieluchowanie malucha? Kiedy Wasze dziecko na dobre zrzuciło pieluszkę? Synek siostry jest właśnie na tym etapie, dlatego chętnie poczytam jak to u Was było. U nas przydatne są majteczki treningowe, ponieważ wpadki Małemu ciągle jeszcze się zdarzają :)

2017-06-29 22:43

U mojej siostry jest to samo, jak mały zrobi siku to wtedy woła nocio, ale dobrze, że wie o co chodzi :)

2017-06-29 11:45

Skrzaty super, że tak szybko udało ci się odpieluchować maluszki jak miały po półtora roczku. Zazdroszczę ci. U nas dalej postępów brak niestety, dalej jesteśmy na pieluszkach. Ale przez cały dzień mała chodzi w majteczkach, noc chyba, że idziemy na spacer to zakładam pieluszkę. Na podwórku jak jest w samych majteczkach to nie potrafi zawołać, powiedzieć, jeszcze że chce siku, czy kupę, dopiero jak zrobi to mówi, że si si.

2017-06-29 06:37

Przy każdym dziecku zaczynałam latem kiedy można było ściągnąć pieluche i maluszek mógł chodzić bez. Oczywiście na początku trochę sprzątania było ale wieku 1,5 roczku już dzieci siusialy na nocnik i było to dużo wygodniejsze niż zmiana pieluch. Naprawdę warto poświęcić trochę czasu.

2017-06-22 08:23

Moja córcia miała 1,5 roku jak przestała robić do pieluszki, ale z nią było tak że latem często chodziła po domu nago pomimo iż ją ubierałam, ona i tak zdejmowała wszystko z siebie więc dałam jej do zabawy nocnik a że dostała też lale z nocnikiem to bawiło ją to i tak sama bez nauczania zaczęła robić na nocnik. Mój synek miał dwa lata jak zaczął robić do ubikacji (na nocnik nie chciał) ale teraz ma jakiś dziwny okres za miesiąc skończy trzy latka a on zaczął teraz robić kupke do majteczek ale siku robi na stojąco do ubikacji, pomyslelismy z mężem że może nakładka na ubikacje jest mu nie wygodna więc kupiliśmy taką miękką ale i to się n e sprawdziło po prostu przestał robić kupę do WC :(

2017-06-20 16:47

My jeszcze na pieluchach, ale już zaczynam córcię pomału uczyć na nocnik choć jak na razie z marnym skutkiem, nocnik małej służy do zabawy, a nie do robienia siku. Teraz jest ciepło to po dworze chodzi bez pieluszki w samych majteczkach, ale nie zawoła, że chce siku, wysadzam ją ale jak ją wysadzam to nic nie zrobi a za chwilę zrobi siku w majtki. Ale nie poddajemy się i próbujemy aż się nauczy, może do końca lata nam się uda i jesienią będzie chodziła już bez pieluszek. Jedyny jaki mamy postęp chyba można to tak nazwać to jak zrobi kupkę to wie, że zrobiła i przynosi mi pieluszkę, żeby ją przebrać. Majteczek treningowych nie używam, jak jesteśmy na dworze zakładam małej zwykłe majteczki, może powinnam jej takie treningowe założyć.

2017-06-19 21:23

Ja jeszcze jestem mocno w pieluchach ale pamietam jak to wygladalo u mojej siostry. Bardzo przydatny okazal sie nocniczek grajacy :) dzieki temu w dzien bardzo szybko przestal buc pieluchowany bo sam chciał posluchac muzyki jak zrobi siusiu. Wiadomo ze zdarzaly sie \"wpadki\" ale niezbyt czesto. Na noc pieluchowala dosc dlugo bo niestety przez sen wiadomo nie wiedzial ze trzeba poprosic o nocnik :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna