Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (166 Wątki)

Dieta alergika

Data utworzenia : 2018-11-27 22:49 | Ostatni komentarz 2019-02-13 22:34

0202 Oliwcia

1290 Odsłony
25 Komentarze

Witajcie Małgosia ma 14 miesiecy od czerwca jesteśmy obie na diecie bezmlecznej i bez selera (badania robione w szpitalu wykazaly iz sa to nasz alergeny ) ze wzgledu na KP ja tez stosuje sie do diety poniewaz to glownie moje mleczko ja uczulalo .. Mysle o odstawieniu juz jej po malu od piersi ale nasze noce sa tragiczne doslownie ... Placz na pol osiedla dopoki nie dostanie piersi probowalam z eoznymi mleczkami na recepte probowalam z roslinnym niema opcji nie tknie :-( jakies pomysly porady ? A moze ktoras z was byla/jest w podobnej sytuacji ??

2019-02-13 22:34

Jak był mały to z jedzeniem w nocy nie robiliśmy problemu, zakładając że szybko przeszedł na jedzenie raz w nocy. Ale 1,5 roczne dziecko już można oduczyć. Generalnie się nie budzi na jedzenie a jak już cos go wybudzi tak że nie chce usnąć to nie ma innej metody niż butla. I to nie kwestia głodu a raczej pewnego zwyczaju. Więc nie robimy calej porcji a 90ml i do tego mniej mleka niż trzeba na ta objętość. I reguła jest taka że w takim przypadku usłyszy jak butla zagra już pusta, w sensie zaświszczy, bierze smoka i śpi. Wiec to nie kwestia tego że głodny bo jakby był głodny to 90 by nie starczyło. Przy infekcjach czasem wieczorem usypia bez kolacji i wtedy logiczne że w nocy musi zjeść bo glodny to 180 wciąga

2019-02-06 21:48

Dokładnie mama to tak jakbyśmy były głodne i dostały łyka wody. Naszym obowiązkiem jest zaspokajać potrzeby dziecka a nie je ograniczać tym bardziej, że dziecko budzi się i chce jeść a my mu nie damy albo damy ale się nie naje tylko podje.

2019-02-05 22:14

Zgadzam się z mama gratki nawet dorośly jak nie doje to w nocy żołądek gra kiszki i przeszkadza w spaniu więc nie ma co na siłę Jelsi dziecko potrzebuje i jest to potrzeba to nie ma co dziecku żałować.

2019-02-05 11:01

U nas czasem magicznych 10 czy 20 ml brakowało do zaśnięcia więc widocznie to Była potrzeba. A jak dziecko potrzebuje to nie ma co kombinować

2019-02-04 22:04

Moja kuzynka teraz oducza swoją córkę jeść mleko w nocy. Co jakiś czas dawała jej do mleka mniej miarek (karmi mm). Mała coraz rzadziej budzi się na mleko więc jej metoda się udała. Ale zaznaczam że ja jestem przeciwna takim praktykom. Dla mnie dziecko albo powinno zrezygnować samo albo po prostu zastąpić mleko bliskością. A zmniejszanie ml mleka jak dla mnie nie jest dobrą metodą.

2019-02-03 23:08

Mój syn w nocy awanturuje się o każdą niedopitą kroplę, więc metoda 10 mniej by się u nas nie sprawdziła. Chociaż mi by wystarczyło, gdyby w nocy przesypiał chociaż 3 godziny a nie budził się co 2 na jedzenie.

2019-02-03 20:11

aniam, a mnie się wydaje, że niektóre maluchy ta metoda może rozdrażnić bo gdy jest głodne, śpiące i nie dostanie takiej ilości jakiej potrzebuje, chce,oczekuje to się rozbudzi i zdenerwuje. Myślę, że dziecko albo wyrośnie z nocnego picia mleczka albo da się oszukać wodą :)

2019-02-03 00:09

U nas dieta alergika bo mleko. Z jedzeniem w nocy to chyba dziecko samo musi z tego wyrosnąć. U nas od początku butla ale zrezygnowanie z niej w nocy wcale nie było proste, bo wodą nie dało się synka oszukać. I przyszedł dzień kiedy przestał sie budzić na jedzenie. Słyszałam też o metodzie, ale to dla butelkowych, że co noc podawać o 10ml mniej i przyjdzie ten dzień kiedy 10 mniej to zero i dziecko rzeczywiście się nie domaga. U nas ta metoda się nie sprawdziła. Koleżanki raczej odstawiały dziecko po prostu z dnia na dzień. Po roku już jest gotowe do jedzenia wszystkich posiłków innych niż mleko więc odstawiały i najpierw był płacz ale potem pogodzenie z faktem że w nocy ewentualnie butla

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna