Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (267 Wątki)

Aspirator elektryczny

Data utworzenia : 2018-02-03 23:23 | Ostatni komentarz 2019-03-08 14:48

Mama_Gratki

929 Odsłony
15 Komentarze

Dziewczyny, proszę o informację na temat aspiratora elektrycznego do noska. Na taki chcę się zdecydować. Przejrzałam wiele produktów, przeczytałam mnóstwo specyfikacji, ale wciąż nie potrafię podjąć decyzji. Nie interesują mnie aspiratory do odkurzacza. Będę wdzięczna za Wasze opinie: jakiego aspiratora używacie i czy według Was się sprawdza czy też nie.

2018-02-06 21:59

Mama_Gratki nie, nie mam właśnie tego elektrycznego bo koleżanka mi odradziła. U nas jest ten podłączany do odkurzacza- Katarek. U nas przy odciąganiu córka też płakała, ale to nie byłą wina samego dźwięku odkurzacza, nie lubiła samego odciągania- zresztą pewnie większość dzieci tego nie lubi. Od niedawna mamy również ten z Canpolu, ale jeszcze nie miałam okazji go przetestować. Działa tak jak opisała to wyżej izapodg. Gruszki też bym nie chciała używać przez tą końcówkę, przy szarpiącym się dziecku można podrażnić nosek.

2018-02-06 21:21

Ja mialam jakis zwykly z apteki za ok. 20zl i jak dla mnie byl dobry i bylam zadowolona ale juz mialam.go 4lata i raz synek sie bawil i urwal mi glowke która wkldalo sie do noska.o bylam.szczesciara bo moglam przetestować aspirator do noska z canpol babies na pierwszy rzut oka myslalam ze to co wklada sie do noska jest twarde, a okazalo sie ze jest to mięciutkie i synek mimo.ma.juz 4latka czasem ciezko mu wysmarkac wszystko i czasem mowie ze zrobie to aspiratorem i czasem.sie zgodzi i wszystko udalo sie wyciągnąć tym aspiratorem az synek sie cieszył i mowil ze juz nie ma katarku..a on jest alergikiem i czesto ma katarek...i naprawdę jest rewelacyjny..polecam z czystym sumieniem. Powiem tylko ze jak raz zobaczylam jak kolezanka odciagala nosek synkowi odkurzaczem i jak ten synek plakal i uciekal na widok odkurzacza to ja nie polecam...wole bez płaczu, stresu..i zrobic to.sama.na spokojnie..

2018-02-06 19:01

iza elektryczny jest właśnie podręczny :) rozmiar jak termometr bezdotykowy. Ale nie powiem żeby był najcichszy. Z canpolu jest na odciąganie?

2018-02-06 13:51

Iza, zgadzam się z Tobą, też mamy aspirator z canpolu i sobie bardzo dobrze radzi. Przy gęstej wydzielinie pomagamy sobie wodą morską, a końcówki w żaden sposób nie są w stanie uszkodzić malutkiego noska. Ale ostatnio jak młody walczył z katarem i już nawet nie chciał dawać sobie czyścić noska, miałam ochotę w akcie desperacji kupić aspirator do odkurzacza albo chociaż samą przejsciówkę, popytałam w aptece i pan farnaceuta powiedział, że teraz jak dziecko jest zrażone i się boi, to bez względu na aspirator ciężko będzie mu ten nosek wyczyścić i trzeba to po prostu przetrwać. Dodał, że pomimo tylu gadżetów najlepsza i najmniej inwazyjna jest najzwyklejsza gruszka, ale ja nie jestem do niej przekonana, na początku używałam, ale nie ukrywam że ten wąski koniec nieraz za bardzo wszedł do noska, szczególnie gdy się synek mocno wiercił i wtedy jeszcze bardziej się złościł, bo na pewno w mniejszym lub wiekszym stopniu go to zabolało.

2018-02-05 07:43

Elektryczny ma z całą pewnością lepszą \"moc\" odciagniecia wydzieliny, ale jeżeli chcesz mieć aspirator podręczny, który mozesz ze sobą gdziekolwiek zabrać to polecam ten najzwyklejszy z Canpolu do odciagania ustami. Jest na prawdę wygodny i ma miękkie końcówki, które nie podrazniaja noska dzieciątku.

2018-02-04 17:43

Silver słyszałam, że przy większym katarku może nie dać rady. Ale wtedy można zakropić nosek solą fizjologiczną albo mlekiem z piersi i aspirator elektryczny wtedy powinien sobie poradzić. Taki elektryczny można zabrać w gości, do szpitala, gdziekolwiek będzie potrzeba. Silver używałaś go?

2018-02-04 13:28

Mama_Gratki sama zastanawiałam się nad takim aspiratorem elektrycznym, ale moja koleżanka mi odradziła. Oczywiście ma swoje plusy w porównaniu do tego podłączanego do odkurzacza, bo można go zabrać wszędzie i nie hałasuje tak bardzo. Jednak siła odciągania nie jest już tak zadowalająca, przy większym katarze mocno zalegającym nie daje sobie rady.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna