Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (265 Wątki)

Suche policzki

Data utworzenia : 2019-05-19 21:18 | Ostatni komentarz 2019-06-04 17:16

Alucha95

1628 Odsłony
35 Komentarze

Witam, moja córka od urodzenia ma suche policzki. Lekarz nie kazał nic z tym robić, nie są mocno przesuszone, jednak czasem jakby skórka jej rogowacieje i wygląda na napięta. Smaruję je oliwką babydream, oraz smarowalam emolientem i zaden z tych zabiegów nie dawał nawilżenia na dłużej, musiałabym to robić codziennie a boje sie za dużo ingerować w tą delikatną buźkę. Co polecacie w takim przypadku? Czy wasze dzieci miały coś podobnego. Dodam ze całe ciałko córcia ma mięciuśkie i delikatne bez smarowania. Tylko te policzki takie są(możliwe że to przez to że są bardzo duże?).

2019-06-04 17:16

Justyna tak samo ma mój synek na wiosnę problem zniknął

2019-06-04 16:54

Jak dziecko jest uczulone na mleko do przepisują specjalną maść na sterydach. U mnie jak córka miała suche policzki co zdarza się często na zimę to sprawdza się krem z momme. Konsystencją przypomina wazeline. Ciężko było go dostać.

2019-05-27 02:20

Udało mi się znaleźć zdjęcie. U nas wcześniej tak to wyglądało od 1,5 miesiąca problem zniknął

2019-05-24 08:35

A tak swoja droga to musze dodac, ze urocza jest ta pyzunia, piekne ma policzki, nawet mimo jakichs dam skornych niedoskonalosci jest po prostu do zjedzenia :D Wiem, ze nie na temat ale nie moglam sie powstrzymac :D

2019-05-24 00:04

Ja Zdecydowanie polecam zdobyć skierowania do dermatologa i alergologa wygląda to trochę jak AZS i tu zarówno dermatolog musi coś poradzić jak i alergolog bo to zmiany skórne niestety A przy okazji możliwe że alergia. Dermatolog jeśli już na pewno przepisz masci robione w aptece z witakinami na te policzki.

2019-05-23 18:35

Najlepiej udać się do pediatry po skierowanie do alergologa. Jak będzie taka potrzeba, lekarz przepisze specjalne maści. Z takich bez recepty polecam bepanthen sensiderme albo alantan dermoline. Ale zanim się cokolwiek użyje polecam wizytę u lekarza.

2019-05-23 16:05

Ja byłam u lekarza i mi powiedział tak jak wyżej jest napisane nie jeść truskawek, mleka i kakao i przepisałam maść jednak z czasem przeszło teraz jem normalnie tak jak wcześniej i uczulenie się nie powtarza więc chyba to nie było przez te składniki

2019-05-23 11:51

Tez moja pierwsza mysla byla alergia na bmk, ale nie chcialabym tu pochopnie dawac rad, mysle, ze najlepiej jak skonsultujesz sie z lekarzem. Nie powinno sie bez konsultacji i obserwacji samemu wprowadzac diety, bo to zadna profilaktyka. Trzeba sie zaglebic w temat. Trzymam kciuki zeby szybko sie okazalo, co to moze byc :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna