Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (267 Wątki)

Aspirator elektryczny

Data utworzenia : 2018-02-03 23:23 | Ostatni komentarz 2019-03-08 14:48

Mama_Gratki

928 Odsłony
15 Komentarze

Dziewczyny, proszę o informację na temat aspiratora elektrycznego do noska. Na taki chcę się zdecydować. Przejrzałam wiele produktów, przeczytałam mnóstwo specyfikacji, ale wciąż nie potrafię podjąć decyzji. Nie interesują mnie aspiratory do odkurzacza. Będę wdzięczna za Wasze opinie: jakiego aspiratora używacie i czy według Was się sprawdza czy też nie.

2019-03-08 14:48

Aspiratora elektryczny moze i jest porecznieszy natomiast ma mniejszą siłę ssania. Ja polecam katarek podłączony do odkurzacza. Radzi sobie z każdym katarem nawet tym najgestrzym. Natomiast elektryczny lepszy jest do osobistego i polgestego. I nie ma co obawiać się odkurzacza bo naprawdę krzywdy nie zrobi. Natomiast wszystkie ustne odradzam bo to tylko płuca idzie wciągnąć i nie raz nawet z filtrami cos znalazło się w ustach. Fuuuuj

2019-02-28 14:39

Aspirator elektryczny nie jest dużo droższy od katarku, a jest poreczniejszy.

2019-02-25 21:45

moja córka się zawsze uspokajała przy odkurzaczu. Nawet często przy nim zasypiała. no ale jakoś mnie nie przekonuje by aspirator w taki sposób podłączać

2019-02-25 21:32

Ja mam aspirator elektryczny i polecam. U mnie nie było go w żadnej aptece i kupiłam go przez internet. Zawsze można go ze sobą zabrać. Mieści się wszędzie. Ja jestem jak najbardziej za. Tym bardziej że mam taką sytuację a nie inną i też pasuje mi do każdej sytuacji żeby zabrać ze sobą.

2019-02-12 14:06

My od 3 tyg używamy apiratorek podpinany do odkurzacza. Mała nigdy nie płakała przy użyciu. Swoja droga mam odkurzacz z regulacją ssania i zawsze używam na najniższym poziomie. Polecam ale starsze dziecko może się trochę przestraszyć i nie chcieć go używać

2018-02-19 23:18

Ja odkurzacza tez bym raczej nie użyła wolę bardziej podręczny.My używamy nosalek i bardzo dobrze odciąga katarek.

2018-02-08 14:01

Jako podręczny też mamy ten z canpolu i sprawdza się, choć mnie osobiście przy dużym katarze jest ciężko skutecznie wyciągnąć wydzielinę. Używaliśmy też gruszki takiej maleńkiej z silikonową końcówką, ale to raczej doraźnie by wyciągnąć coś, bo niestety przy katarze to w ogóle się nie sprawdza. Mamy katarek do odkurzacza i jesteśmy zadowoleni. Córa na początku bała się, ale jak tylko zobaczyła, że to przynosi ulgę to przestała się bać. Teraz jak ma katar sama mnie woła do odkurzacza, bo ma \"gila\". Odkurzacz mamy bardzo cichy, więc zdarzało mi się nawet podłączać go w nocy. Na pewno jest skuteczny, radzi sobie nawet przy dużym katarze, choć warto przed, by pozbyć się zaschniętej wydzieliny i po odciąganiu nawilżyć nosek.

2018-02-07 12:33

Na aspirator do odkurzacza się nie zdecyduję. Waham się między gruszką (ale taką jakie były kiedyś), a elektrycznym. Być może pierw spróbuje z gruszką i zobaczę czy się sprawdza.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna