Skompletuj wyprawkę z rabatem do -25% SPRAWDŹ >>>

Darmowa dostawa już od 99 zł
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Zabawki dla rocznego dziecka

Data utworzenia : 2017-08-09 11:00 | Ostatni komentarz 2020-05-29 15:54

Maggda

2633 Odsłony
30 Komentarze

Kochane za miesiąc czeka mnie impreza, pierwsze urodziny mojej córki:) Dość ważny moment w życiu tej małej istotki, dlatego przygotowania powoli zaczynam już... Na razie tworzę listę potrzebnych rzeczy. W związku ze zbliżającymi się urodzinami córki, mam też problem. Wszyscy pytają się mnie, co maja kupić w prezencie dla małej, a ja nie wiem... Tyle tego wszystkiego jest. Córka jest teraz na etapie zabawek dźwiękowych z guzikami, z jakimiś przesuwanymi elementami itp, układa piramidki z krążków. Jedyne co mi przychodzi do głowy to zestaw dużych kloców, np Lego Duplo, żeby córka powoli próbowała coś konstruować. Nie mam na myśli gotowych zestawów (ogólnie jestem ich przeciwniczką), tylko klasyczne klocki, żeby samemu rozwijać wyobraźnię. Powiedzcie, co dostały Wasze roczne pociechy? Albo co kupowałyście dla dzieci znajomych na roczek?

2017-08-09 20:49

Na rynku jest teraz cała masa różnych gadżetów, że doskonale rozumiem dylematy :-) Klocki są doskonałym pomysłem - DUPLO są ponadczasowe i później łączą się z LEGO, a nie ukrywajmy, że jest to bardzo kosztowny zakup. Dlatego, jako prezent na roczek są idealne :-) Ja poleciałam bardziej w stronę oryginalności... dla jednej Córki chrzestnej zrobiłam film (kompilację z jej zdjęć i filmików z roku Jej życia... pierwszych wierszyków, piosenek, wakacji, tzw. \"kamieni milowych\" na standardowym programie Windows Movie Maker... wyszło fantastycznie!), dla drugiej Córki chrzestnej zrobiłam metryczkę z dokładnymi danymi urodzin (tu już nieodzowny okazał się program graficzny, ale do celów domowych polecam InkScape)... Oczywiście \"dodatkowo\" znalazł się tam \"standardowy\" prezent - jedna dostała pianinko z możliwością nagrywania piosenek (proste i wcale nie było drogie), a druga zestaw puzzli i gier CzuCzu. Polecam też klasycznie... książki... :-) Nie tylko ponadczasowe, ale i pamiątka na lata z możliwością dedykacji :-)

2017-08-09 16:53

Taaak, zabawki rządzą :) @Annaleszk super pomysł z tym bodziakiem! :) Nie wiem jak u Was, ale u nas nikt nie połakomił się na prezent typu \"pamiątka\" np. z biżuterii. Może dlatego, że to chłopczyk i raczej kolczyki czy łańcuszek nie wchodzą w grę, a może też dlatego, że ja nie ukrywałam nigdy, że moim zdaniem na urodzinki dziecko powinno dostać coś, co je ucieszy, rozwinie, albo też coś użytecznego (jak właśnie fotelik, stoliczek z krzesełkami itp.), ale teraz, a nie gdy skończy 18 lat ;) Osobiście wydaje mi się się, że dużo lepszą okazją na prezenty typu zote kolczyki są np. chrzciny.

2017-08-09 15:08

Dzięki dziewczyny za podpowiedzi, już parę rzeczy wybrałam. Tak, jak napisała Annaleszk - zabawki rządzą;) ogólnie córka nie ma zbyt wielu zabawek, bo się dużo nimi nie bawi. Ona woli miski, łyżki, poduszki z kanapy itd., ale na uroczystości typu urodziny, Boże Narodzenie zawsze wybieramy dla niej zabawki od rodziny. Jakby nie było zabawki również również rozwijają:)

2017-08-09 14:00

My chrześniakowi na roczek kupiliśmy konika na biegunach interaktywnego średniego wzrostu. Wiemy też, że dostał dużą pakę klocków takich właśnie dużych do samodzielnego układania, dostał też basenik z kulkami, pieniążki. My konsultowaliśmy prezent właśnie z rodzicami, żeby się nie powtarzać i pierwszą myślą był zakup fotelika 9-18 kg gdyż jeszcze jeździł w tym pierwszym ( wcześniak). Ostatecznie padło na konika, gdyż rodzice załatwili już sobie fotelik od znajomych. Oprócz tego zamiast standardowej papierowej pamiątki kupiłam białego bodziaka na odpowiedni wzrost, zrobiłam chrześniakowi zdjęcie buźki z szerokim uśmiechem i pierwszymi ząbkami i w firmie drukarskiej nadrukowali mi to zdjęcie na bodziaka z dopiskiem Roczek i Imię. Wszyyscy byli zachwyceni tym body:) Wśród prezentów były też interaktywne misie i samochody typu wywrotka. Także zabawki rządzą:)

2017-08-09 13:11

My jednej chrześnicy kupowaliśmy siostrzyczkę szczeniaczka uczniaczka z fisher price i rodzice nam później przekazywali, że Mała bardzo ładnie się nią bawiła. Jako dodatek kupiliśmy worek kolorowych piłeczek i akurat na samym początku ją to bardzo zainteresowało, a dopiero później pozostałe zabawki. Natomiast chrześniakowi kupiliśmy pianinko szczeniaczka tez z fishera i też go zainteresowało.

2017-08-09 12:54

Maggda pierwsze urodzinki malucha to poważna uroczystość - pamiętam jak sama starałam się, aby wszystko było zorganizowane na tip top :) Trzymam za Ciebie kciuki i jestem pewna, że wszystko cudnie się uda ;) Jeśli chodzi o zabawki, które nasz synek dostał na roczek, a które się sprawdziły, to Garnuszek na klocuszek Fisher Price, Fontanna z piłeczkami w kształcie słonia, pelikan do ciągnięcia na sznureczku również z Fisher Price, jeździk do odpychania nóżkami (nasz synek już chodził), tablica z Ikea (z jednej strony do pisania kredą a z drugiej flamastrami), PlayDoh (nasz pierwszy zestaw), biedronka na kijku drewnianym do pchania podczas spaceru, grająca książeczka i wszelkie zabawki plastyczne, typu farbki do malowania rączkami. Dostaliśmy także zabawki na wyrost: pierwszy laptop, rowerek biegowy i elektrycznego quada od moich rodziców :) Korzystając z okazji natomiast chrzestną poprosiliśmy o drewniany stoliczek i krzesełka do pokoju dziecięcego. Jeśli natomiast chodzi o Lego, to pierwsze Duplo Miki dostał, gdy skończył dwa latka, ale tak naprawdę zaczął się nimi interesować pół roku później. Gdy miał roczek zdecydowanie wolał drewniane klocki ;)

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna