Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Klocki lego

Data utworzenia : 2017-07-23 06:46 | Ostatni komentarz 2021-04-29 14:40

Skrzaty

3289 Odsłony
70 Komentarze

Chciałabym się od Was dowiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat chińskich podróbek klocków lego. Można w tej chwili kupić całą masę tego w super cenach. Zdarza się, że takie zestawy są trzy razy tańsze od oryginalnych klocków. Czy macie jakieś doświadczenia odnośnie takich klocków? Jak wygląda ich jakość wykonania i przede wszystkim czy są bezpieczne dla dzieci?

2017-07-24 14:43

My na przykład mieliśmy o tyle farta, że rocznikowo dzieciaczki nasze i męża brata sie tak fajnie podzieliły (rozstrzeliły), że przekazywaliśmy sobie wzajemnie i ubranka i ciekawsze zabawki, w tym właśnie LEGO. Warto zawsze dogadać się z rodziną czy przyjaciółmi, aby pożyczać sobie niektóre elementy wyprawki, w tym nawet zabawki. Oczywiście teraz już pewnie nie byłoby mowy o tym, aby synek przekazał komuś swoje ukochane zestawy LEGO, ale gdy był młodszy z przyjemnością wymieniał LEGO Duplo z młodszym kuzynem na LEGO City ze starszym. Te zastawy zaś, z których dzieci niby wyrosły zachowaliśmy u teściowej - zawsze przy niedzielnym obiedzie dziaciaki do nich wracały, a teraz dla naszego drugiego synka będą jak znalazł :) Ale polecam też np. OLX - można tam kupić gigantyczne zestawy za nieduże sumy.

2017-07-24 12:07

Skrzaty klocki Lego fakt nie należą do tych tańszych, ale za to mają bardzo dobrą jakość. Łatwo składają się, krawędzie są bezpieczne dla dzieci, są trwałe i występują w wielu fajnych zestawach. Na rynku są również zamienniki innych firm np. polska Cobi z wojenną tematyką. Jeśli chodzi o jakość to słyszałam, że są porównywalne do tych duńskich. Jednak problem może okazać się przy składaniu klocków. Możesz wybrać opcję kupienia używanych, zawsze to jakaś alternatywa:)

2017-07-23 19:27

Zgadzam się z xenia że klocki niektóre są źle wykonane ale też nie zawsze można trafić na fajne. Może poszukaj gdzieś używanych lego, czasem idzie fajnie trafić czy to na allegro czy na olx ;)

2017-07-23 15:14

Niestety, tak jak czesto jest tsk ze placi sie za marke a nie za jakosc, tak jednak w przypadku LEGO warto kupowac oryginaly - faktycznie sa trwalsze, lepszej jakosci i wytrzymuja pokolenia. ;) Ja, mimo skapstwa ( ;) ) kupuje tylko oryginalne lego i nie zawiodlam sie jeszcze.

2017-07-23 14:09

Moja córka miała kilka podróbek Lego, dostała od kuzyna, ale te klocki do niczego się nie nadają, źle się je wkłada w jeden w drugi nie pasują tak jak powinny, ogólnie wykonanie niskiej jakości. Mieliśmy te mniejsze klocki Lego i te większe. Orginalne Lego to orginalne.

2017-07-23 10:26

Skrzaty, jako mama starszego chłopca bardzo chciałabym pomóc, ale niestety nie mam żadnych doświadczeń z tymi klockami. Najlepszy przyjaciel mojego synka ma kilka zestawów, ale wiem, że chłopcy się nimi nie bawią, bo w klockach LEGO na tym etapie, na jakim jest mój syn (8 lat) chodzi bardziej o modę, niż samo budowanie (niestety)... To znaczy Miki zwykle prosi o zestawy z bajek, które aktualnie są na topie - wszyscy chłopcy w przedszkolu, a potem w szkole zwykle interesują się na raz jedną tematyką: LEGO Ninjago, LEGO Chima, teraz LEGO Star Wars. Niestety nie wiem nic na temat bezpieczeństwa itp., ale może inne mamusie pomogą :)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna