result.title | striphtml
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (94 Wątki)

Rozszerzanie diety - dziecko \"mówi\" NIE

Data utworzenia : 2018-10-10 15:02 | Ostatni komentarz 2020-07-24 23:13

Mama_Gratki

3109 Odsłony
258 Komentarze

Mamusie, moja córka już prawie ma 6 miesięcy, od 5 dni rozszerzam dietę. Zaczęłam 3 dni cukinią, kolejne trzy ziemniak (dzisiaj przypada drugi dzień ziemniaka). Pierwszy dzień - zaskoczenie - było nieźle. Drugi - niezadowolenie, trzeci - rozpacz. Postanowiłam spróbować ziemniaka - również płacz. Czy niektóre dzieci mogą tak reagować? Czy może zrobiłam coś nie tak? Córka jest za każdym razem około 30-40 minut po mleczku, wyspana, wybawiona i zadowolona w czystej pieluszce. Ma swój śliniak, z łyżeczką się już oswajała. Czy miałyście podobny problem? Jak sobie z nim poradzić?

2018-10-10 20:53

A może po prostu nie jest głodna skoro pół godziny wcześniej zjadła mleczko. Spróbuj ją troszkę dłużej przetrzymać i dać obiadek. Chociaż oczywiście może być tak że mała nie jest jeszcze gotowa.. moja Hania nie chciała jeść słoików wiec stopniowo po skończeniu pół roku zaczęłam jej dawać to co my jedliśmy. Pamiętaj kochana że nic na siłę.. daj małej trochę czasu.

2018-10-10 15:06

Moze byc po prostu nie gotowa. Odczekaj i zaproponuj za jakis czas. U nas bylo tak ze mlidy na poczatku zajadal sie bardzo chetnie, po ok 3 tyg mial przerwy ze 2 tyg i w ogole nic nie chcial probowac. Odczekalam i jadl znowu ;) teraz na rok, ale bylo sporo takich przerw i niecgeci do jedzenia. Za to teraz krzyczy eeeeem jak jest glodny ;) Takze nie martw sie, po prostu odczekaj i sprobuj za jakis czas