Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Dieta (166 Wątki)

Jogurty pakowane hermetycznie

Data utworzenia : 2019-02-12 00:50 | Ostatni komentarz 2019-02-26 14:33

MojeM

1369 Odsłony
26 Komentarze

Dziewczyny szukałam na forum i nie znalazłam. Jeśli temat jednak jest to przepraszam. A mam do Was pytanie. Co uważacie o jogurtach : dla dzieci, pakowanych hermetycznie. Chodzi mi o te jogurty powyżej 6 miesiąca życia. Niektórzy twierdzą, że to istne zło, że trzeba kupować zwykły jogurt naturalny. Inni z kolei, że są doskonałe. A co Wy uważacie?

2019-02-26 14:33

Nie no, to znaczy ze ktos chyba nie do konca zrozumial idee blw, moja cora jak miala rok zawsze obok talerza lezaly sztucce i mimo ze czasem jeszcze jadla raczkami, to jednak te sztucce byly obecne. My tez jemy sztuccami wiec chyba bylo dla niej naturalne nasladowanie nas i zadnego problemu nie bylo. Rodzice dziewczynki pewnie skupili sie na tym zeby miala wybor i zeby mogla to chwycic w raczke i zapomnieli o podawaniu sztuccow? :P Ja jak wyzej wspominalam rozszerzalam Klarze diete metoda mieszana, oferowalam i pokrojone w slupki warzywa, ale tez troche podawalam papek. Stopniowo udzial tych drugich malal az znikly zupelnie z jadlospisu, to bylo jeszcze przed ukonczeniem roku chyba... mloda tez sie czasem krztusila ale nie panikowalam. Za to panikowaly babcie :P

2019-02-26 07:12

Z BLW trzeba uważać i na poczatku jednak podawać miękkie rzeczy do czasu kiedy dziecko zaakceptuje inną konsystencję niż mleko. Fakt że potem nawet jak dziecko nie ma zębów mając 10-11 miesięcy to bardzo dobrze sobie radzi z gryzieniem. Ja synka karmiłam i szybko podałam mu łyżeczkę i widelec do rączki, żeby sam też jadł. Widelec prosta sprawa i szybko opanował, żeby było mu łatwiej dałam taki deserowy bo mniejszy. Niestety w żłobku karmią dzieci i moja praca stanęła w miejscu, chociaż kaszkę czy jogurt ładnie sam już zjada. Dla odmiany córka znajomych, ma teraz 2 lata i karmiona BLW i przekonać ją do używania sztućców jest bardzo trudno, dopiero pare miesięcy temu zaakceptowała że ktoś jej poda jedzenie z łyżeczki.

2019-02-25 19:58

Dziewczyny ,tak właśnie apropo tego BLW... szczerze mówiąc ja początkowo próbowałam tej metody ale u nas się nie sprawdzała bo cały czas syn się dławił, krztusił przez co wpadałam w panikę.Odpuscilam szybko bo to wprowadzało mnie w ogromny stres.Z czasem po troszku próbowała nauczyc go gryzienia i postanowiłam częściowo stosować ta metodę.Zaczelam od kawałeczków bułki umoczonych w jogurcie i tak powoli poszło to do przodu.Aktualnie Szymek (10 m),mimo tego, że ma jednego ząbka to radzi sobie bardzo ładnie z gryzieniem.W naszym przypadku wymagało to wszystko czasu.

2019-02-25 19:41

Kasia, powiedz mi, jak u Was w praktyce wygladalo rozszerzanie diety BLW? Ja przy Klarze rozszerzalam mieszanie, no i zaczelam jednak od papek - za to nie trzymalam sie tych regul ze 3 dno pod rzad to samo, na poczatku to i tamto itd. - ale jednak to nie bylo takie prawdziwe BLW... Powiedz, jak to ogarnelas? :)

2019-02-24 14:01

Patrycja j przy pierwszym dziecku sprawdzałam w jakim wieku podać jogurt i dałam chyba coś około 8 miesiąca ale przy córce to dawałam jej wszystko i nie sprawdzałam. Wiec jogurt naturalny jadła na pewno wcześniej myśle ze był to około 7 miesiąc. Córka miała rozszerzana dietę metoda blw. :)

2019-02-24 12:38

Ja używam naturalnego Milko i Naturalny Bakomy bo ma tylko mleko i bakterie fermentacji mlekowej. Omijam wszystkie te które mają dodatkowo mleko w proszku i białka mleka

2019-02-22 18:20

Patrycja u nas pediatra mówiła że można już po 8 miesiącu dawać trochę

2019-02-22 00:20

Kasia dzięki :) z chęcią tam zajrze. Kasia a Ty jaki byś wiek poradziła na jogurt naturalny?

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna