Zabawki z rabatem do -30% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (267 Wątki)

witam serdecznie drogie mamy:)

Data utworzenia : 2017-07-17 07:58 | Ostatni komentarz 2017-10-23 00:58

anetka48

2705 Odsłony
16 Komentarze

Tak jak wcześnej pisałam na blogu zastanawiałam się w jakich detergentach wyprac ciuszki dla malenstwa.Dziś z samego rana piorę rzeczy w Kłębuszku soft płyn do prania delikatnych tkanin,i użyłam płynu do płukania,Eden sensitive dla dzieci.Zobacze co będzie,Może będzie wszystko w porządku i nie będzie żadnej wysypki.potem,jeszcze wyprasuę jak wyschną i będą czekac na maluszka.

2017-07-17 15:38

Anetka na razie nie ma co się martwić na zapas, nie wiadomo jak maluszek zareaguje na dane detergenty.Bardzo dobrze, że wybrałaś proszek Kłębuszek Soft ponieważ jest delikatny. Z płukaniem ubrań zawsze możesz tak, aby nastawić pralkę na dwa/ trzy płukania. Nie musimy od razu kupować tych najdroższych i popularnych firm, czasem można zacząć od tych tańszych a wiadomo że przy maluszku pieniążki idą szybko:) Z prasowaniem też nie trzeba tak szaleć, te nowe rzeczy najlepiej przeprasować po upraniu. Myślę że jak później będą pogniecione to wtedy można. Sama prasowałam ubranka gdzieś jak córka skończyła cztery miesiące.

2017-07-17 13:41

O Bobini slyszalam bardzo dużo pozytywnych opinii i też się nad nim zastanawiałam, ale póki co padło na Lenor Sensitive, bo na co dzień używam go do naszego prania (przy czym nie dodaję za dużo, bo nie lubię intensywnego zapachu płynu na ubraniach). Jeśli chodzi o prasowanie, to ja mam delikatną manie prasowania wszystkiego, ale z doświadczenia wiem, że przy niemowlaku nie będzie na to czasu zwyczajnie, więc zamierzam nie dać się w tym temacie zwariować :)

2017-07-17 12:50

izapodg, zgadza się, że później nie ma już potrzeby prasowania wszystkiego. Warto jednak po pierwszym praniu wyprasować nowe ubranka, które dokupisz lub dostaniesz od kogoś. Te które już były używane przez to niekoniecznie.

2017-07-17 12:44

Ja też zaraz będę prala co mam i kupiłam Lovele, a płyn do płukania Bobini. Wszystko przeznaczone od 1 dnia życia, ale płynu do płukania przez pierwszy miesiąc chyba nie będę w ogóle używać. W pralce raczej koniecznie trzeba nastawić plukanie 2x w wodzie, żeby dobrze odpłukać proszek, pomimo że jest delikatny. Ja piore w 60 C i położna mi mówiła że wtedy nie jest wymagane prasowanie, ale przez pierwszy miesiąc- dwa ja będę mimo wszystko prasować. Później już tylko to co pogniecione będzie :)

2017-07-17 10:14

Anetka ja też zabieram się powoli za pranie wszystkich ubranek, pieluszek, kocyków itp. Mam sporo ciuszków jeszcze po pierwszym synku, przy praniu których pomoc zaoferowała teściowa, ale niestety okazało się, że ubranka pachną troszkę jej mieszkaniem (taki specyficzny zapach), więc będę musiała choć wypłukać i wyprasować je jeszcze raz. Szkoda mi pracy teściówki, ale nic to :) Do prania wybrałam zestaw identyczny jak Bakaliowa.

2017-07-17 09:54

Ważniejsze od tego w czym pierzemy jest to w czym płuczemy, bo zwykle ten środek pozostawia swój zapach i pozostaje na ubrankach, Ale dodatkowe płukanie zawsze warto włączyć, do tego obowiązkowo wyprasować ubranka maluszka (przynajmniej te nowe). Nie ma sensu od prazu kupować drogiego proszku. Warto spróbować i kupić coś tańszego, bardziej dostępnego, w czym później będziemy prać jeśli nie pojawią się żadne uczulenia i problemy. A jeśli proszek będzie uczulał to wtedy poszukamy i przerzucimy się na droższy i hipoalergiczny.

2017-07-17 09:19

Dokładnie tak zrobie poprasuję ubranka:).Bo teraz tyle tych produktów jest,że można wybierac.a jeśli człowiek nie spróbuje nie będzie wiedział.Kiedys nasze mamy i babcie prały dla dzieci w normalnych srodkach nie wymyślała i nie było problemu,wysypek ani podraznien.

2017-07-17 09:08

Jeśli boisz się, że dziecko może dostać wysypki lub innego podrażnienia po detergentach to zawsze możesz po praniu włączyć dodatkowe płukanie i prasować ubranka. Ale nie ma co niepotrzebnie popadać w paranoję, rynek oferuje mnóstwo produktów do skóry wrażliwej, hipoalergicznych, naturalnych, eko itp. Ja używam proszku Loveli i płynu Lenora sensitive, u nas sprawdzone:)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna