Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Ploteczki (467 Wątki)

Garnek do gotowania na parze - jaki najlepszy?

Data utworzenia : 2018-01-05 12:35 | Ostatni komentarz 2021-03-21 20:17

bebusiaa

677 Odsłony
10 Komentarze

Dziewczyny, zaczynam rozszerzanie diety u córki. Pierwsze posiłki zamierzam podawać ze słoiczków, ale potem chciałabym już sama przygotowywać córce smakołyki ;) Zaczęłam rozglądać się za garnkiem do gotowania na parze, nie za dużym, ale kompletnie nie mam pojęcia na co w takim garnku zwracać uwagę. Może któraś z Was tak gotuje i ma jakiś sprawdzony sprzęt? Podkreślę, że mam niestety kuchenkę elektryczną, więc nie wiem czy każdy garnek się sprawdzi. Parowary nie wchodzą w grę, mam na to za małą kuchnię i za małe mieszkanie, żeby trzymać takie sprzęty :)

2021-03-21 20:17

Polecam Thermomixa 

2021-03-21 18:12

AMBITION LOREMIS polecam 

2018-02-24 22:15

Ja mam parowar ale rzadko używam, właśnie ze względu na gabaryty i konieczność wyciągania z pudełka w szafie a potem mycia, składania itp. Nie mm specjalnego garnka ale fajne są koszyczki metalowe, które zawiesza się na zwykłym garnku, takie jak do frytkownicy.

2018-01-08 16:13

U mnie piekarnik nie wchodzi w grę, bo na kolejny nie mamy już miejsca, a ten który mamy, to taki podobny do mikrofali, niezabudowany bez jakiś super funkcji :) Parowar ok, może i nie musi być duży, ale to kolejny klamot, który przy wyprowadzkach trzeba ze sobą zabierać. Garnek niby też, ale sam garnek można wykorzystać też ewentualnie do czegoś innego, a parowaru już nie. Nie am tez za bardzo wolnego blatu w kuchni, żeby ten parowar sobie tam stał podczas gotowania. Pozostaje tylko garnek z możliwością gotowania na parze. Myślę, że wybiorę chyba na początek marketowy, nieduży, niedrogi garnek i najpierw sprawdzę, czy mała będzie chciała jeść rzeczy gotowane na parze przeze mnie ;)

2018-01-06 20:41

Ja mam piekarnik samsunga z funkcją gotowania na parze, świetnie się sprawdza, bo ma specjalny pojemnik do gotowania na parze. Koleżanka ma garnek do gotowania na parze z dołem ceramicznym i paroma poziomami sitek i bardzo dobrze się jej sprawdza. Gotowanie na parze to bardzo fajny sposób obróbki termicznej, tylko musisz pamiętać że trwa trochę dłużej niż zwykłe gotowanie i koniecznie musisz mieć założoną pokrywkę, bo inaczej to zajmie jeszcze więcej czasu i większe straty składników odżywczych będą.

2018-01-06 13:53

Bebusiaa nie każdy parowar zajmuje dużo miejsca, na rynku jest wiele takich w niewielkich rozmiarach. Ja nie mam specjalnego garnka do gotowania na parze, mam taki koszyczek i też się sprawdza.

2018-01-05 18:57

Dotychczas korzystałam z garnka na parze takiego zwykłego i bardzo dobrze sprawdzał się. Teraz jednak mam kuchenkę indukcyjną, także muszę kupić nowy, przystosowany do tego.

2018-01-05 17:16

Posiadam garnek Kinghoff kosztuje z przesyłką około 120 zł ale jest bardzo dobry , ponieważ można go używać na kuchence gazowej, elektrycznej oraz indukcji . Jest szczelny , łatwo się go myje , można go umyć nawet w zmywarce co dla każdej mamy to cenna chwila dla siebie:) Garnek jest pojemny z łatwością przygotujesz obiad nie tylko dla dziecka ale również dla siebie czy męża.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna