Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Pielęgnacja (265 Wątki)

Pogoda

Data utworzenia : 2019-06-10 16:55 | Ostatni komentarz 2019-06-14 00:21

Nikola111112018

1535 Odsłony
31 Komentarze

Będąc dziś z córką w przychodni zaczepiła mnie pewna starsza kobieta mówiąc widzę, że teraz dzieci ubiera się po angielsku ja zdziwiona nie wiem o co chodzi córka 7 miesięcy ubrana w sukienkę zastanawiam się hmm przecież w Polsce też ubiera się dziewczynki w sukienki więc pytam po angielsku czyli jak Pani na to z nóżkami i rączkami odkrytymi odpowiadam że jest takie gorąco i to dzieciątko też to odczuwa dlaczego ma się uparować podczas gdy my chodzimy porozbierani. Kochani apeluję do Was nie przegrzewajcie Waszych maleństw bo im tak samo jak nam też jest gorąco. Edukujcie innych by zrezygnowali z ciepłych ubrań, nocy na coś lżejszego . Pozdrawiam

2019-06-14 00:21

Nie spotkałam się jeszcze z 23 /25 stopniami w domu i żeby były tam dzieci w bluzie. Bo tak naprawdę taka temperaturę w pokoju w zimową porę odczuwa się upalnie.

2019-06-13 19:01

Czapeczek nie widziałam, mam tylko pieluszki z muślinu. Są bardzo przyjemne w dotyku.

2019-06-13 18:57

Ja kupuje polskie czapko chusty. Świetnie się sprawdzają u zuzi i jasia. Są fajne i przewiewne. Dzieci nie mają mokrej glowy i się nie poca. Dzieci przegrzewac nie należy. Więc też trzeba wiedzieć kiedy taką nawet czapko chustę założyć. Teraz w samochodach jest puszka i nawet mówią w telewizji by dzieci nie zostawiać, a jak już ktoś widzi dziecko w aucie to wybić szybę. Dobrze jest mieć w samochodzie klimatyzację i przed wsadzeniem dziecka do auta wywietrzyc samochód. Wtedy nie czuć puszki w aucie tylko jest tak fajnie przyjemnie. Ale trzeba pamiętać by dziecko zawsze zabierać ze sobą nawet jak tylko się idzie zapłacić za paliwo.

2019-06-13 16:02

Mój synek kiedy był mały dostał od znajomej z Włoch czapeczke z muślinowej tkaniny, pamiętam, że byłam nią zachwycona i nie pocił się w niej, a z reguły głowkę mial mokrą. Zauważyłam,że teraz dużo jest muslinowych ubranek dla dzieci,ale czapeczek nie spotkałam, jednak jak ktoś trafi to polecam.

2019-06-13 15:29

Aisa często też te z siateczki są z byle jakich materiałów i mimo wszystko główka się poci . Ja zamówiłam czapeczkę wiązana chustę bambusowa z samiboo :)

2019-06-13 11:16

Wystarczy samemu wsiąść do nagrzanego auta to zanim się otworzy okno czy Klima zacznie dobrze chłodzić to robi się słabo. Na pełne słońce cienka, przewiewna czapeczka jest ok, ale taka z zakrytymi uszami i ścisło zawiązana pod brodą żeby się nie przekrzywiła to dramat. My na pełnym słońcu staramy się tą czapkę z daszkiem założyć ale synek zaraz ściąga. O wiązanej nawet nie myślę bo jeszcze sobie krzywdę zrobi próbując ją ściągać. Dziecku parę promieni słońca nie zaszkodzi, ale warto pamiętać o kremie z filtrem jak ma to być dłuższy pobyt na słońcu. W Anglii klimat jest inaczej odczuwalny, ale jednak dużo wynika też z \"tradycyjnych\" metod ubierania. U nas dzieci notorycznie są przegrzewane, co nawet widać po temperaturach w mieszkaniach zimą, gdzie wiele osób ma 23-25 stopni i dzieci w bluzach. Starsze osoby też inaczej odczuwają temperaturę, bo słabsze krążenie powoduje, że im zimno kiedy innym jest ciepło. I mierzą innych swoją miarą, bo o tym nie wiedzą.

2019-06-13 11:03

Niestety ludzie nie mają wyobraźni zostawiając dzieci w autach , a o tym jest apelowane co roku ...

2019-06-12 23:31

Pati tylko że trzeba zaopatrzyć się w czapkę która będzie przewiewna np z siatki :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna