Nie przegap okazji na oszczędne zakupy!

W zestawie taniej do -35% >>> Smoczki uspokajające -20% >>>
{{ result.label }}

{{ result.excerpt | striphtml }}

Brak wyników wyszukiwania dla podanej frazy

Wystąpił błąd podczas wyszukiwania. Proszę spróbuj ponownie

Zabawa (212 Wątki)

Kupowanie zabawek dla dzieci

Data utworzenia : 2017-12-06 22:12 | Ostatni komentarz 2018-01-08 21:47

kornelka02012014

1487 Odsłony
26 Komentarze

Powiedzcie mi proszę czy ulegacie prośbom swoich pociech jeżeli chodzi o kupno jakichs zabawek ? Mam prawie 4 latke i często pokazuje coś w reklamach że to chce ale szybko jej mija, w sklepach zawsze coś chce ale wie że jestem nie ugięta i jak kupie jej nawet lizaka to już tego dnia nic więcej nie dostanie - nie chce żeby się nauczyła że wychodząc z każdego sklepu musi coś mieć . Przyjmuje to dobrze bo rozumie że ja nie chodzę do pracy czyli nie dostaje pieniążków. Ostatnio nawet zaczęłam jej przedawnić zabawki te co się nie bawi i wtedy po sprzedaży kilku możemy kupić coś małego innego np pastelinki czy magiczny piasek. Ale teraz ubzdurala sobie że Mikołaj ma jej przynieść pieska Boogie i koniec bo to Mikołaj i już !! Ta zabawka kosztuje 140 zł a nic poza ciaganiem go za sznurek się z nim nie robi . Podoba jej się bo \"chodzi \" z jednej strony chciałabym spełnić jej marzenie ale z drugiej to trochę przeginka bo wolałabym jej kupić coś innego pożyteczniejszego. Co Wy na to , jak się zachować ? Kupić nie kupić ? Wytlumaczyc jej jakoś to ?

2018-01-08 21:47

Rozmawiam, rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać. Ja z wychowania moich rodziców pamiętam, że raczej nie dostawałam ot tak tego, co mi się podobało. Nie działały żadne płacze, lamenty, obrażanie, krzyki itp. I tak samo chciałabym wychować swoje dzieci. Mój mąż jest podobnego zdania. Mam nadzieję, że jak nasza córka podrośnie, to nic się w tej kwestii nie zmieni. Z drugiej strony myślę, że jeśli dziecko naprawde jest grzeczne i zasłużyło sobie na taką zabawkę, to podeszłabym do tego na zasadzie - jeśli chcesz tego pieska to Mikołaj zobaczy co sie da zrobić, ale to droga zabawka i będzie tylko jeden prezent - zamiast pięciu tańszych. Ja przynajmniej bym tak zrobiła, u mnie w domu tez panowały takie zasady.

2018-01-08 13:39

Mam córki starsze od twojego dziecka bo 9 i 7 lat i jak widzą reklamy to też od razu chcą, ja staram sie nie kupować prosze żeby odkładały pieniążki i kupią za swoje , oczywiście te pieniądze i tak im odkładam ale wiedzą ze wszystko kosztuje

2017-12-29 13:07

Tak warto robic taką selekcję ja tez sprzedaję zabawki które nie interesują synka wcale i w zamian kupuje mu oczywiście inne zabawki zgodne z zainteresowaniem i rozwojem fajne czasem dostają prezenciki w przedszkolu okazjonalnie .... zabaweczki rozwijające zgodne z wiekiem

2017-12-21 11:45

Sytuacja jak narazie opanowana do tego stopnia że jak leci reklama z tym pieskiem to odrazu wołam że on jest drogi i nie kupię ani ja ani Mikołaj bo nie ma na to pieniążków ,( chociaż boje się płaczu jak pootwierane prezenty od rodziny a jej się coś nie spodoba ) uspokoiła się i teraz jak dostaje jakiś pieniążek od kogoś to chowa do skarbonki i mówi że sama sobie to kupi jak będzie gdzieś tańszy już . Bo tez mieliśmy akcje w Biedronce że chciala kanapki mleczne z obrazkiem Psiego Patrolu a te orginalne Kinder są tańsze i mówiłam że jak będą w promocji to kupię jej a to takie samo w środku ( wiem że to syf ale wszędzie gdzieś coś jest a i nie je tego codziennie ) więc się zgodziła., Za tyg była promocja na tamte i kupiłam jej także teraz kojarzy ze trzeba poczekać na jakąś promocje żeby się opłacało . Co do zabawek też kupuje używane w większości chyba że to prezenty na święta czy urodziny to nowe a tak to mam taki już swój ulubiony secon hand w którym są fajne firmowe zabawki i to po polsku za grosze dosłownie np laptop FP za 10 zł , jedynie nie kupuje tam nic czego nie można umyć czy uprać np właśnie były okazję na szczeniaczka ale tam cały mechanizm jest w środku i nie ma jak tego wyczyścić . Raz na pół roku / rok robimy też selekcję zabawek tym co się nie bawi a tylko leży sprzedajemy bo zawsze coś nowego a to od cioci której miesiącami nie widziała dostanie a to od innych .

2017-12-21 11:42

My zabawki kupujemy okazjonalnie bo dziadkowie i ciocie szaleją. Teraz pod choinkę jakieś drobne ale wybrałam nowe bo planujemy w przyszłości następne dziecko więc się przydadzą. Ale np sporo ciuszków na olx kupuję. I chowanie zabawek na parę dni już u paromiesięcznego dziecka daje efekty. Jak się znudzi chowam, po paru dniach wyciągam i znowu zainteresowanie widzę. Nie chowam tylko ulubionych

2017-12-21 09:18

Kornelka dobrze ze kłopot już odchodzi w niepamięć. Ja też jestem zwolennikiem rozmów i tłumaczenia. Na każde dziecko jednak trzeba znaleźć jakąś metodę. Nie da się niestety inaczej. Jednym dzieciom wystarczy raz wytłumaczyć a inne niestety są bardziej nieugięte. U Was poszło dość sprawnie a pomysł z wyborem zabawek zaproponowanych przez Ciebie jest świetny. Dziecko ma wybór więc wydaje mu się że wybiera samo ale tak na prawdę decydujemy my. :) Kupowanie zabawek na grupach sprzedażowych też jest super. Osobiście tego nie robię bo u nas dziadkowie szaleją tak z zabawkami, młody dostaje też sporo zabawek po starszym kuzynostwie że my młodemu kupujemy sporadycznie ale wiem, że można kupić nawet specjalny płyn do dezynfekcji. Chowanie zabawek do kartonów to u nas sprawdzona metoda. Jest niezawodna. Z tym że ja chowam je na miesiąc. Po wyciągnięciu i wymianie młody myśli, że ma nowe zabawki bo o nich zapomina i tak dostają nowe życie.

2017-12-18 18:29

Chowanie zabawek na jakiś czas bardzo sie sprawdza u nas sie sprawdzalo i sprawdza w dalszym ciągu przy czterolatku ....pp wyjęciu z ukrycia znudzone zabawki wracają do łask na prawdę

2017-12-12 08:55

Świetne są takie zabawki, warto je kupować. Rozwijają różne zdolności u dzieci, a do tego potrafią zająć naprawdę sporo czasu.

Bądźmy w kontakcie!

Interesują Cię najnowsze informacje o naszych produktach? Zapisz się do naszego Newslettera już teraz!

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych użytkowników Newslettera. ROZWIŃ ZWIŃ

Kto odpowiada za ochronę Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Canpol Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Puławskiej 430, 02-884 Warszawa (dalej Canpol lub Spółka).

e-mail: [email protected]

Po co nam dane osobowe?

Twoje dane będą przetwarzane w celu przesyłania na Twój adres e-mail Newslettera.

Jaka jest podstawa prawna przetwarzania Twoich danych?

Twoja zgoda.

Warunki na jakich będziemy wysyłać Newsletter opisaliśmy w naszym Regulaminie.

Czy jesteś zobowiązany/zobowiązana do podania danych?

Nie musisz korzystać z naszego Newslettera, ale jeśli zechcesz go otrzymywać musisz w tym celu podać nam adres poczty elektronicznej.

Nie jest obowiązkowe podanie Twojego imienia chociaż byłoby milej, gdybyś podał lub podała swoje imię.

Kto może mieć wgląd w Twoje dane?

Canpol będzie udostępniać Twoje dane osobowe innym odbiorcom, którym powierzono przetwarzanie danych osobowych w imieniu i na rzecz Canpol.

Jak długo będziemy przetwarzać dane?

Do czasu wycofania przez Ciebie zgody na przetwarzanie. Wycofać zgodę możesz pisząc do nas na adres wskazany poniżej [email protected] jak również za pośrednictwem linku znajdującego się u dołu każdej ze stron Serwisu.

Czy Twoje dane będą przetwarzane w oparciu o zautomatyzowane podejmowanie decyzji, w tym profilowanie?

Nie

Jakie posiadasz uprawnienia zgodnie z RODO?

  • Wycofania Twojej zgody w dowolnym momencie bez podania powodu jej wycofania;

  • Dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania ich kopii;

  • Przenoszenia danych, tj. otrzymania od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego danych osobowych przez okres w jakim je przetwarzamy a także do przesłania przez Ciebie tych danych innemu administratorowi bez przeszkód z naszej strony;

  • Sprostowania (poprawienia) nieprawidłowych danych osobowych;

  • Żądania usunięcia danych osobowych,

  • Ograniczenia przetwarzania, czyli żądania ograniczenia przetwarzania danych do ich przechowywania. Odblokowanie przetwarzania może odbyć się po ustaniu przesłanek uzasadniających ograniczenie przetwarzania.


 

Masz prawo też kierować skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa), jeżeli uważasz, że dane osobowe są przetwarzane niezgodnie z prawem.

Do kogo możesz zwrócić się z pytaniem o ochronę danych?

Inspektor Ochrony Danych Canpol: E-mail: [email protected] ewentualnie pisząc na adres Canpol Sp. z o. o. Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Biuro: Słubica B, ul. Graniczna