Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (166 Wątki)

Co robic gdy dziecko nie chce jesc !?

Data utworzenia : 2017-09-27 09:51 | Ostatni komentarz 2019-09-26 12:02

monikadan89

2583 Odsłony
62 Komentarze

Moj prawie 2 letni synek nie chce jesc miesa w zadnej postaci, tak,naprawde malo co mu smakuje. Jadlby tylko same ogorki.moze macie jakies swoje sprawdzone sposoby?czy podając mleko modyfikowane podajecie jeszcze dodatkowo jakies witaminy dla dziecka?

2017-09-27 20:00

Tak jak pisały dziewczyny odpowiedź typu \"był podobny wątek\" nie jest pisana złośliwie, ale żeby zerknąć, bo może jakas porada okaze sie cenna :) A może to chwilowy kryzys i zbuntowanie? Piszę tak bo moja siostra miała bardzo podobnie z synkiem. Mały kiedy miał około 2 lat nic jej nie chciał jeść, wiem że to koszmar, bo kiedy pilnowalam go gdy ona była w pracy mieliśmy ogromny problem. Mały podziubal troszeczkę i już nie chciał.. Taka niechęć do jedzenia miał około 3-4 miesięcy, na szczęście mu przeszło.. Może właśnie byłoby warto spróbować metody BWL? Może zachęciłaby go do jedzenia? Albo jakoś urozmaicać dania, np. żeby wyglądały kolorowo i ciekawie, albo wykraiwac kawałki mieska foremkami do ciasta? Chodzi mi o to żeby miały ciekawe kształty :)

2017-09-27 18:26

Nikt nie robi tego złośliwie podając linka do podobnych wątków po prostu próbujemy pomóc. Moim zdaniem nie ma konieczności podawania dziecku mięsa jeśli nie chce i nie lubi go jeść. Oczywiście będzie to wymagać od nas więcej pracy ale można dziecku zapewnić dobrą i zbilansowana dietę bez mięsa. Warto również sprawdzić jakie mięso i skąd podajesz. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale kilka razy kupiłam mięso z biedr..... i moje dzieci nawet tego nie przelknely i wypluwaly natomiast jak kupuje w mięsnym sprawdzonym sklepie to jest dużo lepiej i chętnie jedzą mięsko.

2017-09-27 13:24

Monika! Ewelka33 podała Ci link nie tylko po to, żebyś mogła poczytać nasze wypowiedzi dotyczące podobnego wątku, ale również po to, żeby nie dublować treści i wątków na forum. Nie mamy tu moderatora, więc warto jest żebyśmy same pilnowały porządku na forum. W kwestii Twojego małego Niejadka chyba potrzebne są informacje szczegółowe, bo problemy z jedzeniem zazwyczaj są bardziej złożone i trudno jest nam udzielić Ci jakiejś porady. Czy jecie wspólnie? Czy o stałych porach? Co jecie i w jaki sposób? Czy próbowałaś metody BLW?

2017-09-27 11:49

Jasne, każde dziecko jest inne, ale skoro dziewczyny się wypowiadały w tym temacie to warto zobaczyć jakie padały propozycje. Przecież każda pisze o swoim dziecku;) A o podawanie witamin i suplementów najlepiej zapytać lekarza, bo to nie jest pożywienie.

2017-09-27 10:57

Jak ja lubie komentarze w stylu\"to juz bylo\" wiadomo jak ma się teoria do praktyki. ;-)Kazde dziecko jest inne i co innego zadziala na dziecko..chodzi mi o spradzone sposoby przez mamy,ktore w ich przypadku zadzialaly. Polecono mi podawanie witamin czy to jest dobry pomysl? Mojemu dziecku podaje jeszcze mleko modyfikowane,ono tez zawiera witaminy. Nie chce przedawkowac

2017-09-27 10:12

Był już podobny wątek - może coś Ci się z niego przyda - https://canpolbabies.com/pl/forum/?f=4&t=202 Porada mamy Canpolu - https://canpolbabies.com/pl/porady/porada/mothers/9/43-sposoby-na-niejadka

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna